Giriş

direnç lastiği/bandı tavsiyesi

amacım barfiks çekerken destek almak.istediğimse normal barfiks çekerken harcadığım gücü yarıya yakın indirmesi.70 kg'ım, mesela 35 kg lık alsam hedeflediğim sonuca ulaşır mıyım?bir de bu lastiklerin belirli bir ömrü var mı, kopma riskleri nedir, kullanırken nelere dikkat etmek gerekir; tecrübeli su
amacım barfiks çekerken destek almak.

istediğimse normal barfiks çekerken harcadığım gücü yarıya yakın indirmesi.

70 kg'ım, mesela 35 kg lık alsam hedeflediğim sonuca ulaşır mıyım?

bir de bu lastiklerin belirli bir ömrü var mı, kopma riskleri nedir, kullanırken nelere dikkat etmek gerekir; tecrübeli suser'ların tavsiyelerini bekliyorum. şimdiden teşekkürler..
makbur
(2 saat)

Lucifer’lı şarkı

Selam,Şarkı radyo eksendeki bir programın jeneriğinde geçiyor, sözlerinin latince olduğuna inanıyorum, erkek vokallerden oluşan bir koro seslendiriyordu şarkının jingleda yer alan kısmını, muhtemelen senfonik metal gibi bir tarzı var. Aramaya inandım fakat bulamadım. Var mıdır bilen?
Selam,

Şarkı radyo eksendeki bir programın jeneriğinde geçiyor, sözlerinin latince olduğuna inanıyorum, erkek vokallerden oluşan bir koro seslendiriyordu şarkının jingleda yer alan kısmını, muhtemelen senfonik metal gibi bir tarzı var. Aramaya inandım fakat bulamadım. Var mıdır bilen?

bu at kestaneleri kimsenin kafasına düşmüyor mu?

dikenli dikenli çok ürkütücü. hiç denk gelen oldu mu?
dikenli dikenli çok ürkütücü. hiç denk gelen oldu mu?
theconqueror
(4 saat)

Bir kıza bağlandım kurtulmak istiyorum

1 -Eski sevgilim aldattı önce2 -Ahlaksz bir teklif yaptı kabullenmedüm3-Beni kullanıyor ama öyle ilginç ki gel dediğinde gidiyorum köpekGibi hissediyorum.4-Sevgilim ve ciddi ilişkim yok ondan dolayı zaafım varTavsiyeniz nedir ?
1 -Eski sevgilim aldattı önce
2 -Ahlaksz bir teklif yaptı kabullenmedüm
3-Beni kullanıyor ama öyle ilginç ki gel dediğinde gidiyorum köpek
Gibi hissediyorum.
4-Sevgilim ve ciddi ilişkim yok ondan dolayı zaafım var
Tavsiyeniz nedir ?
nefsimudafaa
(4 saat)

Bir haberi ekşide yayınlayabilecek biri var mı

Haber Thy de işten çıkarılan 211 kişi ile alakalı ve çoğunluğu alakası olmamasına rağmen fetö iddiasıyla çıkarılmıştı ama mahkemeleri kazandı hepsi ama 3 yıldor mağduriyet yaşatıldıKonu yeniden gündeme getiriliyor ve haber yapılıyorBu konuda ekşide yayınlayabilecek biri var mıBen çaylak olduğum için
Haber Thy de işten çıkarılan 211 kişi ile alakalı ve çoğunluğu alakası olmamasına rağmen fetö iddiasıyla çıkarılmıştı ama mahkemeleri kazandı hepsi ama 3 yıldor mağduriyet yaşatıldı

Konu yeniden gündeme getiriliyor ve haber yapılıyor

Bu konuda ekşide yayınlayabilecek biri var mı

Ben çaylak olduğum için yayınlayamıyorum

www.airlinehaber.com

Mağduriyeti altında yorumlarda anlatıyorlat

Harici bellek sorunu

Bi 6-7 senedir, kullandigim Sony marka harici diskim vardi. Bugune kadar hicbir sorun yasamamistim gecen bilgisayara taktim once normal acildi tum dosyalar da gorunuyordu. Bir seye bakacakken birden baglantisi kopmus gibi kapandi ve bilgisayar algilamadi. Bir daha taktigimda 'bu cihazi kullanmak ici
Bi 6-7 senedir, kullandigim Sony marka harici diskim vardi. Bugune kadar hicbir sorun yasamamistim gecen bilgisayara taktim once normal acildi tum dosyalar da gorunuyordu. Bir seye bakacakken birden baglantisi kopmus gibi kapandi ve bilgisayar algilamadi. Bir daha taktigimda 'bu cihazi kullanmak icin bicimlendirin' diye bir uyari verdi. Simdi acamiyorum.

Lutfen cozulebilir bir sorun oldugunu soyleyin...
kay adams
(5 saat)

Koşucu var mı? ciddi teknik bir soru

sormam gerekiyor nabızla alakalı. vakit ayırıp mesaj atarsanız çok sevinirim.okuduğunuz için teşekkürler.
sormam gerekiyor nabızla alakalı. vakit ayırıp mesaj atarsanız çok sevinirim.

okuduğunuz için teşekkürler.

spotify yerel dosyalar başka cihazda...

çalınamıyor mu? destekten baktığımda yerel dosyayı bir çalma listesine ekleyip o çalma listesini telefonda çevrimdışı çalmak için ayarlarsanız o dosya telefona da gelir diyor. aynısını yaptım olmadı... bahsettiğim çalma listesi tüm cihazlarımda çevrimdışı çalınabilir durumda (indirilmiş) fakat yerel
çalınamıyor mu? destekten baktığımda yerel dosyayı bir çalma listesine ekleyip o çalma listesini telefonda çevrimdışı çalmak için ayarlarsanız o dosya telefona da gelir diyor. aynısını yaptım olmadı... bahsettiğim çalma listesi tüm cihazlarımda çevrimdışı çalınabilir durumda (indirilmiş) fakat yerel dosya çalınamıyor diyor :(

Yabanci ogrenciler ogrenci akbili cikartabilir mi (Erasmuslu degil)

Arkadasim Avrupa'dan geldi ve orada ogrenci. Aralik'a kadar burada staj yapacak. Staj yaptigi kurum bir dernek. Avrupa'daki ogrenci kimlik karti veya belgesiyle burda Ogrenci Akbil'i alabilir mi?
Arkadasim Avrupa'dan geldi ve orada ogrenci. Aralik'a kadar burada staj yapacak. Staj yaptigi kurum bir dernek.

Avrupa'daki ogrenci kimlik karti veya belgesiyle burda Ogrenci Akbil'i alabilir mi?
kay adams
(6 saat)

turktorrent davetiyesine ihtiyacım var

windows 7 türkçe bulamadım hiçbir yerde. acil ihtiyacım var. bu sitede var fakat üyeliğimi kullanamıyorum. yardımcı olur musunuz. 100 mb fiber kullanıyorum. seed sorunu yaşatmam kimseye.
windows 7 türkçe bulamadım hiçbir yerde. acil ihtiyacım var. bu sitede var fakat üyeliğimi kullanamıyorum. yardımcı olur musunuz. 100 mb fiber kullanıyorum. seed sorunu yaşatmam kimseye.
semenderr
(6 saat)

Öğretmenlik Kpss dershanesi (eskişehir)

Önerebileceğiniz dershane isimlerini almak isterim. teşekkürler.
Önerebileceğiniz dershane isimlerini almak isterim.
teşekkürler.
kvlknctk
(6 saat)

Doktora öğrencisi hangi burslara başvurabilir?

Bilimsel hazırlıkta kyk burs vermiyormuş. Başka hangi kurumlara başvuru yapılabilir?
Bilimsel hazırlıkta kyk burs vermiyormuş. Başka hangi kurumlara başvuru yapılabilir?

Aranızda incisözlük yazarı var mı

Bir konuda yardım isteyecektim özelden yazabilir miTeşekkürler
Bir konuda yardım isteyecektim özelden yazabilir mi

Teşekkürler

Aramızda dağcı olan var mı?

Dağcılık sporu için bilmem gerekenleri anlatan çıksa süper olur :)
Dağcılık sporu için bilmem gerekenleri anlatan çıksa süper olur :)

Seyahatiniz esnasında ne kadar harcama yapacaksınız?

ingiltere vize başvurusunda sormuşlar.eşimle beraber toplam 3000sterlin haryacağız.haliyle ben şahsen 1500 sterlin harcamış olacağım ve öyle yazıcam.ancak aşağıdaki sorulardan birinde;"Does anyone rely on you for financial support?Include both those travelling with you and those who are not." diye s
ingiltere vize başvurusunda sormuşlar.

eşimle beraber toplam 3000sterlin haryacağız.
haliyle ben şahsen 1500 sterlin harcamış olacağım ve öyle yazıcam.

ancak aşağıdaki sorulardan birinde;

"Does anyone rely on you for financial support?
Include both those travelling with you and those who are not." diye soruyordu.

eşim benim sponsorluğumla seyahat ediyor gözükecek, resmi gelir farkı nedeniyle.

bu durumda ne kadar harcamayı planlıyorsunuza 3000 sterlin mi demeliyim? yoksa yine kendi payıma düşen tutarı mı yazmalıyım?

nefret ediyorum bu gibi sürünceme form sorularından ya.
tchuck
(9 saat)

GSM Sinyal güçlendirme bilgisi olan

Evde telefon cam kenarlarında çekiyor bezmiş durumdayız. Sinyal güçlendirici setler var kullanıp memnun kalan varmı? Birde cu6 tip anten kablosu almak lazım 30m kadar anlamadığım kablonun kendisi 50 tl uçlarına n tipi erkek konektör dahil okunca fiyat 150tl e çıkıyor bu normal mi?
Evde telefon cam kenarlarında çekiyor bezmiş durumdayız. Sinyal güçlendirici setler var kullanıp memnun kalan varmı? Birde cu6 tip anten kablosu almak lazım 30m kadar anlamadığım kablonun kendisi 50 tl uçlarına n tipi erkek konektör dahil okunca fiyat 150tl e çıkıyor bu normal mi?
Humanimal
(10 saat)

Etkinlik onerileriniz var mi?

Kitap kulubu vardi bir ara, hala yapiliyor mu bilmiyorum, ya da farkli etkinlikler de olabilir, kafa dagitmalik. Tesekkurler:)
Kitap kulubu vardi bir ara, hala yapiliyor mu bilmiyorum, ya da farkli etkinlikler de olabilir, kafa dagitmalik.

Tesekkurler:)
balpolen
(11 saat)

Giovanni Papini'nin kitapları üzerine

Elimde Düşsel Konçerto 1-2 var.https://www.kitapyurdu.com/kitap/dussel-koncerto-cilt-1/279028.html&manufacturer_id=2637https://www.kitapyurdu.com/kitap/dussel-koncerto-cilt-2/360401.html&manufacturer_id=2637Kaçan Ayna bu iki kitaptakilerden farklı öyküleri mi barındırıyor? Çünkü Düşsel Konçerto 1'de
Elimde Düşsel Konçerto 1-2 var.

www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=2637
www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=2637

Kaçan Ayna bu iki kitaptakilerden farklı öyküleri mi barındırıyor? Çünkü Düşsel Konçerto 1'de Kaçan Ayna diye bir öykü var.

www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=2637

Bir de Gog için iki çeviri gördüm.

www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=2637
www.kitapyurdu.com&manufacturer_id=2637

İlki eksiksiz çeviri mi acaba çünkü ikinci çeviri 500 küsür sayfa? Gog'un aslı iki cilt değil miydi?
sorucu
(13 saat)

renkli ceket giyen erkek

indirimdeyken karaca ve piserro'dan 200'er liraya mavi ve kırmızı desenli ceket aldım. ama sürekli aynı şeyleri giymeyi hiç sevmem. bunlar da kendini belli eden renkte ceketler olduğu için üstüme yapışacak, sürekli aynı şeyleri giyiyormuş gibi görüneceğim diye düşünmeye başladım. okula her gün gidec
indirimdeyken karaca ve piserro'dan 200'er liraya mavi ve kırmızı desenli ceket aldım. ama sürekli aynı şeyleri giymeyi hiç sevmem. bunlar da kendini belli eden renkte ceketler olduğu için üstüme yapışacak, sürekli aynı şeyleri giyiyormuş gibi görüneceğim diye düşünmeye başladım.

okula her gün gideceğim ve her gün giyebilirim bunları ama dengeyi nasıl tutturmak lazım? ucuza görünce alıp sürekli giymek fakir işi miydi yoksa?

Türkçe paragraftan çok tırsıyorum ne yapmalıyım?

Ales ve kpss denemek istiyorum bu sene, en çok korktuğum ders türkçe paragraf kısmı.Bugünkü ales sınavı hakkında da türkçe çok zor demiş herkes iyice tırstım ben. İstersem testlerde full çıkarayım sınavda yetiştirme korkusuyla panik olup çok yanlış yapıyorum. Hızlı anlamak açısından bol kitap okumak
Ales ve kpss denemek istiyorum bu sene, en çok korktuğum ders türkçe paragraf kısmı.Bugünkü ales sınavı hakkında da türkçe çok zor demiş herkes iyice tırstım ben. İstersem testlerde full çıkarayım sınavda yetiştirme korkusuyla panik olup çok yanlış yapıyorum. Hızlı anlamak açısından bol kitap okumak mı bol paragraf sorusu çözmek mi daha faydalı sizce? Tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.
Hazelelif18
(16 saat)

Wifi Sd card

Merhaba, elimde Nikon D3300 var, wifi ye bağlayamadığım için fotoğraf makinesini değiştirmeyi planlıyordum fakat öğrendim ki wifi sd card gibi bir şeyler varmış. Bu 3300ım ile uyumlu mudur ? Duyan, bilen, gören veya kullanan birileri beni bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler şimdiden.
Merhaba, elimde Nikon D3300 var, wifi ye bağlayamadığım için fotoğraf makinesini değiştirmeyi planlıyordum fakat öğrendim ki wifi sd card gibi bir şeyler varmış. Bu 3300ım ile uyumlu mudur ? Duyan, bilen, gören veya kullanan birileri beni bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler şimdiden.
fkssfbsr
(17 saat)

Muhasebeci ve MM’ler! Vakıflara bağış yapınca şirketin avantajı var mı?

Şirket gelirlerinin büyük bir kısmını vakıflara bağış yapmanın bir avantajı var mı? Avantaj için yapılmayacak ama bu modelde bir avantaj varsa bilmek istiyoruz. şahıs şirketi.
Şirket gelirlerinin büyük bir kısmını vakıflara bağış yapmanın bir avantajı var mı? Avantaj için yapılmayacak ama bu modelde bir avantaj varsa bilmek istiyoruz. şahıs şirketi.
cha
(19 saat)

Steam age of empires

Steam'den aoe indirdim. Yillar sonra yeni ogeler ve milletler eklenmis degisiklikler var.Ancak ekran cozunurlugunu degistiremiyorum. Harita hakimiyetim sifir neredeyse. Tiklayamiyorum dogru yere. Nasil yakinlastirabilirim haritayi.
Steam'den aoe indirdim. Yillar sonra yeni ogeler ve milletler eklenmis degisiklikler var.

Ancak ekran cozunurlugunu degistiremiyorum. Harita hakimiyetim sifir neredeyse. Tiklayamiyorum dogru yere. Nasil yakinlastirabilirim haritayi.
belki lazim olur
(21.09.19)

Evden atılan aşırı mutsuz kedi (İstanbul)

Merhaba kediseverler,Karşı apartmandakilerin sokağa attığı kediye yuva arıyorum. Hazirandan beri sokakta ve sokağa asla uyum sağlayamıyor. Eski sahiplerinin bahçesinde ağlayıp duruyor ve perişan halde. Güzel huylu, güzel yüzlü bir kedi. Yavru kedilerin büyüyünce nasıl bir çılgın olacağı belli olmadı
Merhaba kediseverler,

Karşı apartmandakilerin sokağa attığı kediye yuva arıyorum. Hazirandan beri sokakta ve sokağa asla uyum sağlayamıyor. Eski sahiplerinin bahçesinde ağlayıp duruyor ve perişan halde. Güzel huylu, güzel yüzlü bir kedi. Yavru kedilerin büyüyünce nasıl bir çılgın olacağı belli olmadığı için yetişkin, huyu oturmuş bir kediyle çok rahat edersiniz.

Fotoğrafları:

eksiup.com

eksiup.com

İstanbul içinde her yere getirebilirim.

İletişim için: 05533379773

(Modlar selam: Bir süre yukarı sabitleyebilir misiniz acaba?)
inawen
(21.09.19)

müthiş bir film'in sansürsüz halini nereden bulabilirim?

dvdsi çıkmamış mı bu filmin nedir?
dvdsi çıkmamış mı bu filmin nedir?
respect
(21.09.19)

iPTorrents davetiyesi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar,iptorrents.com 'dan bir şey indirmem gerekiyor fakat üyeliğim yok. Davetiyesi olup gönderebilecek bir arkadaş var mıdır? Daha önce what.cd, waffles.fm, torrentleech gibi yerlerde epey vakit geçirdim, iyi bir seeder'ım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar,

iptorrents.com 'dan bir şey indirmem gerekiyor fakat üyeliğim yok. Davetiyesi olup gönderebilecek bir arkadaş var mıdır? Daha önce what.cd, waffles.fm, torrentleech gibi yerlerde epey vakit geçirdim, iyi bir seeder'ım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
rawr
(21.09.19)

Londra'da yaşayan veya yaşamış var mı?

Selam, db. bi yeşilimi yakar mısınız?
Selam, db. bi yeşilimi yakar mısınız?
datnet
(21.09.19)

lisanstan kyk borcu var. doktoraya başladım. kyk çıkar mı?

2015'te lisansı bitirdim. 18.000'lik borç hala vergi dairesinde. Şimdi doktoraya başladım. KYK'ya başvursam çıkar mı?
2015'te lisansı bitirdim. 18.000'lik borç hala vergi dairesinde. Şimdi doktoraya başladım. KYK'ya başvursam çıkar mı?

Kpss hukuk

Haftaiçi 12 saate yakın ofisteyim. Evdeyken sosyal medyaya giriyorum fakat ofiste bunu yapmıyorum. Genelde ingilizce biseyler dinliyorum. Ofis programlarıyla ilgili şeylere bakıyorum. Kpss hukuk dersleri izleyebileceğim site veya kanallar varsa onlara da bakabilirim. Tez yazıyorum ona bakayım diyoru
Haftaiçi 12 saate yakın ofisteyim. Evdeyken sosyal medyaya giriyorum fakat ofiste bunu yapmıyorum. Genelde ingilizce biseyler dinliyorum. Ofis programlarıyla ilgili şeylere bakıyorum. Kpss hukuk dersleri izleyebileceğim site veya kanallar varsa onlara da bakabilirim. Tez yazıyorum ona bakayım diyorum sıkılıyorum. Tavsiye ettiğiniz kanallar veya siteler varsa genel kültür olsun diye bakabilirim.
sordum soruyu
(21.09.19)

tek hekim raporu teşhis kısmı hakkında

selam, dün bir devlet hastanesinden 6 günlük rapor aldım, ancak teşhis kısmında herhangi bir teşhis yazmıyor, sadece -1- yazıyor. daha önce aldığım raporlarda hep teşhis yazıyordu. bir sıkıntı olur mu?
selam, dün bir devlet hastanesinden 6 günlük rapor aldım, ancak teşhis kısmında herhangi bir teşhis yazmıyor, sadece -1- yazıyor. daha önce aldığım raporlarda hep teşhis yazıyordu. bir sıkıntı olur mu?
olsen
(21.09.19)

marmaris recruitment

burası hakkında bilgisi olan var mı? yurt dışı iş başvurusu yapmışım burdan, mail atıp duruyorlar cevap vermiyordum, junk'a mı düşüyo maillerimiz hello orda mısınız?? diye mail geldi şimdi de sarah adlı bir hanımdan.çin'e falan yollicaklarsa ingilizce örtmeni olmaya cevap verim, dolaresle maaş veriy
burası hakkında bilgisi olan var mı? yurt dışı iş başvurusu yapmışım burdan, mail atıp duruyorlar cevap vermiyordum, junk'a mı düşüyo maillerimiz hello orda mısınız?? diye mail geldi şimdi de sarah adlı bir hanımdan.

çin'e falan yollicaklarsa ingilizce örtmeni olmaya cevap verim, dolaresle maaş veriyorlarmış oralarda...
aydonno
(20.09.19)

Uygun fiyata satılık cmylmz bileti

23 eylül izmir gösterisine 1.Kategori 260 liralık bileti 200 e bırakıyorum.
23 eylül izmir gösterisine 1.Kategori 260 liralık bileti 200 e bırakıyorum.
respect
(20.09.19)

Aktif Telegram veya whatsapp grubu var mı ?

Biraz yeni bir ortamda kafa dağıtmaya ihtiyacım var.
Biraz yeni bir ortamda kafa dağıtmaya ihtiyacım var.
anebrun
(20.09.19)

Hatay- Urfa-Mardin kamp atmak mı?

haftaya Adana'dan yola çıkıp niyetimiz Hasakeyf'e kadar arabamızla geze geze dolaşmak ve otelde kalmak yerine kamp mı atsak diyoruz ama o taraflara ilk kez gideceğiz ve bilmiyoruz atılır mı nereye atılır başımıza iş gelir mi var mı bilgisi önerisi olan?Teşekkürler.Kamp atılmaz derseniz uygun otel ön
haftaya Adana'dan yola çıkıp niyetimiz Hasakeyf'e kadar arabamızla geze geze dolaşmak ve otelde kalmak yerine kamp mı atsak diyoruz ama o taraflara ilk kez gideceğiz ve bilmiyoruz atılır mı nereye atılır başımıza iş gelir mi var mı bilgisi önerisi olan?
Teşekkürler.

Kamp atılmaz derseniz uygun otel önerileri alabilirim. :)
hıkmıkzık
(20.09.19)

mouse usb

elimde hp x3900 model mouse var, usb eklentisi kayboldu, çöp mü oldu şimdi bu mouse, bir çözümü yok mudur :/
elimde hp x3900 model mouse var, usb eklentisi kayboldu, çöp mü oldu şimdi bu mouse, bir çözümü yok mudur :/
mariposa
(20.09.19)

İzmir - Ankara yolculuğu yapacak duyurucu arıyorum

22 Eylül Pazar günü İzmir'den Ankara'ya arabayla gidecek birine yakıta ortak olarak eşlik etmek isteyen bir arkadaşım için yazıyorum.Mesaj yollarsanız iletişim bilgilerini paylaşacağım
22 Eylül Pazar günü İzmir'den Ankara'ya arabayla gidecek birine yakıta ortak olarak eşlik etmek isteyen bir arkadaşım için yazıyorum.

Mesaj yollarsanız iletişim bilgilerini paylaşacağım
Etanglement
(20.09.19)

Terletmeyen ortopedik küçük sırt çantası

Merhabalar decathlondan 1-2 sene önce 15 liraya 10lt lik çanta almıştım incecik çok hafif bir çantaydı çok beğeniyordum açıkçası ama çok fazla terletiyor bunu farkettim direk t-shirt e yapıştığı için su gibi oluyor o bölge.10 - 15 lt lik olabildiğince hafif ince ortopedik ve terletmeyen bir çanta ar
Merhabalar decathlondan 1-2 sene önce 15 liraya 10lt lik çanta almıştım incecik çok hafif bir çantaydı çok beğeniyordum açıkçası ama çok fazla terletiyor bunu farkettim direk t-shirt e yapıştığı için su gibi oluyor o bölge.

10 - 15 lt lik olabildiğince hafif ince ortopedik ve terletmeyen bir çanta arıyorum para önemli değil 150 200 e de çıkarım zaten küçük bi çanta o kadar etmez diye düşünüyorum.
kmesne
(20.09.19)

iphone Bluetooth cihazı silme

Merhaba. Daha evvel mi band 4 alıp iPhone ile eşleştirmiştim. Cihaz bozulunca servise gönderdim. Güya yenisini verdiler. Şimdi iphone’a bağlamak istediğimde bağlayamıyorum çünkü önceki cihazı seçip kaldırmama rağmen hala daha önce eşleştirilmiş gibi çıkıyor listede. Üstelik yanındaki “i” işareti de
Merhaba. Daha evvel mi band 4 alıp iPhone ile eşleştirmiştim. Cihaz bozulunca servise gönderdim. Güya yenisini verdiler. Şimdi iphone’a bağlamak istediğimde bağlayamıyorum çünkü önceki cihazı seçip kaldırmama rağmen hala daha önce eşleştirilmiş gibi çıkıyor listede. Üstelik yanındaki “i” işareti de yok. Ağ ayarlarını sıfırladım, reset attım. Telefonda yapabileceğimi düşündüğüm bir çok şey yaptım. Olmadı. Bu cihazı bluetooth listesinden nasıl silerim?

Not: 3 kere ağ ayarlarını sıfırla dememe rağmen tüm bluetooth cihazları yerli yerinde. ios.13
cliquot
(20.09.19)

twitter 101

bu sosyal medya işlerine çok geç atıldım. twitter kullanım kılavuzu olsa işimi çözerdi. twitterı bilale anlatacak düzeyde kaynak var mıdır?
bu sosyal medya işlerine çok geç atıldım. twitter kullanım kılavuzu olsa işimi çözerdi. twitterı bilale anlatacak düzeyde kaynak var mıdır?
kurmalifare
(20.09.19)

Bornova Kiralık Oda

Manisa kavşağına 5 dk mesafede ege üniversitesine yakın doğalgazlı evimize 3. arıyoruz.cinsiyet: erkek
Manisa kavşağına 5 dk mesafede ege üniversitesine yakın doğalgazlı evimize 3. arıyoruz.

cinsiyet: erkek
bugracaner
(20.09.19)

maya ve keyshot

keyshot'un deneme sürümü var render aldığımda her yerde keyshot yazıyor. maya'da sorun yok.keyshot'un material database'i çok güzel orada materialı modelleyebiliyorummaya'nın renderi güzel.keyshot'da modellediğim materialı maya'ya nasıl atabilirim? texture ve tüm ayrıntıları ile?
keyshot'un deneme sürümü var render aldığımda her yerde keyshot yazıyor. maya'da sorun yok.

keyshot'un material database'i çok güzel orada materialı modelleyebiliyorum

maya'nın renderi güzel.

keyshot'da modellediğim materialı maya'ya nasıl atabilirim? texture ve tüm ayrıntıları ile?

göz doktoru

istanbul halkalı'da oturuyorum, civarda veya ulaşımı kolay bir yerde göz muayenesi için uygun fiyatlı özel/devlet ve/ya memnun kaldığınız poliklinik/doktor var mı?herhangi bir kombinasyondaki önerileriniz için şimdiden teşekkürler^^
istanbul halkalı'da oturuyorum, civarda veya ulaşımı kolay bir yerde göz muayenesi için uygun fiyatlı özel/devlet ve/ya memnun kaldığınız poliklinik/doktor var mı?

herhangi bir kombinasyondaki önerileriniz için şimdiden teşekkürler^^
antihistaminik
(20.09.19)

Ses sistemi kiralama?

Kına gecesi için birkaç saatliğine ses sistemi kiralamak istiyorum. Dışarıda olacak, bende 2+1 ses sistemi var ama 15 w subwoofer, 10 w iki uydu var onda. Yeterli geleceğini düşünmüyorum. Daha büyük hoparlör gerek sanki.Nerelere sorayım, kimlere gideyim? Sorduğumuz yerler ya yok dedi ya verNot: Muğl
Kına gecesi için birkaç saatliğine ses sistemi kiralamak istiyorum. Dışarıda olacak, bende 2+1 ses sistemi var ama 15 w subwoofer, 10 w iki uydu var onda. Yeterli geleceğini düşünmüyorum. Daha büyük hoparlör gerek sanki.

Nerelere sorayım, kimlere gideyim? Sorduğumuz yerler ya yok dedi ya ver

Not: Muğla
chicha
(20.09.19)

Şişli Perihan sokakta kiralık oda

Selamlar. Sevgilimin duyuru hesabı olmadığı için onun adına yazıyorum.Şişli Perihan sokaktaki 2+1 evin 1 odası ( oda yaklaşık 25m2) 2 aylığına boş olacak. Evde ve odada gerekli olan her şey mevcut. Metro - metrobüse ve şişli camii'ne yürüme mesafesinde. Geçici süreliğine konaklamak isteyenler detayl
Selamlar. Sevgilimin duyuru hesabı olmadığı için onun adına yazıyorum.

Şişli Perihan sokaktaki 2+1 evin 1 odası ( oda yaklaşık 25m2) 2 aylığına boş olacak. Evde ve odada gerekli olan her şey mevcut. Metro - metrobüse ve şişli camii'ne yürüme mesafesinde. Geçici süreliğine konaklamak isteyenler detaylar için buradan iletişime geçebilirler. 2 ay, opsiyonlu +1 ay olmak üzere 3 aya uzayabilir.

Yabancı dil problemi yok, evcil hayvan friendly.

istanbul içinde özel direksiyon dersi?

ehliyetim var ama pratiğim az istanbul içinde bu işi hakkıyla yapan bir yer arıyorum. önerilerinize açığım.
ehliyetim var ama pratiğim az istanbul içinde bu işi hakkıyla yapan bir yer arıyorum. önerilerinize açığım.
ppemreqq
(20.09.19)

duyurunun sağlıkçıları mr sonucumu yorumlayabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar mr sonucum çıkmış ancak doktorum 2 hafta izne çıktı, giderken de zaten sonuçlar ancak çıkar ben de gelmiş olurum rahatsızlığının detayını bildiğim için başkasına randevu alma beni beklemen daha iyi olur dedi. ama sonuçlar beklenenden erken çıkmış. doktor gelinceye kadar merakta ka
Merhaba arkadaşlar mr sonucum çıkmış ancak doktorum 2 hafta izne çıktı, giderken de zaten sonuçlar ancak çıkar ben de gelmiş olurum rahatsızlığının detayını bildiğim için başkasına randevu alma beni beklemen daha iyi olur dedi. ama sonuçlar beklenenden erken çıkmış. doktor gelinceye kadar merakta kalmamak için size sorayım dedim. yorumlayabilirseniz çok sevinirim. sevgiler...

"SAĞ EL MR TEKNİK Sagittal Planda FS T2 +FSE T1, Aksiyel Planda FS T2 +FSE T1, Koronal Planda FSE T1 + FST2 BULGULAR Ulnar kemikte ekstansör yüze doğru açılanma izlenmiş olup trianguler fibrokartilaj komplekste hafif sinyal artımı bu alan komşuluğunda sıvama tarzında sıvı izlenmiştir. Triquetrum kemikte öncelikle benign olarak değerlendirilen 2.5 mm çaplı lunat kemikte benzer özelliklerde 5 mm çaplı subkondral kistik değişiklik izlenmiştir. İnceleme alanına giren diğer metakarpal ve falangeal kemikler doğal kortikal ve medüller kemik sinyal yoğunluğunda izlenmektedir. İnceleme alanına giren muskuler yapılarda sinyal yoğunluğu tabi,idir. Kas-fasial planlar açıktır. Saygılarımızla,"
kakamelsokoban
(20.09.19)

Almanya'dan gelip burada erasmus yapan bir öğrenci Lübnan'a nasıl gider?

Mersin'den gemi ile gitmek ve erasmus esnasında müsade edilen süre kadar Lübnan'a bulunmak istiyor. Hangi belgelere ihtiyacı var?
Mersin'den gemi ile gitmek ve erasmus esnasında müsade edilen süre kadar Lübnan'a bulunmak istiyor. Hangi belgelere ihtiyacı var?
Etanglement
(19.09.19)

telefondan cızırtı sesi gelmesi sorunu

telefonu çok sessiz bir odada telefonun arka tarafını kulağa dayayınca gelen bir ses, sesi duymak için bayağı bir kasmak lazım. düzensiz bir şekilde cızırtı çıt çıt çıt sesi geliyor. problem var mı acaba? yoksa bütün telefonlarda mı böyle bir dener misiniz? :Dtelefon: iphone 6
telefonu çok sessiz bir odada telefonun arka tarafını kulağa dayayınca gelen bir ses, sesi duymak için bayağı bir kasmak lazım. düzensiz bir şekilde cızırtı çıt çıt çıt sesi geliyor. problem var mı acaba? yoksa bütün telefonlarda mı böyle bir dener misiniz? :D
telefon: iphone 6
war of the world
(19.09.19)

iphone 6 batarya değiştirdikten sonra ahizeden az ses gelmesi sorunu?

telefonun ekran bağlantılarını söktükten sonra mı böyle oldu anlayamadım. bağlantı kablolarını pinlere oturttum. hala %50 seviyesinde geliyor. ahizeyi fırça ile de temizledim. bir fikri olan var mı?
telefonun ekran bağlantılarını söktükten sonra mı böyle oldu anlayamadım. bağlantı kablolarını pinlere oturttum. hala %50 seviyesinde geliyor. ahizeyi fırça ile de temizledim. bir fikri olan var mı?
war of the world
(19.09.19)

aranızda getir bayiliğini yapan birileri var mı?

sb.
sb.
respect
(19.09.19)

reklam

bu alana reklam gelebilir.Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela `ssg`) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.Çok kişisel duyuruların öncelikli katego
bu alana reklam gelebilir.

Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.

Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela ssg) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.

Çok kişisel duyuruların öncelikli kategorisine konması yasak olduğundan, burada yayımlanması bir seçenek olabilir.

Mavi duyuru, bugün ve Her Bir Şey sayfalarının en altında veya en üstünde mavi işaret ile yer alır. Her türlü kategoriye sahip olabilir. Duyurular, her zaman sözlük ve internet kullanıcılarının görebileceği şekilde yayımlanır.

iletişim için,
compumaster: scr.im
veya sozlukten mesaj atınız.
sourlemonade
(28.08.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.