Giriş
(2)

Araç İçi Kamera Tavsiyesi

Merhaba,Ön arka düşünüyorum.Kablosuz olsun. Telefonda uygulama olsun. (görüntü izlemek için sd kartı çıkarmaya gerek olmasın)Araç çalışmıyorken harekete duyarlı olsun, biri gelip silecekleri kaldırırsa, arabanın ön camına taş atarsa vs. kaydetsin.Karanlıkta plaka okunabilsin.Geniş açılı olsun.Yurtdı
Merhaba,
Ön arka düşünüyorum.
Kablosuz olsun. Telefonda uygulama olsun. (görüntü izlemek için sd kartı çıkarmaya gerek olmasın)
Araç çalışmıyorken harekete duyarlı olsun, biri gelip silecekleri kaldırırsa, arabanın ön camına taş atarsa vs. kaydetsin.

Karanlıkta plaka okunabilsin.
Geniş açılı olsun.
Yurtdışından da getirtebilirim, ama türkiye’den olursa daha iyi olur.

buyrun bakalım.
otopsicocugu
(23 saat)
www.facebook.com

bu grup size yardımcı olacaktır.

benim marka olarak tavsiyem viofo olacaktır.
Viofo A129 Duo bi bakın derim.


kamera zaten kablosuz olur da, sürekli çalışması için şarja takılı olması gerekir. her türlü çakmak girişi ve kamera arasında kablo olmalı yani.


tinky winky
(23 saat)

Manowar konser bileti

Selamlar,Ufak bir sakatlik gecirdigimden konsere gidemiyorum, 2 tane bileti tanesi 200den 400e vermeyi dusunuyorum, ilgilenenlerin bilgisine :>
Selamlar,

Ufak bir sakatlik gecirdigimden konsere gidemiyorum, 2 tane bileti tanesi 200den 400e vermeyi dusunuyorum, ilgilenenlerin bilgisine :>
lyh
(23 saat)
(1)

Karikatür Buldurmaca Nooolur

Allah rızası için lütfen buldurunİltem Dilek'in bir kariaktürü Uykusuz'dan ;kız,biri maviş, janti alman diğeri de anaolulu düz iki erkek için acaba hangisiyle birlikte yaşlansam "hans'la mı hüseyin'le mi" gibi bir cümle kuruyor, sonraki karede bu tiplerin yaşlılıklarını görüyoruz ikisi de göbekli, t
Allah rızası için lütfen buldurun
İltem Dilek'in bir kariaktürü Uykusuz'dan ;
kız,
biri maviş, janti alman diğeri de anaolulu düz iki erkek için acaba hangisiyle birlikte yaşlansam "hans'la mı hüseyin'le mi" gibi bir cümle kuruyor, sonraki karede bu tiplerin yaşlılıklarını görüyoruz ikisi de göbekli, tipsiz ama tamamen aynı amca olmuş. amaan boşver falan diyor kız da.
jimjim
(24 saat)
instagram'ında da, facebook'unda da yok o karikatür. kendisine doğrudan mesaj atabilirsiniz belki?


la traviata
(22 saat)
(1)

3700x mi 3800x mi?

amd ryzen 7 3700x an itibariyle 1-2 sitede 1500 tl fiyatla satışa sunuldu.. yarın diğer satış noktalarında da bulacağız diye düşünüyorum.. 65w değeri nedeniyle 3700x alacağım yüksek ihtimalle.. iki işlemci arasında kalanlar, sizin düşünceleriniz neler? hangisi mantıklı.. iyi kötü tüm incelemeleri ok
amd ryzen 7 3700x an itibariyle 1-2 sitede 1500 tl fiyatla satışa sunuldu.. yarın diğer satış noktalarında da bulacağız diye düşünüyorum.. 65w değeri nedeniyle 3700x alacağım yüksek ihtimalle.. iki işlemci arasında kalanlar, sizin düşünceleriniz neler? hangisi mantıklı.. iyi kötü tüm incelemeleri okudum, izlemeye çalıştım..

cpu.userbenchmark.com
synche
(24 saat)
tüm ryzen işlemcilerin çarpan kilidi açık ve ulaşabildikleri maksimum hızlar aynı. kısacası bu ikisi aynı cpu, tek farkı stok hızlarının farklı olması. kendin overclock yaparsan ikisiyle de alacağın maksimum performans aynı.
düşük güç tüketimi herhangi sebeple senin için önemliyse aynı işlemci daha düşük hızda çalışıyor olduğundan 3700x haliyle tam yükte biraz daha az güç tüketecek ama çok da önemli bir fark yok o konuda da. toplam sistem güç tüketimi içinde ufak bi fark.


konetsu
(17 saat)
(9)

bu filmlerden hangilerini izlerken sıkıntıdan ölmem?

https://eksiup.com/p/o754799ndgp2teşekkürler romalılar.
eksiup.com
teşekkürler romalılar.
Efoody
(24 saat)
Jumanji eğlenceli


(s)AINT
(24 saat)
ben hepsini seyrettim, anthropoid, untergang, tinker soldier, haricindekileri hic begenmedim.

ama bu begendiklerim dahil sikilirsin bence.

eglenceli film ariyorsan son zamanlarda ölümlü dünyayi cok begendim ben, happy death day 1(cok boktandir diye düsündüm ama begendim acikcasi), bird box, a quiet place i izleyebilirsin.


Aviator


catch the arrow
(24 saat)
the fall


The fall çok tatlı bir film. Çok severim.


=)
(24 saat)
solaris, the act of killing, anthropoid izlemedim. brick ve tinker tailor soldier spy izlerken sıkılmıştım ben. magnolia ve the great beauty bence keyifli filmlerdi ama bazı insanları sıkabilir. geri kalanların ise insanların %99'una kendini keyifle izleticek filmler olduğunu düşünüyorum.


Jumanji
The Aviator
Der Untergang

Solaris' i de izlemedim ama kitabı aşmıştı. Kitap gibiyse çok iyidir.


aviator


since1907
(9 saat)
the fall sıkmaz


kablelvuku
(9 saat)
(5)

Şarkı adını hatırlayamadım (başarısız ıslık içerir)

Neydi bu şarkının adı https://vocaroo.com/i/s0nG23g9AZVN
Neydi bu şarkının adı vocaroo.com
house md
(24 saat)
sagopa - manzumu mazlum dinledi


candide
(24 saat)
şarkıyı çıkaramadım ama bundan iyi tribün bestesi olur


KARA BOĞA
(24 saat)
5. Saniyesinde başlıyor
youtu.be


kisa
(24 saat)
Gece gece aklıma takıldı. Bulabildiniz mi?


=)
(22 saat)
ilk cevaptaki şarkıymış. tekrardan teşekürler.


house md
(22 saat)

Aşırı aktif mesaneye iyi gelcek yiyecekler neler

Doğal çözüm şimdilik
Doğal çözüm şimdilik
ikikerekac
(24 saat)

reklam

bu alana reklam gelebilir.Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela `ssg`) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.Çok kişisel duyuruların öncelikli katego
bu alana reklam gelebilir.

Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.

Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela ssg) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.

Çok kişisel duyuruların öncelikli kategorisine konması yasak olduğundan, burada yayımlanması bir seçenek olabilir.

Mavi duyuru, bugün ve Her Bir Şey sayfalarının en altında veya en üstünde mavi işaret ile yer alır. Her türlü kategoriye sahip olabilir. Duyurular, her zaman sözlük ve internet kullanıcılarının görebileceği şekilde yayımlanır.

iletişim için,
compumaster: scr.im
veya sozlukten mesaj atınız.
sourlemonade
(28.08.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.