Giriş

Shiatsu masaj aleti

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B06XWQ3FY4/ref=cm_cr_lh_mb_bdcrb_top?ie=UTF8Bu masaj aletlerinden kullanan var mı? Bu marka ve burafaki diğer markaların baya yorumu var ve iyi denmiş hep. Bel bölgemdeki ağrılar için kullanmayı düşünüyorum. Elle tutulan masaj aletlerinden düşünüyordum ama bu da aynı
www.amazon.co.uk

Bu masaj aletlerinden kullanan var mı? Bu marka ve burafaki diğer markaların baya yorumu var ve iyi denmiş hep. Bel bölgemdeki ağrılar için kullanmayı düşünüyorum. Elle tutulan masaj aletlerinden düşünüyordum ama bu da aynı fiyat gibi ve herkes memnun görünüyor.

Teşekkürler
senolll
(5 saat)

Kedi için kuş tüyü

Kedimin en sevdiği oyuncaklar kuş tüyü takılmış olanlar. Kuş tüyünü de en geç 1 haftada parçalıyor. Şimdi bu oyuncaklar en az 20 lira. Sorum; ucuza kümes hayvanı tüyü satan yerler var mıdır ve bunların üzerinde kimyasal kalıntısı falan olma ihtimali olur mu ?
Kedimin en sevdiği oyuncaklar kuş tüyü takılmış olanlar. Kuş tüyünü de en geç 1 haftada parçalıyor. Şimdi bu oyuncaklar en az 20 lira. Sorum; ucuza kümes hayvanı tüyü satan yerler var mıdır ve bunların üzerinde kimyasal kalıntısı falan olma ihtimali olur mu ?
huleyn
(5 saat)

WhatsApp bildirim sorunu

Galaxy j6 Plus'ta ekran kilitli iken WhatsApp görüntülü veya sesli aramada ekran uyanmıyor. Ancak güç tuşuna bastığımda görebiliyorum. Normal arama veya diğer uygulamalarda ekran uyanıyor. Sadece WhatsApp'ta bu sorun var. Tüm ve WhatsApp bildirimleri açık. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonda A
Galaxy j6 Plus'ta ekran kilitli iken WhatsApp görüntülü veya sesli aramada ekran uyanmıyor. Ancak güç tuşuna bastığımda görebiliyorum. Normal arama veya diğer uygulamalarda ekran uyanıyor. Sadece WhatsApp'ta bu sorun var. Tüm ve WhatsApp bildirimleri açık. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonda Android 8.1 ve Experience 9.5 var.
FeryatBen
(8 saat)

Bahariye Caddesi ile Yoğurtçu Parkı arasında Kiralık Oda.

Bahçe katı sevimli evimize kadın ev arkadaşı arıyoruz. Çift olarak kalıyoruz. Ben müzik öğretmeniyim kız arkadaşım öğrenci. Kira:900+Fatura/3 Detaylar için mesaj atınız.https://i.hizliresim.com/lq5X2b.jpghttps://i.hizliresim.com/ZXo6gZ.jpghttps://i.hizliresim.com/oX45Pk.jpg
Bahçe katı sevimli evimize kadın ev arkadaşı arıyoruz. Çift olarak kalıyoruz. Ben müzik öğretmeniyim kız arkadaşım öğrenci. Kira:900+Fatura/3
Detaylar için mesaj atınız.

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
guitarissimo
(11 saat)

31 Mayıs Seçimleri Okul Sandık Listesine ulaşabilir miyim?

Merhaba bu liste bir yerde yayınlanıyor mu? Bir ilçenin sandık-okul listesine erişebilirsem çok iyi olacak. YSK'nın sitesinde gezindim ama bulamadım, geçmiş seçimler var sadece.Oyveötesi nasıl erişiyor mesela?
Merhaba bu liste bir yerde yayınlanıyor mu? Bir ilçenin sandık-okul listesine erişebilirsem çok iyi olacak. YSK'nın sitesinde gezindim ama bulamadım, geçmiş seçimler var sadece.

Oyveötesi nasıl erişiyor mesela?

sırrı süreyya önder'in bir meclis konuşmasını hk.

merhaba,bu şahısın bir meclis konuşması vardı, tehdit ediyordu siz demirtaşı içeri alırsanız bende dolmabahçede neler konuşuldu isveçte neler konuşuldu hepsini bu meclis kürsüsünden anlatırım hadi bakalım diye hükümeti tehdit etmişti. bu videoyu bana bir buldurun size zahmet
merhaba,

bu şahısın bir meclis konuşması vardı, tehdit ediyordu siz demirtaşı içeri alırsanız bende dolmabahçede neler konuşuldu isveçte neler konuşuldu hepsini bu meclis kürsüsünden anlatırım hadi bakalım diye hükümeti tehdit etmişti. bu videoyu bana bir buldurun size zahmet
seyduna6687
(11 saat)

doggo promosyon kodu

elimde köpek sahiplerine güvenli ve profesyonel şekilde köpek gezdirme ve bakım hizmeti sunan doggo'ya ait ücretsiz promosyon kodu bulunmakta. köpeği olup promosyonun karekodunu almak isteyenler mesaj yoluyla ulaşabilir.
elimde köpek sahiplerine güvenli ve profesyonel şekilde köpek gezdirme ve bakım hizmeti sunan doggo'ya ait ücretsiz promosyon kodu bulunmakta. köpeği olup promosyonun karekodunu almak isteyenler mesaj yoluyla ulaşabilir.
halken
(12 saat)

Ankarada akapunkturcu önerisi ?

Deneyip evet tırt değil işini bilio dediğiniz kim var ve ücreti ne kadardı
Deneyip evet tırt değil işini bilio dediğiniz kim var ve ücreti ne kadardı
photo85
(12 saat)

bir adet kan tahlili sonucu göstermek istiyorum

doktor varsa bir adet ya da anlayan özel mesajla göstermek isterim.
doktor varsa bir adet ya da anlayan özel mesajla göstermek isterim.

Ankara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Şartları

Merhabalar Ankara Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde başvurmak istediğimiz bir yüksek lisans programı en az kaç yds puanı ile başvuru kabul ediyor? Yönetmelik sitesine baktığımda sadece ales, not ortalaması ve yazılı mülakatı değerlendiriyorlar gibi görünüyor ancak yds olmadan
Merhabalar Ankara Üniversitesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde başvurmak istediğimiz bir yüksek lisans programı en az kaç yds puanı ile başvuru kabul ediyor? Yönetmelik sitesine baktığımda sadece ales, not ortalaması ve yazılı mülakatı değerlendiriyorlar gibi görünüyor ancak yds olmadan alacaklarını pek mümkün bulmadım.
dontbeasarlacc
(14 saat)

all in one laptop veya tablet tavsiyesi

selamlar,laptop ya da tablet arıyorum. ihtiyacım olan özellikler:1- küçük olsun, sürekli dışarıda gezdireceğim. dayanıklı da olursa süper olur.2- pili uzun giderse şahane.3- çok kuvvetli bir donanıma ihtiyacım yok, birkaç tarayıcı sekmesi, word, pdf ve belki bir-iki tane donanıma çok yüklenmeyen pro
selamlar,

laptop ya da tablet arıyorum. ihtiyacım olan özellikler:

1- küçük olsun, sürekli dışarıda gezdireceğim. dayanıklı da olursa süper olur.

2- pili uzun giderse şahane.

3- çok kuvvetli bir donanıma ihtiyacım yok, birkaç tarayıcı sekmesi, word, pdf ve belki bir-iki tane donanıma çok yüklenmeyen programı aynı anda çalıştırsa yeter.

4- bundan pek ümitli değilim ama yüksek çözünürlüklü (full hd muhteşem olur) bir ekranı olursa çok mutlu olurum.

bütçe konusunda esnek davranabilirim, 3000 liraya kadar çıkabilirim. tabii daha az olmasını yeğlerim. var mıdır önerebileceğiniz bir şey? şimdiden teşekkürler.
reavelyn
(15 saat)

Ingilizceyi geliştirmek hakkında öneri alabilir miyim ?

Burada hesabi olmayan bir arkadaşım bana bunu sormamı rica etti:Birebir olarak ingilizce çalışabilecek ne ve nereyi önerirsiniz? Özellikle konuşma kısmında pratik yapıp onunla beraber gramer eksikliklerini de çalışabileceğim bir format düşünüyorum. Özel hoca olabilir ve ya kurum olabilir...Neler öne
Burada hesabi olmayan bir arkadaşım bana bunu sormamı rica etti:

Birebir olarak ingilizce çalışabilecek ne ve nereyi önerirsiniz? Özellikle konuşma kısmında pratik yapıp onunla beraber gramer eksikliklerini de çalışabileceğim bir format düşünüyorum. Özel hoca olabilir ve ya kurum olabilir...Neler önerirsiniz? yer: istanbul
fıytfıyt
(15 saat)

Arkadaşlarla oynamalık Türkçe online bilgi yarışması

Merhaba, aşağıda solda chat diye bi' kısım var ama kimse görmediği için 3 - 5 kişilik küçük bi' komün tarzı takılıyoruz `ekşi duyuru chat`'te, bi' yerden sonra muhabbet sarmıyo e biz de oyun oynayalım dedik, bilgi yarışmasında karar kıldık ancak istediğimiz bi' oyun bulamadık. `bil ve fethet` oynadı
Merhaba, aşağıda solda chat diye bi' kısım var ama kimse görmediği için 3 - 5 kişilik küçük bi' komün tarzı takılıyoruz ekşi duyuru chat'te, bi' yerden sonra muhabbet sarmıyo e biz de oyun oynayalım dedik, bilgi yarışmasında karar kıldık ancak istediğimiz bi' oyun bulamadık. bil ve fethet oynadık biraz, bilgiden çok stratejiye dayalı bi' oyun. trivia crack'te de can yüzünden max 3 oyun oynanabiliyor ve soruları çok aptalca olabiliyor.

3 kişi ile oynanabilen, aynı anda veya trivia crack'teki meydan okuma gibi en fazla 10 dk içinde cevap verilmesi gereken, strateji gerektirmeyen bir oyun arıyoruz. Birebir dediğim gibi olmasa da en az 3 kişi ile oynanabilen diğer oyun önerilerinizi de yazabilirsiniz, istediğimiz gibi bir şey bulamazsak onu oynarız. Şimdiden teşekkürler.
vazgectim
(16 saat)

Handycam + Mikrofon

Handycam'lere mikrofonu harici olarak takabiliyor muyuz? Aslında takılır tabi de benim karşılaştığım modeller çoğunlukla dahiliydi ve dıştan mikrofon takmaya izin vermiyor. Bildiğiniz önereceğiniz nispeten uygun fiyatlı bir model var mıdır?
Handycam'lere mikrofonu harici olarak takabiliyor muyuz? Aslında takılır tabi de benim karşılaştığım modeller çoğunlukla dahiliydi ve dıştan mikrofon takmaya izin vermiyor. Bildiğiniz önereceğiniz nispeten uygun fiyatlı bir model var mıdır?
paristexas
(17 saat)

Sol kasığımdaki garip his

Dunden beri sol kasigimda garip bi his var. Sanki tam orada gaz varmis gibi. Tafif etmek cok zor. Agri sizi vs yok. Ne olabilir? Reglm yeni bitti. Ilk kez boyle boyle bir sey hissettim. O bolgede gaz olur mu ki? Yumurtalik kismi sanirim.
Dunden beri sol kasigimda garip bi his var. Sanki tam orada gaz varmis gibi. Tafif etmek cok zor. Agri sizi vs yok.

Ne olabilir? Reglm yeni bitti. Ilk kez boyle boyle bir sey hissettim. O bolgede gaz olur mu ki? Yumurtalik kismi sanirim.
karen
(19 saat)

Ubuntu-Pinta

silgi'nin resimde iz bırakmasının hikmeti nedir ?nasıl önlenir ?
silgi'nin resimde iz bırakmasının hikmeti nedir ?

nasıl önlenir ?
güneyli çocuk
(23.03.19)

skype üzerinden psikolojik terapi yapan bildiğiniz kimse var mı?

sb
sb
isvicre rakisi
(23.03.19)

bu parçanın benzeri vol. 2

epeydir kafama takılan başka bir şarkı daha var. aşırı bilindik bir benzeri var şunun ve bulamıyorum:https://www.youtube.com/watch?v=d_yXbxNEwXEhatta yeşilçam filmi tadı bırakıyor kulakta, o derece tanıdık.
epeydir kafama takılan başka bir şarkı daha var. aşırı bilindik bir benzeri var şunun ve bulamıyorum:
www.youtube.com

hatta yeşilçam filmi tadı bırakıyor kulakta, o derece tanıdık.
QweAsdZxc
(23.03.19)

Ankara Çayyolu'nda sahiplendirilecek kedi yavruları

herkese selam, bu kidolar annelerinin üst üste yaptığı ikinci doğumun meyveleri :) beş tanesi tekir, bir tanesi sarman olmak üzere altı kardeşler.kaçı erkek kaçı dişi emin değilim ancak çoğu erkek gibi. çok iyi huylular ve bana alıştıkları için insanlardan pek korkmuyorlar. elle oynatmadığım için t
herkese selam, bu kidolar annelerinin üst üste yaptığı ikinci doğumun meyveleri :) beş tanesi tekir, bir tanesi sarman olmak üzere altı kardeşler.kaçı erkek kaçı dişi emin değilim ancak çoğu erkek gibi. çok iyi huylular ve bana alıştıkları için insanlardan pek korkmuyorlar. elle oynatmadığım için tırmalama, ısırma huyları da yok. ilk partiden olan beş yavruya zaten bakıyordum bahçemde, ancak yeni gelen altı tane ile işim oldukça güçleşti. yeni yavruları muhakkak sahiplendirmem lazım. anneyi ve ilk partiden üç dişiyi kısırlaştıracağım ancak fazlasına gücüm yetmiyor maalesef. dolayısıyla sizler ya da etrafınızdakilerden sahiplenmek isteyen olursa lütfen haberleşelim. 0541 256 16 26

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com
oic
(23.03.19)

bu parçanın benzeri/orijinali

https://open.spotify.com/track/03YojJ1fFGlKl09PdgjUE8?si=qZ2S3vNKS_C2M7MyAqE_8Abu şarkı bir şeye aşırı benziyor, neye benziyor?başlığı darkness fades olan. linki açınca albüme gitti direkt, parça bağlantısını kopyalamıştım, ben de anlamadım.
open.spotify.com
bu şarkı bir şeye aşırı benziyor, neye benziyor?

başlığı darkness fades olan. linki açınca albüme gitti direkt, parça bağlantısını kopyalamıştım, ben de anlamadım.
QweAsdZxc
(23.03.19)

yakin zamanda Viyana'ya gelicek var mi?

bir de valizinde yer olursa süper olur.
bir de valizinde yer olursa süper olur.
shi aila
(23.03.19)

Parfümle ilgili 2 soru

selamlar hacı abiler/ablalar.dün bir parfüm sorusu sormuştum. sağ olsun arkadaşlar tavsiyede bulundu.http://eksiduyu.ru/1346749bu parfümlerin bazılarını google'da aratınca aralarında baya fiyat farkı olduğunu gördüm. ucuz olanların şişeleri falan pahalı olanlarla aynı.örnek: https://www.google.com/s
selamlar hacı abiler/ablalar.

dün bir parfüm sorusu sormuştum. sağ olsun arkadaşlar tavsiyede bulundu.

eksiduyu.ru

bu parfümlerin bazılarını google'da aratınca aralarında baya fiyat farkı olduğunu gördüm. ucuz olanların şişeleri falan pahalı olanlarla aynı.

örnek: www.google.com

2 kat fiyat farkı olanlar var. 500 liralık parfüm 150-250 arasıysa kesin sahtedir diyebilir miyiz?

bir de parfümleri kaç fıs ve nereye sıkıyorsunuz? (yaka, karın, kafa...)
deodorantın üstüne mi sıkıyorsunuz? kokuları karışmaz mı üst üste sıkınca?
ya ben lan neyse
(23.03.19)

kapıkule'de araç bırakacak yer?

kapıkule civarında ücretli otoparklar haricinde araç bırakacak yer mevcut mu?
kapıkule civarında ücretli otoparklar haricinde araç bırakacak yer mevcut mu?

keşan-edirne arası çalışan otobüs firmaları

var mı bildiğiniz? çağlar turizm varmış ama webde yazan telefon numaraları hep yanlış.
var mı bildiğiniz? çağlar turizm varmış ama webde yazan telefon numaraları hep yanlış.

Boğaziçi Sinebu-otopark

MerhabaAkşam filme gitmeyi düşünüyorum da çevresinde arabayı park edebileceğim uygun yerler var mı? Ücretli ya da ücretsiz?
Merhaba
Akşam filme gitmeyi düşünüyorum da çevresinde arabayı park edebileceğim uygun yerler var mı? Ücretli ya da ücretsiz?
clones
(23.03.19)

blog sitesi

wordpress, blogger, squarespace'ten biraz daha üst seviye bir blog websitesi var mı?
wordpress, blogger, squarespace'ten biraz daha üst seviye bir blog websitesi var mı?

Lyme hastası

Olan var mı aranızda?
Olan var mı aranızda?
lost aci soyler
(23.03.19)

Muğla ören"de

1 ay ev kiralamak istiyoruz yaz dönemi. Var mı tanidik manidik
1 ay ev kiralamak istiyoruz yaz dönemi. Var mı tanidik manidik
lost aci soyler
(23.03.19)

saçım dökülüyor. istanbul'da erkek kuaförü arıyorum.

istanbul (tercihen avrupa yakasında) iyi bir erkek kuaförü arıyorum. tepeden ve önden seyrelmeye başlayan saçlarıma uygun bir kesim yapabilecek, ezbere tıraş yapmayan biri var mıdır bildiğiniz? bütçe sınırı yok.
istanbul (tercihen avrupa yakasında) iyi bir erkek kuaförü arıyorum. tepeden ve önden seyrelmeye başlayan saçlarıma uygun bir kesim yapabilecek, ezbere tıraş yapmayan biri var mıdır bildiğiniz? bütçe sınırı yok.
Stoneface
(23.03.19)

bankalar arası altın eft

Konuyu biraz araştırınca 3-4 ay önce başlanmış ve çoğu bankanın adı yazıyor ama beceremedim , vakıf bankası altın çagı hesabında birikim yapıyordum her ay maaşımdan 1000tl atıyordum. Dün para lazım oldu bozacaktım bir baktım 10tl makas koymuş mesai saati içinde . Şu an 30-40tl makas var bozdurmanın
Konuyu biraz araştırınca 3-4 ay önce başlanmış ve çoğu bankanın adı yazıyor ama beceremedim ,

vakıf bankası altın çagı hesabında birikim yapıyordum her ay maaşımdan 1000tl atıyordum. Dün para lazım oldu bozacaktım bir baktım 10tl makas koymuş mesai saati içinde . Şu an 30-40tl makas var bozdurmanın bir anlamı kalmıyor

Diğer bankalar makas çok çok düşük
Bide banka önerisi alabilir miyim ?
Eft yaptırabilen oldu mu? Nasıl yapılıyor?
bnmzz
(23.03.19)

gta 5 social club loading sorunu

oyunun simgesine tıkladığım zaman social club loading ekranında takılıp kalıyor. önceden sorunsuz oynuyordum. 4-5 gün önce başladı bu illet. internetteki çözümlerin hepsini denedim. yönetici hesabım türkçe karakter de değil. silip yeniden yükledim falan. ne yaptıysam açamadım oyunu. nasıl çözeriz bu
oyunun simgesine tıkladığım zaman social club loading ekranında takılıp kalıyor. önceden sorunsuz oynuyordum. 4-5 gün önce başladı bu illet. internetteki çözümlerin hepsini denedim. yönetici hesabım türkçe karakter de değil. silip yeniden yükledim falan. ne yaptıysam açamadım oyunu. nasıl çözeriz bu sorunu ya?

Nutri-power whey ile ilgili fikri olan var mı?

Nutri-power whey almayı düşünüyorum fakat internette net bir bilgi veya yorum yok. Kullananlar veya fikri olan varsa aranızda bilgilendirebilir mi?
Nutri-power whey almayı düşünüyorum fakat internette net bir bilgi veya yorum yok. Kullananlar veya fikri olan varsa aranızda bilgilendirebilir mi?
emnovitzki41
(23.03.19)

Lisans Tezim ile alakalı yaptığım anket çalışmasında yardım

Merhabalar. Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi olarak bu sene Türkiye'deki oyuncuların demografik özellikleri, psikolojik eğilimleri ve davranışları konusunda bitirme tezi hazırlıyorum. ANKET LİNKİ :https://goo.gl/forms/fl6p5gtSlNlvRX8L2 Doldurursanız çok sevinirim. Umarım bu duyuru doğru yere açı
Merhabalar. Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi olarak bu sene Türkiye'deki oyuncuların demografik özellikleri, psikolojik eğilimleri ve davranışları konusunda bitirme tezi hazırlıyorum.

ANKET LİNKİ :goo.gl

Doldurursanız çok sevinirim. Umarım bu duyuru doğru yere açılmıştır.

Not : Oyun türleri arasında eklemediğimiz veya unuttuğumuz elbette olacaktır. Fazla kalabalık olmaması açısından hepsini eklemedik. Eğer oynadığınız ve bizim unuttuğumuz oyun varsa affola, sizlerden ricam diğer bölümüne bahsettiğiniz oyunu yazmanız. Teşekkür ederim, herkese bol şans. )
algorithmaser
(23.03.19)

Massimo dutti’nin ekstra dar kesim pantolonları skinny mi oluyor?

Sb
Sb
jouissance_
(23.03.19)

basit bir t-shirt baskı istiyorum, nerden yaptırayım?

https://www.amazon.com/Trust-Historian-History-Teacher-T-Shirt/dp/B077HQZXNC?th=1ve şuhttps://pbs.twimg.com/profile_images/890633483235753984/dyRRjmuD_400x400.jpgsiyah t-shirtleri kaliteli, baskısı kaliteli hangi siteden? bir de bunu örnekleri nasıl göndereceğim kendilerine?web dışında lokasyon olar
www.amazon.com

ve şu

pbs.twimg.com


siyah t-shirtleri kaliteli, baskısı kaliteli hangi siteden? bir de bunu örnekleri nasıl göndereceğim kendilerine?

web dışında lokasyon olarak varsa antalya-konya olabilir.
adivar
(22.03.19)

garanti bitmesine yakın servisten ücretsiz batarya değişimi (iphone değil)

kvk yetkili servis olan bir telefonum var. (iphone değil) garantisinin bitmesine az kaldı, batarya performansı düştü. bazı yerlerde görüyorum ilanlar batarya garantiden değişti şeklinde. bunu yapanlar var mı? bir app vs. bir şey var mı, neye göre test ediyorlar da değişim kararı veriyorlar?böyle bir
kvk yetkili servis olan bir telefonum var. (iphone değil) garantisinin bitmesine az kaldı, batarya performansı düştü. bazı yerlerde görüyorum ilanlar batarya garantiden değişti şeklinde.

bunu yapanlar var mı? bir app vs. bir şey var mı, neye göre test ediyorlar da değişim kararı veriyorlar?

böyle bir hak varsa değerlendirelim. tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
adivar
(22.03.19)

passolig stadtan alınınca kurye bedeli ödeniyor mu?

internetten alınca ekstra kurye bedeli istiyor. stadın kapısından alınca da aynı şey söz konusu mu?
internetten alınca ekstra kurye bedeli istiyor. stadın kapısından alınca da aynı şey söz konusu mu?
asaf
(22.03.19)

Tüm tadilat işleri

Elektrik-su tesisatından mutfak-banyo yenilenmesine kadar aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapacak,denediğiniz,memnun kaldığınız bir firma/kişi önerebilir misiniz? Şehir Ankara.
Elektrik-su tesisatından mutfak-banyo yenilenmesine kadar aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapacak,denediğiniz,memnun kaldığınız bir firma/kişi önerebilir misiniz? Şehir Ankara.
chatrefhill
(22.03.19)

netcad'i olan biri var mıdır? bir dosyayı dwg' ye çevirmem lazım da

cok makbule geçer varsa birinde
cok makbule geçer varsa birinde
hopp
(22.03.19)

Note 9 ya da S10'un çift sim hatlısı

Şu ana kadar neredeyse tüm telefonlarda çift sim hat oldu (note 8, s 8, note 7, note fe vs.).Bu üç telefonda (s9, note 9, s10) neden yok? Yurt dışında çift sim hat var. Türkiye'de hiçbir yerde bulamıyorum..
Şu ana kadar neredeyse tüm telefonlarda çift sim hat oldu (note 8, s 8, note 7, note fe vs.).
Bu üç telefonda (s9, note 9, s10) neden yok? Yurt dışında çift sim hat var. Türkiye'de hiçbir yerde bulamıyorum..
empty man
(22.03.19)

cbd oil

yurtdışından uygun fiyatlı kargolu veya yurtiçinden almak istiyorum öneriniz var mı vapeciler?
yurtdışından uygun fiyatlı kargolu veya yurtiçinden almak istiyorum öneriniz var mı vapeciler?
douglas
(22.03.19)

Halisaha krampon onerisi

Mercurial turuncu gri si satilmiyor sanirim artik.Buna benzer f/p ve sari yada turuncu gibi bir ayakkabi ariyorum Onerilere acigi..
Mercurial turuncu gri si satilmiyor sanirim artik.

Buna benzer f/p ve sari yada turuncu gibi bir ayakkabi ariyorum
Onerilere acigi..
baldan kaymak
(21.03.19)

Garip bir yas

Selam. Garip bir durum icindeyim, garip bir yas tutuyorum. Psikolojimi saglıklı bulmuyorum. Bu islerden anlayan ve beni dinlemek isteye bi mesaj atarsa anlatabilirim.
Selam. Garip bir durum icindeyim, garip bir yas tutuyorum. Psikolojimi saglıklı bulmuyorum. Bu islerden anlayan ve beni dinlemek isteye bi mesaj atarsa anlatabilirim.

ayak bileği ağrısı

sağ ayak yan dış kısmını demir bir cisme çarptım. biraz buz tedavisi uyguladım. evde (bkz: sirdalud) denen ilaç var. içsem iyi gelir mi?
sağ ayak yan dış kısmını demir bir cisme çarptım. biraz buz tedavisi uyguladım.

evde (bkz: sirdalud) denen ilaç var. içsem iyi gelir mi?
xiii
(21.03.19)

müzikal açıdan en gelişmiş meyhane

istanbul avrupa ya da anadolu fark etmez, görüp duyduğunuz en güzel fasıl şarkıları çalan, en nadide istek parçalara uyabilen, gönülden çalıp gönül tellerini titreten müzisyenlerin olduğu meyhane önerilerinizi rica ediyorum. kumkapı'ya hiç gitmedim ama meyhaneleriyle meşhur olduğu için acaba fasılı
istanbul avrupa ya da anadolu fark etmez, görüp duyduğunuz en güzel fasıl şarkıları çalan, en nadide istek parçalara uyabilen, gönülden çalıp gönül tellerini titreten müzisyenlerin olduğu meyhane önerilerinizi rica ediyorum.

kumkapı'ya hiç gitmedim ama meyhaneleriyle meşhur olduğu için acaba fasılı da iyidir diyebilir miyiz?
Jux
(21.03.19)

iBooks

Merhaba, iPhone'da iBooks kullanırken read aloud/sesli okuma yaptırınca okunan kelimeler renkli görünüyor, kolay takip edebiliyorsun. Macbook'ta bunu nasıl yapabilirim? Adobe Acrobat Reader, Digital Editions zaten öyle göstermiyor. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
Merhaba, iPhone'da iBooks kullanırken read aloud/sesli okuma yaptırınca okunan kelimeler renkli görünüyor, kolay takip edebiliyorsun. Macbook'ta bunu nasıl yapabilirim? Adobe Acrobat Reader, Digital Editions zaten öyle göstermiyor. Öneriler için şimdiden teşekkürler.
fokjullenaaiers
(21.03.19)

Pegasus Adana Ankara uçuşlarına noldu?

Nisan ortasına kadar baktım. Tüm uçuşlar İstanbul aktarmalı. Direk uçuş yok. Noldu merak ettim bilen var mı?
Nisan ortasına kadar baktım. Tüm uçuşlar İstanbul aktarmalı. Direk uçuş yok. Noldu merak ettim bilen var mı?

mardin yoresel yemek

Merhaba,Kebap isini Yusuf Usta ya da Rido'da yapacagiz. Hangisi daha iyidir fikri olan varsa oraya gidelim.Ama Eski Mardin'de yoresel yemek -yani kebap harici- nerede ve ne yiyelim? Kaburga dolmasi kesin yemek lazim herhalde. Onun disinda iste birkac bir sey dener, iki kadeh parlatiriz. Su asagidaki
Merhaba,

Kebap isini Yusuf Usta ya da Rido'da yapacagiz. Hangisi daha iyidir fikri olan varsa oraya gidelim.

Ama Eski Mardin'de yoresel yemek -yani kebap harici- nerede ve ne yiyelim? Kaburga dolmasi kesin yemek lazim herhalde. Onun disinda iste birkac bir sey dener, iki kadeh parlatiriz. Su asagidakileri buldum ama onerisi olan var mi? Lezzet, fiyat vs.

Seyr-i Mardin
Bagdadi
Asude-i Merdin
Cercis Murat Konagi (burasi en unlusu ve en pahalisi anladigim. Menu bulamadim, fiyatlara dair fikri olan varsa mutlu olurum.)

Tesekkurler
el cevap
(21.03.19)

aramızda adli psikiyatri ile ilgili avukat var mı?

sb
sb
ikcı
(21.03.19)

oakley prizm polarized lensli güneş gözlüğü

kullanan var mı? ve iddia edildiği gibi normal bir güneş gözlüğüne göre çok mu daha iyi görüntü sunuyor? teşekkürler.
kullanan var mı? ve iddia edildiği gibi normal bir güneş gözlüğüne göre çok mu daha iyi görüntü sunuyor? teşekkürler.
9kuyruklukedi
(21.03.19)

Mecidiyeköy'de Emlakçı Tavsiyesi

Kendimi tavsiye ediyorum. 5 aydır Mecidiyeköy'de kendi ofisimde çalışıyorum. Peki neden ofisimi seçmelisiniz, alıcılar ve kiracılar için söylüyorum:1) 30 yıldır bölgede deneyimli bir beyefendiyle beraber çalışıyoruz.2) Her şeyimiz resmi. Kurumsal olmak için çaba harcıyoruz, bir tanesi de Çanakkale'd
Kendimi tavsiye ediyorum.

5 aydır Mecidiyeköy'de kendi ofisimde çalışıyorum. Peki neden ofisimi seçmelisiniz, alıcılar ve kiracılar için söylüyorum:

1) 30 yıldır bölgede deneyimli bir beyefendiyle beraber çalışıyoruz.

2) Her şeyimiz resmi. Kurumsal olmak için çaba harcıyoruz, bir tanesi de Çanakkale'de olmak üzere iki şube olarak çalışıyoruz.

3) Tüm ilanlarımızda konumlar doğrudur.

4) Fotoğrafını gösterdiğimiz yerden başka yere götürmüyoruz.

5) Aynı ilanı defalarca girip şişkinlik yaratmıyoruz.

6) Satışlarda kafamıza göre emlakçı payı eklemiyoruz. Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik'in bize hak olarak tanıdığı alıcı ve satıcıdan toplam % 4 + KDV'den fazla bir ücret talep etmiyoruz ki çoğunlukla o kadar almıyoruz.

7) Tapusu sorunlu yer satmıyoruz. Eğer bir sorun çıkarsa bu bize mülk sahibinin vermediği ya da yanlış verdiği bir bilgi yüzündendir (Geçende miras kalan bir arsada iki kardeşin kendilerine miras kalan parselleri yıllardır yanlış bilip kullandıklarını tapu sicilde öğrendik mesela. Kardeşlerden biri kendine ait olduğunu sandığı parseli satışa çıkarınca yanlışlık ortaya çıktı.) Sizden bilgi saklamayız, arsa tapulu yeri kat mülkiyet tapulu diye satmaya çalışmayız. Ortada bir sorun varsa bunu biz de tapu sicilde sizinle beraber öğreniriz.

8) Kiralama ve satışta pazarlıkla, ödeme planıyla sizin lehinize hareket etmeye çalışırız. sahibinden.com'da sahibinden görüp fiyatı sebebiyle almaktan vazgeçebileceğiniz bir gayrimenkulü bütçe ve ödeme gücünüze göre almanızı sağlayabiliriz. Mülkünü emlakçı aracılığıyla satan veya kiralayanlar düşebilecekleri son fiyatı ve o anki maddi ihtiyaçlarını yalnızca emlakçılara söylerler. Bizim aracılığımızla mülk edindiğinizde bu bilgilere göre hareket edip bize vereceğiniz komisyondan fazlasını kazandırabiliriz.

Satıcı için:

1) Arsa fotoğraflarında drone çekimi yapıyoruz, iç ve dış mekan çekimlerinde geniş açı lensli dijital fotoğraf makinesi kullanıyoruz.

2) sahibinden.com ve Hürriyet Emlak'ta kurumsal üyeliklerimiz var. Facebook ve Instagram firma sayfalarımızdan sponsorlu ilanlarımız yayınlanıyor. Yurt dışına yayın yapan internet platformlarına ilan veriyoruz. Radyoda reklamlarımız var. Gayrimenkulünüzün satışı veya kiralanmasında reklam ve tanıtım olanaklarını sonuna kadar kullanıyoruz.

3) 30 yıldır Mecidiyeköy'de sektörde olan ortağım beyefendinin portföyü ve müşterileri sayesinde bolca gayrimenkul talebimiz de var. Ulaştıracağınız gayrimenkulün taleplere uyması halinde bir ilana girmeden satışı veya kiralanmasını sağlayabiliriz.

Diğer Emlakçı arkadaşlara:

Beraber çalıştığım beyefendi daha önce de bölgede birçok emlakçıyla birçok sefer iş yapmış bir insan. Bize iş etiği sınırları çerçevesinde davranıldığı müddetçe her zaman beraber çalışabiliriz. Sektördeki ticari geleneğe uygun olmak kaydıyla payınız her zaman güvence altındadır.

Son söz: Eğer bir gayrimenkul alacak, satacak ya da kiralayacaksanız haber edin. Mecidiyeköy ve Çanakkale'de ofis var. Bizim için belli bir kazanç/harcanan zaman oranının üstündeyse gayrimenkullerinizle ilgileniriz. Örneğin Mecidiyeköy'de ofisi olan bana "Kağıthane'deki evimi kiralar mısın?" derseniz o bana uygun olmaz. Oraya 10 kere müşteri götürüp kiralayamamak benim zamanımı inanılmaz harcar, başka işime vakit ayıramam. "Bodrum'da 100 dönüm arsa var." derseniz iş değişir :) Biz satamasak da satabilecek birilerine ulaşmanıza aracı oluruz. Alıcı ve kiracı için de aynı şey geçerli. Bir gayrimenkul talebiniz olduğunda söylerseniz size kendi portföyümüzden yer bulamasak bile beraber çalıştığımız güvenilir arkadaşlara yönlendirmeye çalışırız.

yasamemlakofisi@hotmail.com (Hotmail olduğuna bakmayın, burayı hep kontrol ediyoruz. Benim ortağın çok eski e-mail adresi bu. Beraber iş yaptığımız bir sürü yerin e-mail listesinde falan var, kıyıp daha kurumsalına geçemiyoruz. Buradan devam edelim.

reklam

bu alana reklam gelebilir.Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela `ssg`) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.Çok kişisel duyuruların öncelikli katego
bu alana reklam gelebilir.

Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.

Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela ssg) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.

Çok kişisel duyuruların öncelikli kategorisine konması yasak olduğundan, burada yayımlanması bir seçenek olabilir.

Mavi duyuru, bugün ve Her Bir Şey sayfalarının en altında veya en üstünde mavi işaret ile yer alır. Her türlü kategoriye sahip olabilir. Duyurular, her zaman sözlük ve internet kullanıcılarının görebileceği şekilde yayımlanır.

iletişim için,
compumaster: scr.im
veya sozlukten mesaj atınız.
sourlemonade
(28.08.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.