Giriş

3 aylık yavru kediye yuva aranıyor (mersin)

peşime takılan bu ufaklığı çevre yolunun kenarında buldum. annesini bulamadığım ve tehlikeli bir yerde olduğu için geçici olarak yanıma almak zorunda kaldım. burası kedi bakmaya müsait değil kampüs olduğu için, zor durumda kalmadan kısa süre içinde sahiplendirmek zorundayım.sürekli kucakta durmak is
peşime takılan bu ufaklığı çevre yolunun kenarında buldum. annesini bulamadığım ve tehlikeli bir yerde olduğu için geçici olarak yanıma almak zorunda kaldım. burası kedi bakmaya müsait değil kampüs olduğu için, zor durumda kalmadan kısa süre içinde sahiplendirmek zorundayım.

sürekli kucakta durmak isteyen, mırlamadan duramayan ve geldiği andan itibaren kum kullanan bir bebek bu. kuru mama da yiyebiliyor. erkek, yaklaşık 3 aylık ve parazit uygulamaları yapılmış durumda. fotoğraflar yakından olduğu için iri gelebilir gözünüze ama el kadar bir şey daha.

kısırlaştırmaya karşı olmayan, tercihen daha önce kediyle yaşamış, hamileliği, çocuğu, alerjiyi herhangi bir sorununu bahane etmeyecek ve onu yaşadığı sürece bırakmayacak birine sahiplendirmek istiyorum.

ben erdemli'deyimb ama elimden geldiğince yakın yerlere getirmeye çalışırım, bir şeyler düşünürüz.

ayrıca yayarak da yardımcı olabilirsiniz.

ilgilenen olursa sözlükten yeşillendirebilir veya bilge@ims.metu.edu.tr adresine mail atabilir.
bilgee
(09.11.18)

Anıtkabir 10 kasım programı

Bilen var mı?
Bilen var mı?
adwokat
(09.11.18)

roche'ta staj

Bir biyomühendislik öğrencisi yakınım burda staj yapmak istiyor. İstanbul'daki merkezinde ar-ge var mıdır? hangi departmanları bulunuyor burda?Bir de stajda para verme gibi bi olayı var mıdır?
Bir biyomühendislik öğrencisi yakınım burda staj yapmak istiyor. İstanbul'daki merkezinde ar-ge var mıdır? hangi departmanları bulunuyor burda?

Bir de stajda para verme gibi bi olayı var mıdır?
kay adams
(09.11.18)

Shopify deneyimli expert aranıyor

Shopify altyapılı website'ın code bilgisi olan uzman aranıyor,iletişim: info@machineandfabric.com
Shopify altyapılı website'ın code bilgisi olan uzman aranıyor,

iletişim: info@machineandfabric.com

cmd findstr

selamlar, yapmak istediğim şey şu;elimde mesela bir internet sayfasının source u var, source.txt de kayıtlı bu.cmd yi kullanarak sadece linkleri alıp ahanda.txt dosyasına kaydetmek istiyorum.findstr http source.txtbu komutu kullanırsam html elementinin olduğu satır komple geliyor haliyle, <a href="h
selamlar, yapmak istediğim şey şu;

elimde mesela bir internet sayfasının source u var, source.txt de kayıtlı bu.
cmd yi kullanarak sadece linkleri alıp ahanda.txt dosyasına kaydetmek istiyorum.

findstr http source.txt

bu komutu kullanırsam html elementinin olduğu satır komple geliyor haliyle, <a href="istedigim.link.com" class="info">Read</a></div> gibi, bu yüzden benim bunun içinden bir şekilde regexle linki çekmem lazım, http ile başlayıp .com ile biten bölüm mesela işimi görüyor (.com dışında link yok istediğim)

bi de bunu > ahanda.txt içine koymak istiyorum.

bilen biri bir oldursa

ms project ve primavera

merhaba,okulda yaptığımız projelerde kullanarak biraz "planlama for dummies" şeklinde kendi kendime öğrenmek istiyorum bu iki programı (normalde projelerin kendi sayfaları ve formatları var, onlardan yararlanarak oluşturuyoruz proje planını ama baya baya çağdışı aslında :D ). konuyla ilgili diğer du
merhaba,

okulda yaptığımız projelerde kullanarak biraz "planlama for dummies" şeklinde kendi kendime öğrenmek istiyorum bu iki programı (normalde projelerin kendi sayfaları ve formatları var, onlardan yararlanarak oluşturuyoruz proje planını ama baya baya çağdışı aslında :D ). konuyla ilgili diğer duyurulara da baktım, google abla'ya da sordum, az biraz fikir oluştu kafamda, ama takıldığım şey şu: en çok kullanılan versiyonları nelerdir bu iki programın? hani office 2007 ya da autocad 2010 daha kullanışlı bulunur ve kullanılır ya bazı yerlerde, o mantıkla bu programların da en son versiyonları değil de eski versiyonları daha sık kullanılıyor mu? ona göre okulun serverından indiricem de.

şimdiden teşekkürler...
pasp
(08.11.18)

Kayseri'de iki yavru kediyi sahiplendirmek istiyorum

Beyazşehir'de yaşıyorum. Apartmanın bahçesinde ve civardaki parklarda yaşayan 5 köpek ve 4 kediye düzenli olarak mama veriyorum. Evimizde 8 yaşındaki kendi kedimiz var zaten, bir de sokak kedilerinden biri artık apartmanın kedisi oldu, adı Abidin. yan komşunun kapısının önünde yatıyor, bina içinde k
Beyazşehir'de yaşıyorum. Apartmanın bahçesinde ve civardaki parklarda yaşayan 5 köpek ve 4 kediye düzenli olarak mama veriyorum. Evimizde 8 yaşındaki kendi kedimiz var zaten, bir de sokak kedilerinden biri artık apartmanın kedisi oldu, adı Abidin. yan komşunun kapısının önünde yatıyor, bina içinde kum kabı bile var. Bugün akşam, nasıl olduysa başka bir kedi apartmana girmiş, Abidin'le kavga ediyorlardı, seslerini duyunca kapıyı açtım, daha önce hiç görmediğim bir kedi direkt içeri koştu, odama saklandı. Erkek, tahminimce 4-5 aylık ve çok cana yakın. Sokağa nasıl düştü, bilmiyorum ama safkan bir chartreux kedisi bile olabilir. Kül rengi tüyleri, kehribar rengi gözleri ve çok güzel bir yüzü var. Babam, kendi kedisine çok düşkün ve o da çok kavgacı. Daha önce bir ay kadar bir süreliğine yavru getirmiştim, sürekli kavga etmişlerdi. Yoksa vallahi ikinci kedi olarak eve alırdım, aşık oldum hayvana.

İkinci kedi de Açı Ortaokulu'nun oradaki parkta takılan, yine 4-5 aylık olan bir erkek smokin kedi. O da çok güzel bir hayvan. Onu da aynı sebeple eve alamıyorum maalesef ama o da çok cana yakın, her akşam bir saat kucağımda uyutuyorum.

Kayseri'nin kışı sert geçer, bu hayvancıkların kışı atlatamamalarından korkuyorum. bu arkadaşları sahiplendirmek istiyorum. Almak isteyen kişinin durumu el vermiyorsa kendilerinin kısırlaştırma, aşı ve mama maliyetlerini de karşılayabilirim. Onların sadece sıcak bir yuvaya ve sevgiye ihtiyaçları var. Fotoğraf,video atabilirim isteyene. Çok cana yakın ve güzel hayvanlar. En azından ilanı yaymama yardım ederseniz, sevinirim.
yazarcik
(08.11.18)

Diş dolgusunda kakaolu fındık kreması hissi

Azı dişimin birine dolgu yapıldı dilimle bakıyorum kremalı gibi kaygan bir yapı var. Bu his ne zaman geçecek? Dolgudan dört beş saat sonra yemek yedim ve üzerine yemedim tabii ama ne zaman yiyebilirim aceba?
Azı dişimin birine dolgu yapıldı dilimle bakıyorum kremalı gibi kaygan bir yapı var. Bu his ne zaman geçecek? Dolgudan dört beş saat sonra yemek yedim ve üzerine yemedim tabii ama ne zaman yiyebilirim aceba?
zxcd
(08.11.18)

word ile ilgili

Elimizde bulunan bir word dosyasına attığımız fotoğrafları otomatik olarak belirlenmiş bir boyuta indiren bir makro yazdığımızı farzedelim. Bu makronun çalışırken word dosyasının istenen bir bölümüne etkisi olmamasını sağlamak mümkün müdür?yani dosyanın ilk 10 sayfasında kullanılan resimlerin boyutu
Elimizde bulunan bir word dosyasına attığımız fotoğrafları otomatik olarak belirlenmiş bir boyuta indiren bir makro yazdığımızı farzedelim. Bu makronun çalışırken word dosyasının istenen bir bölümüne etkisi olmamasını sağlamak mümkün müdür?
yani dosyanın ilk 10 sayfasında kullanılan resimlerin boyutu aynı kalsın, sonraki 200 sayfaya attığım her resim otomatik boyut değiştirsin.
mümkün mü böyle bir şey?
stanley weber
(08.11.18)

Japonya'da bir Osmanlı Seyyahı

Bu belgeseli nereden izleyebilirim?
Bu belgeseli nereden izleyebilirim?
blue serenity
(08.11.18)

AWS Redis Küçültme

sunucudaki RDS'i r3.large'dan t2.medium'a küçülttüm.şimdi de redis'i modify yapıp küçülteyim dedim, ama daha küçük pakete geçiremediğimi farkettim.orada da cache.r3.large kullanıyor.ben bu redis tarafını t2.medium'a geçirmek için nasıl bir şey yapmalıyım?
sunucudaki RDS'i r3.large'dan t2.medium'a küçülttüm.

şimdi de redis'i modify yapıp küçülteyim dedim, ama daha küçük pakete geçiremediğimi farkettim.
orada da cache.r3.large kullanıyor.

ben bu redis tarafını t2.medium'a geçirmek için nasıl bir şey yapmalıyım?

Bursa’da kalınacak yer hakkında

Merhaba. Cumartesi akşamı Bursa’da kalabileceğim bir otel arıyorum. Merkezi yerde olursa daha iyi olur. 100-150 lira arasında verebilirim. Önereceğiniz bir otel var mı ? Teşekkürler.
Merhaba. Cumartesi akşamı Bursa’da kalabileceğim bir otel arıyorum. Merkezi yerde olursa daha iyi olur. 100-150 lira arasında verebilirim. Önereceğiniz bir otel var mı ?
Teşekkürler.
keep out
(08.11.18)

çatal yürek müzisyen arıyorum

tür, dil, din, ırk, mezhep ne bileyim orijin filan ayırmadan müzik yapmak isteyen, izmir civarlı müzisyen arıyorum. yeşillendirin.
tür, dil, din, ırk, mezhep ne bileyim orijin filan ayırmadan müzik yapmak isteyen, izmir civarlı müzisyen arıyorum. yeşillendirin.

Accessten SQL Server 2012 ye aktarma

Arkadaşlar merhabaŞimdi elimde access üzerinden hazırlanmış veriler topluluğu var. İçerisinde bir sürü tablo vs var . Bunu SQL Server 2012 ye aktaramıyorum .Microsoft SQL Server Migration Assistant for Access kullandım o da olmadı . SQL Import - Export üzerinden de yapamadım . Atladığım bir nokta mı
Arkadaşlar merhaba
Şimdi elimde access üzerinden hazırlanmış veriler topluluğu var. İçerisinde bir sürü tablo vs var . Bunu SQL Server 2012 ye aktaramıyorum .Microsoft SQL Server Migration Assistant for Access kullandım o da olmadı . SQL Import - Export üzerinden de yapamadım . Atladığım bir nokta mı var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. (Accessteki verinin ekran görüntüsünü paylaştım)
ekonomicro
(08.11.18)

Avukat var mi? Yurtdisi cikis yasagi konusunda deneyimli olan

Ozelden yazabilir misiniz? Tesekkurler
Ozelden yazabilir misiniz? Tesekkurler
howfaristhesky
(08.11.18)

ağırlık sonrası vücut ağırlığı ile cardio çalışması

iki günlük programım var. göğüs ve sirt olarak ayirdim.bench press, şınav çeşitleri veya sirt çalışması seklinde. sonrasında yaptığım hareketlerin tekrar sayısı arttı ama yormuyor artik. önerilere açığım güncelleme icin. yaptigim calismajumping jack 60 tekrar 15 saniye dinlenmehigh knees 60 tekrar15
iki günlük programım var. göğüs ve sirt olarak ayirdim.
bench press, şınav çeşitleri veya sirt çalışması seklinde. sonrasında yaptığım hareketlerin tekrar sayısı arttı ama yormuyor artik. önerilere açığım güncelleme icin.
yaptigim calisma

jumping jack 60 tekrar
15 saniye dinlenme
high knees 60 tekrar
15 saniye dinlenme
mountain climber 60 tekrar
15 saniye dinlenme
şinavli ziplamali burpee 15 tekrar
30 saniye dinlenme
iki tane bench ustunden sirayla zıplıyorum düz olarak x20 tekrar
30 saniye dinlenme
bench üzerinden yan ziplama x10 tekrar

esneyip bitiriyorum.
menisküs var squat yapmıyorum.
bu akşam 70 tekrara cikacagim. ilk baslarda yerlerde surunurken simdi nefes nefese kalmıyorum. bisiklette dağa falan ciktigimiz için yokuş çıkarken ciğerlerin ve bacakların daha dayanikli olmasi amacım. ayrintili onerilere açığım. teşekkürler.
hasmetizm 2046
(08.11.18)

Ankara'da diş hekimi önerisi

Merhaba,Ankara'da devlette çalışan, memnun kaldığınız bir diş hekimi öneriniz var mıdır acaba?Teşekkürler.
Merhaba,

Ankara'da devlette çalışan, memnun kaldığınız bir diş hekimi öneriniz var mıdır acaba?

Teşekkürler.
toxxicfox
(08.11.18)

Call Of Duty Black Ops 4 Oyuncuları

Merhaba Call Of Duty Black ops 4(PC) oynayanlar kimler ? birlikte ekleşelim oynayalım.https://discord.gg/Ff5fMet
Merhaba Call Of Duty Black ops 4(PC) oynayanlar kimler ? birlikte ekleşelim oynayalım.

discord.gg
kureseltikinma
(08.11.18)

Fulya'da 3+1 evde oda

Merhabalar. 26 yaşındayım, bilişim sektöründe çalışıyorum. Evim Türk Kalp Vakfı'nın karşısında. Bizim cepheden 6. kattayız. 3 cephesi(güney, batı, kuzey) de açık. Cevahir'e 3-4, Nişantaşı/Maçka'ya 10-15, Beşiktaş'a 15-20, metroya 7-8, metrobüse 15 dakika yürüme mesafesinde. 3 senedir buradayım. Diğe
Merhabalar. 26 yaşındayım, bilişim sektöründe çalışıyorum. Evim Türk Kalp Vakfı'nın karşısında. Bizim cepheden 6. kattayız. 3 cephesi(güney, batı, kuzey) de açık. Cevahir'e 3-4, Nişantaşı/Maçka'ya 10-15, Beşiktaş'a 15-20, metroya 7-8, metrobüse 15 dakika yürüme mesafesinde. 3 senedir buradayım. Diğer 2 arkadaşım ayrılacak. Sigara içilmiyor, evcil hayvan yok. Temizlik ve düzen konusunda sıkı bir disiplin bekliyorum. Kira 2000 lira, faturalar da bu seneye kadar aidat dahil en fazla 450 lira falan geldi, o da kışın. Diğer ayrıntıları ilgilenen arkadaşlarla paylaşabilirim.

Görüşmek üzere.

Buğra.

Askercell'den yurtdışına sms

atılamıyor mu? mms diyormuş atmaya çalışınca, var mıdır bir yolu?
atılamıyor mu? mms diyormuş atmaya çalışınca, var mıdır bir yolu?
mirafiori
(07.11.18)

tüyap fuar

tüyap kitap fuarında yapılan indirimleri öğrenebileceğimiz bir online platform var mıdır?
tüyap kitap fuarında yapılan indirimleri öğrenebileceğimiz bir online platform var mıdır?
Khalkedon
(07.11.18)

Ankara’da iyi saat tamircisi

Saate zarar vermeden tamir edecek, bildiğiniz iyi bir saatçi var mıdır?
Saate zarar vermeden tamir edecek, bildiğiniz iyi bir saatçi var mıdır?
şubatsonrası
(07.11.18)

şişli'de metroya yakin eşyali oda

merhabaşişli'de metroya yürüyerek bir kaç dakika mesafedekievimin bir odasını eşyalı olarak kadin arkadaşlara kiralıyorum.kısa ya da uzun süreli kiralamalara açığım. güvenli, temiz bir ev ve mahalle. ayrıntılar ve foto için mesajlara bakıyor olacağım.
merhaba
şişli'de metroya yürüyerek bir kaç dakika mesafedeki
evimin bir odasını eşyalı olarak kadin arkadaşlara kiralıyorum.
kısa ya da uzun süreli kiralamalara açığım.
güvenli, temiz bir ev ve mahalle.
ayrıntılar ve foto için mesajlara bakıyor olacağım.
olivia
(07.11.18)

google aramasında sağ taraftaki "maps" ön izlemesi çıkmıyor

https://eksiup.com/d2cb9e724854sorun ne olabilir anlamadım. chrome güncel. bi anda gitti ve bi daha geri gelmedi. orası böyle boş beyaz tıklanmıyor da.
eksiup.com

sorun ne olabilir anlamadım. chrome güncel. bi anda gitti ve bi daha geri gelmedi. orası böyle boş beyaz tıklanmıyor da.

Excel Trendline Data Label ekleme

bunu bir türlü bulamadım. Excelin ve google'ın altını üstüne getirdim. Line grafiğin trendini çizdirdikten sonra bu trendin çeşitli noktalardaki değerlerini bulamıyor muyum?
bunu bir türlü bulamadım. Excelin ve google'ın altını üstüne getirdim. Line grafiğin trendini çizdirdikten sonra bu trendin çeşitli noktalardaki değerlerini bulamıyor muyum?
unionall
(07.11.18)

Yüksek lisans tezi için fikir yardımı

Balkanlardaki Türk edebiyatı, Türk tarihi veya Türk kültürleriyle ilgili olacakmış.
Balkanlardaki Türk edebiyatı, Türk tarihi veya Türk kültürleriyle ilgili olacakmış.

Eğitim sistemi ile ilgili

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Okuma yazmayı yurtdışında öğrenmiş yada çocuğu şuan öğrenen arkadaşlar nasıl öğrendiniz? Yani oralarda bizim ilkokul düzeyinde nasıl öğretiyorlar?. Bizim çocuklar şuan harf bazlı yani ses çıkartarak öğreniyorlar. Eskiden biz heceleyerek öğreniyorduk. Yurtdışın
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Okuma yazmayı yurtdışında öğrenmiş yada çocuğu şuan öğrenen arkadaşlar nasıl öğrendiniz?
Yani oralarda bizim ilkokul düzeyinde nasıl öğretiyorlar?. Bizim çocuklar şuan harf bazlı yani ses çıkartarak öğreniyorlar. Eskiden biz heceleyerek öğreniyorduk.
Yurtdışını merak ediyorum
Neyazayım
(07.11.18)

FM 2019 3d olayı

en son 2010 yada 2011 de almıştım orjinal. O zamanlar 3d maç çok yetersizdi. Şuan nasıl. Sırf koymuş olmaları için mi yoksa hakikaten işe yarıyor mu? Bu arada durmaplaydan 109 liraya aldığım keyi başka bir ülkede kullanabilir miyim
en son 2010 yada 2011 de almıştım orjinal. O zamanlar 3d maç çok yetersizdi. Şuan nasıl. Sırf koymuş olmaları için mi yoksa hakikaten işe yarıyor mu?

Bu arada durmaplaydan 109 liraya aldığım keyi başka bir ülkede kullanabilir miyim
beholderrulez
(07.11.18)

Fizy iptali

1 aylık hediye premium sonrası otomatik ücretli olarak yeniliyor mu fizy? İptal için bir şey yapılmadı gerekiyor mu?
1 aylık hediye premium sonrası otomatik ücretli olarak yeniliyor mu fizy? İptal için bir şey yapılmadı gerekiyor mu?
solenkol
(07.11.18)

matematik sorusu - doğal logaritma

şu ekteki iki sayıyı doğal logaritma kullanarak tanımlayın gibi bir soru var. nasıl çözülüyor bu tip sorular acaba?tam tanım şöyle: Determine the following expressions using the natural logarithm (4 decimal places each)
şu ekteki iki sayıyı doğal logaritma kullanarak tanımlayın gibi bir soru var. nasıl çözülüyor bu tip sorular acaba?

tam tanım şöyle: Determine the following expressions using the natural logarithm (4 decimal places each)
captainobvious
(07.11.18)

taşınabilir harddisk önerisi

pcdeki tüm verilerimi aktarabileceğim öyle çok büyük bir kapasitesi olmayan uygun fiyatlı bir harici harddisk konusunda önerilerinize talibim
pcdeki tüm verilerimi aktarabileceğim öyle çok büyük bir kapasitesi olmayan uygun fiyatlı bir harici harddisk konusunda önerilerinize talibim

Kedi nezlesi için ilaç ismi.

Kapalı behçedeki kedimizin burnu devamlı akıyor, gözleri sulanıyor ve hapşuruyor. Bu mevsime bağlı olarak ortaya çıkan bir şey deği. Yaklaşık 2 yıla yakındır böyle ve bir türlü geçmiyor ama son zamanlarda çok kötüleşti, kedi yerinden kalkamaz oldu. Bu hastalığın adı kedi nezlesi mi bilmiyorum ama ta
Kapalı behçedeki kedimizin burnu devamlı akıyor, gözleri sulanıyor ve hapşuruyor. Bu mevsime bağlı olarak ortaya çıkan bir şey deği. Yaklaşık 2 yıla yakındır böyle ve bir türlü geçmiyor ama son zamanlarda çok kötüleşti, kedi yerinden kalkamaz oldu. Bu hastalığın adı kedi nezlesi mi bilmiyorum ama tanım ile örtüşüyor. Doktora götürme imkanı da yok, bunun için hangi ilacı kullanmalıyım. Kedinin cüssesi küçük. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
monur72
(07.11.18)

hangi marka

bu kazak hangi marka? teşekkürler.https://i.hizliresim.com/nlv635.jpg
bu kazak hangi marka? teşekkürler.

i.hizliresim.com

Yökatlas

Ne zaman guncellenir bu? 2018 netleri ve siralamalar yazmiyor.
Ne zaman guncellenir bu? 2018 netleri ve siralamalar yazmiyor.
dont eat me
(06.11.18)

Yakuplu dolaylarinda kiralik ev 1+1, 2+1

Metrobuse yakin, Yakuplu'da kiralik ev ariyoruz.Butcemiz max 1.100 tl, bodrum kat olmayacak.Goren duyan olursa haber verirse seviniriz.
Metrobuse yakin, Yakuplu'da kiralik ev ariyoruz.

Butcemiz max 1.100 tl, bodrum kat olmayacak.

Goren duyan olursa haber verirse seviniriz.
damba
(06.11.18)

Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi

Merhaba,Ek iş aramaya başladığım bir dönemdeyim. Derken Timur Selçuk'un kendi özel ders ofisini gördüm. Sonra kendimce eğlenceli birkaç hayal kurdum, bir keyif bir keyif. :) 3-5 kere pireli şarkı'yı dinledim. Neyse. Sadede geliyorum, Timur Selçuk'un "Çağdaş Müzik Merkezi"nde ders alan, Timur Selçuk'
Merhaba,

Ek iş aramaya başladığım bir dönemdeyim. Derken Timur Selçuk'un kendi özel ders ofisini gördüm.

Sonra kendimce eğlenceli birkaç hayal kurdum, bir keyif bir keyif. :) 3-5 kere pireli şarkı'yı dinledim. Neyse.

Sadede geliyorum, Timur Selçuk'un "Çağdaş Müzik Merkezi"nde ders alan, Timur Selçuk'la tanışan konuşanınız var mıdır?

Azıcık laflayalım.
chihirovekohaku
(06.11.18)

Anadolu üniversitesi uzaktan yüksek lisans okuyan var mi

Aramizda
Aramizda
all girls dream
(06.11.18)

Güney Asya Hakkında Bilgi

Eşimle beraber 10 yıllık işlerimizden 6 ay izin aldık ve seyahate çıktık. Hem kendimize anı kalsın hem de deneyimlerimiz diğer gezginlere katkı sağlasın diye @dunyabenimmemleket instagram hesabımızda bilgi ve fotoğraf paylaşıyoruz. “Bakın ne kadar eğleniyoruz, aaaa bugün pazartesi mi, beyaz yakalılı
Eşimle beraber 10 yıllık işlerimizden 6 ay izin aldık ve seyahate çıktık. Hem kendimize anı kalsın hem de deneyimlerimiz diğer gezginlere katkı sağlasın diye @dunyabenimmemleket instagram hesabımızda bilgi ve fotoğraf paylaşıyoruz. “Bakın ne kadar eğleniyoruz, aaaa bugün pazartesi mi, beyaz yakalılık çok sıkıcı, herkes gezmeli” minvalinde bir hesap değil;)
Biz bu seyahate hazırlanırken, sosyal medyadan çok faydalandık; isteriz ki, ihtiyacı olana bizim de faydamız olsun. İran ve Hindistan’dan sonra şimdi Tayland’dayız.
Hesapta paylaşılanlar dışında sorunuz varsa, buradan ve instagramdan yorum ya da mesaj olarak sorabilirsiniz:)
pinkket
(06.11.18)

microsoft outlookta mail adresi girerek email engelleme?

bu kadar zor olmamalı? ms outlook 2007 var. burada mail adresi girerek engelleme nasıl yapılıyor? hep gelen mail üzerinden anlatılmış ama ben daha o adresten mail gelmeden engellemek istiyorum.
bu kadar zor olmamalı? ms outlook 2007 var. burada mail adresi girerek engelleme nasıl yapılıyor? hep gelen mail üzerinden anlatılmış ama ben daha o adresten mail gelmeden engellemek istiyorum.
c1b2k3
(06.11.18)

HB ya da Amazon indirim çeki olan var mı?

İphone 6s alacağım n11'deki çekler 11.11 için neredeyse hiç işe yaramayacakmış gibi duruyor. bu 2 siteden indirim çeki olup kullanmayacak olan var mıdır?Çok teşekkürler.
İphone 6s alacağım n11'deki çekler 11.11 için neredeyse hiç işe yaramayacakmış gibi duruyor. bu 2 siteden indirim çeki olup kullanmayacak olan var mıdır?

Çok teşekkürler.
alkolik imam
(06.11.18)

Woocommerce'li Wordpress tasarimcisi

Vaziyet soyle; hazir, tum verisi icine yuklenmis, yuzlerce urun barindiran wordpresste woocommerce eklentisiyle beraber calisan (satis yok) bir site var. Bu sitenin elini yuzunu duzeltmek gerek. Bu islere eli yatkin, daha evvel benzer isler yapmis, referanslarini yollayabilecek birisine ucreti mukab
Vaziyet soyle; hazir, tum verisi icine yuklenmis, yuzlerce urun barindiran wordpresste woocommerce eklentisiyle beraber calisan (satis yok) bir site var. Bu sitenin elini yuzunu duzeltmek gerek. Bu islere eli yatkin, daha evvel benzer isler yapmis, referanslarini yollayabilecek birisine ucreti mukabili bu isi yaptirmak istiyorum. Hazir sablonlari css editleyerek uyarlamak, bunlari yaparken siteyi genel seo kurallarina uygun bicimde elden gecirmek gibi isler vs vs.

Ben yaparim yav diyen varsa mesajla bana ulasabilir.
kartonpiyer
(06.11.18)

Eskişehir - Bomanti İsmail ve Balkon 1923 duruyor mu?

Sevgili Hemşehrilerim,Akif baba'nın 1923'ü ve bomanti ismail halen faal mi eskişehir'de?
Sevgili Hemşehrilerim,

Akif baba'nın 1923'ü ve bomanti ismail halen faal mi eskişehir'de?
hakiki ssg
(06.11.18)

reklam

bu alana reklam gelebilir.Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela `ssg`) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.Çok kişisel duyuruların öncelikli katego
bu alana reklam gelebilir.

Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.

Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela ssg) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.

Çok kişisel duyuruların öncelikli kategorisine konması yasak olduğundan, burada yayımlanması bir seçenek olabilir.

Mavi duyuru, bugün ve Her Bir Şey sayfalarının en altında veya en üstünde mavi işaret ile yer alır. Her türlü kategoriye sahip olabilir. Duyurular, her zaman sözlük ve internet kullanıcılarının görebileceği şekilde yayımlanır.

iletişim için,
compumaster: scr.im
veya sozlukten mesaj atınız.
sourlemonade
(28.08.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.