Giriş

ankara'da b+ kan

ankara'da b+ kanhavva satılmış ankara abdurrahman yurtaslan onkoloji hastanesi hematoloji bölümü 1. kat 328 nolu odada yatmaktadır.değerli kardeşimiz havva satılmış’a b rh + trombosit kan'a 40 gün boyunca acil ihtiyaç vardır lütfen duyarlı olalım ve kendimizden başlayarak bütün çevremizi bilgilendir
ankara'da b+ kan

havva satılmış ankara abdurrahman yurtaslan onkoloji hastanesi hematoloji bölümü 1. kat 328 nolu odada yatmaktadır.

değerli kardeşimiz havva satılmış’a b rh + trombosit kan'a 40 gün boyunca acil ihtiyaç vardır lütfen duyarlı olalım ve kendimizden başlayarak bütün çevremizi bilgilendirelim.
şimdiden duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

iletişim

savaş satılmış 0546 405 91 06
siyah zeytin
(21.03.19)

Ankara Acil Kan İhtiyacı!!

Hacettepe kan merkezine verilmek üzere, hasta İsmail Erenoğlu adına çok sayıda kan ihtiyacı vardır. Kan grubu önemli değil. Hasta yakını(kızı) Sibel Aydın’a ulaşılabilinir: 0536 3331216
Hacettepe kan merkezine verilmek üzere, hasta İsmail Erenoğlu adına çok sayıda kan ihtiyacı vardır.
Kan grubu önemli değil.

Hasta yakını(kızı) Sibel Aydın’a ulaşılabilinir: 0536 3331216
diyojenimtırak
(21.03.19)

Psikolojik rahatsızlığı olan erkek kardeşim kayıp

Merhaba, 24 yaşında psikoz ve şizofreni başlangıcı teşhisi konan erkek kardeşim maalesef kayıp. Daha doğrusu kaçak. Kendisi yaklaşık 3 yıldır ilaç tedavisi görüyor fakat hem konulan teşhisi bilmediği hem de hasta olduğunu kabul etmediği için düzenli kullanması gereken ilaçlari kullanmayı reddediyor.
Merhaba, 24 yaşında psikoz ve şizofreni başlangıcı teşhisi konan erkek kardeşim maalesef kayıp. Daha doğrusu kaçak. Kendisi yaklaşık 3 yıldır ilaç tedavisi görüyor fakat hem konulan teşhisi bilmediği hem de hasta olduğunu kabul etmediği için düzenli kullanması gereken ilaçlari kullanmayı reddediyor.


Kendisi memleketimiz olan Safranbolu ya gitmek istediğini söylediği için yanında ikamet ettiği anneannem 17 Mart Pazar akşamı ona Gebze aktarmalı bilet almış ve bindirmis. O günden beri kendisinden haber alamıyoruz. Memlekete gitmemiş, ne akrabalar ne arkadaşları onu görmemiş.

Geçen sene memur olduğu iş yerinden ayrılıp yine kaçmıştı ve iki hafta aramalar sonucu Kadıköyde sokakta bulmuştuk, Kadıköy hareketli ve canlı olduğu için, ayrıca 2011 de ilk İstanbul'a geldiğimizde sürekli bulundugumuz yer Kadıköy olduğu için yine oraya gelmiş olabileceğini düşünüyoruz. Üç kez kaçtı ve üçünde de Kadıköyde bulundu.

Kendisi Facebooka iki gün önceye kadar giriş yapıyordu ama muhtemelen parası bitti. Kendisi zihin sağlığı yerinde ama bazı sorunlar yaşayan bir genç. Belki bir gören, denk gelen olur. Muhtemelen sokaklardadir, parasi, cep telefonu ve kimliği yok. Eşyalarını atmış...

Adı Fırat Serçe. Evden ayrılmadan önce saçlarını kazıtmış, dazlak.. 1.85 boyunda, hafif boynu eğik ve yavaş yürür.

s3.eksiup.com

s1.eksiup.com

s3.eksiup.com

İletişim:
Nazlı Özkan 0543 369 13 40
glow
(22.03.19)

[SATILIK] Çok az kullanılmış Kron XC250 Dağ Bisikleti

Yillar evvel aldigim ama toplasaniz 10 kere binmedigim bisikletimi satiyorum. Tasinirken oradan oraya suruklemeye useniyor ve balkonda oyle gunes altinda curumesine uzuluyorum artik. 21 vites, cift disk fren, ön amortisor var. 900 tl.Fotograflar: https://www.dropbox.com/sh/cq69kpkhbp599v0/AABAXfWvw
Yillar evvel aldigim ama toplasaniz 10 kere binmedigim bisikletimi satiyorum. Tasinirken oradan oraya suruklemeye useniyor ve balkonda oyle gunes altinda curumesine uzuluyorum artik. 21 vites, cift disk fren, ön amortisor var. 900 tl.

Fotograflar: www.dropbox.com

Yapı Kredi Kart Aidatı İle İlgili Soru

Öncelikle merhabalar efenim,Bilenlerden ricam bu durumda hakkım nedir onu öğrenmek istiyorum. Geçen yıl bir kart almıştım. Yıllık ücreti yok diye almıştım hatta. 1 sene sonra ücretsiz kullandım daha sonra tam 2. Yılıma başlarken bu karta 175 tl yıllık ücret faturalandırmışlar. Ben de dedim o zaman k
Öncelikle merhabalar efenim,

Bilenlerden ricam bu durumda hakkım nedir onu öğrenmek istiyorum.

Geçen yıl bir kart almıştım. Yıllık ücreti yok diye almıştım hatta. 1 sene sonra ücretsiz kullandım daha sonra tam 2. Yılıma başlarken bu karta 175 tl yıllık ücret faturalandırmışlar. Ben de dedim o zaman kapatayım gerek yok. Ama bana dedikleri ödeme mecburiyetiniz var. Kullanmadığım yılın ücretini neden ödemek zorundayım? Ne tür haklarım var bir bilgilendirirseniz çok sevineceğim.
baradiel
(7 dk)

jabra kulaklıkların çakması var mı?

Bazıları çok ucuz da kıllandım. Varsa orjinalini nası anlarız?Teşekkürler
Bazıları çok ucuz da kıllandım. Varsa orjinalini nası anlarız?

Teşekkürler
karayel
(8 dk)
(1)

A+ / A++ sınıfı bir elektrikli fırın 70 derecede kaç TL yakar?

Ortalama 20 saat civarı çalışacak. Meyve sebze kurutmak için kullanacağım. Bütün fanları açık olacak. Fırın üzerinde model numarası yazmadığı için kaç watt olduğunu göremiyorum. 3 aşağı 5 yukarı yaklaşık bir maliyet aralığı bilmem yeterli olacaktır.Şimdiden teşekkür ederim.
Ortalama 20 saat civarı çalışacak. Meyve sebze kurutmak için kullanacağım. Bütün fanları açık olacak. Fırın üzerinde model numarası yazmadığı için kaç watt olduğunu göremiyorum. 3 aşağı 5 yukarı yaklaşık bir maliyet aralığı bilmem yeterli olacaktır.
Şimdiden teşekkür ederim.
savata
(49 dk)
yalıtımı iyi bir fırınsa çok yakacağını zannetmem. 70 dereceye çıkması 10 dakika falan alır. daha sonra da (hep tahmin bunlar)her saat için toplamda 5 dakika çalışsa toplamda 2 saat çalışmış olur (fanlar için bir şey diyemiyorum)


kisa
(9 dk)
(1)

credit memo

Alacak faturası mı yoksa cari hesap mı ? Teşekkürler
Alacak faturası mı yoksa cari hesap mı ? Teşekkürler
nodrama
(58 dk)
alacak dekontu


(1)

İç mekan uçma sahnesi

https://youtu.be/_2jLsfJHoKA=3m09sBuradaki iç mekan uçma sahneleri nasıl yapılmış? Videonun sonundaki dış mekan çok bariz efektler de iç mekanda pek bir falso da göremedim, en azından telefonda izkerken. "Bence şöyledir, böyledir" şeklinde salt izleyici tahminindense sektörden olup işi bilen biriler
youtu.be

Buradaki iç mekan uçma sahneleri nasıl yapılmış? Videonun sonundaki dış mekan çok bariz efektler de iç mekanda pek bir falso da göremedim, en azından telefonda izkerken.

"Bence şöyledir, böyledir" şeklinde salt izleyici tahminindense sektörden olup işi bilen birilerinin cevaplarını rica ederim.

Teşekkürler
senolll
(5 saat)
(2)

Shiatsu masaj aleti

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B06XWQ3FY4/ref=cm_cr_lh_mb_bdcrb_top?ie=UTF8Bu masaj aletlerinden kullanan var mı? Bu marka ve burafaki diğer markaların baya yorumu var ve iyi denmiş hep. Bel bölgemdeki ağrılar için kullanmayı düşünüyorum. Elle tutulan masaj aletlerinden düşünüyordum ama bu da aynı
www.amazon.co.uk

Bu masaj aletlerinden kullanan var mı? Bu marka ve burafaki diğer markaların baya yorumu var ve iyi denmiş hep. Bel bölgemdeki ağrılar için kullanmayı düşünüyorum. Elle tutulan masaj aletlerinden düşünüyordum ama bu da aynı fiyat gibi ve herkes memnun görünüyor.

Teşekkürler
senolll
(6 saat)
www.aliexpress.com

şunu almıştım boyun için. paylaştığınız linkteki ile aynı. aldıktan sonra birkaç kere kullandım, artık bir köşede duruyor. kötü bir alet değil kesinlikle. bel ve baldır için de kullanabiliyorsunuz. ama bel için biraz zor olabilir gerçi bunu yatağa koyup üzerine uzanmak vasıtasıyla o bölgeye masaj yaptırabilirsiniz. kampanya ile 120 liraya almıştım.


tchibo'da var böyle şeyler, onlara bi bakın.


neynep
(28 dk)
(1)

Kedi için kuş tüyü

Kedimin en sevdiği oyuncaklar kuş tüyü takılmış olanlar. Kuş tüyünü de en geç 1 haftada parçalıyor. Şimdi bu oyuncaklar en az 20 lira. Sorum; ucuza kümes hayvanı tüyü satan yerler var mıdır ve bunların üzerinde kimyasal kalıntısı falan olma ihtimali olur mu ?
Kedimin en sevdiği oyuncaklar kuş tüyü takılmış olanlar. Kuş tüyünü de en geç 1 haftada parçalıyor. Şimdi bu oyuncaklar en az 20 lira. Sorum; ucuza kümes hayvanı tüyü satan yerler var mıdır ve bunların üzerinde kimyasal kalıntısı falan olma ihtimali olur mu ?
huleyn
(6 saat)
Bana mantıklı gelmedi sorduğunuz şey, yani özellikle tavuk tüyü satan bir dükkan olması saçma geldi bana.

www.juenpetmarket.com

Bu işinizi görmez mi?


kablelvuku
(1 saat)

salitis adlı yazara ulaşmaya çalışıyorum

'gitmek istediğim konser <infected mushroom> için elinde fazladan bilet vardı en son, ne oldu ona' diye sormak istiyorum. sözlük yazarı değilim, kendisi de burada yok. ulaşamıyorum haliyle.
'gitmek istediğim konser <infected mushroom> için elinde fazladan bilet vardı en son, ne oldu ona' diye sormak istiyorum. sözlük yazarı değilim, kendisi de burada yok. ulaşamıyorum haliyle.
Etanglement
(6 saat)
(3)

lisans eğitiminden sonra alan değiştirme.

Şu sıralar harıl harıl yüksek lisans programı arıyorum marketing, leadership vs. üzerine ancak edebiyat fakültesi çıkışlıyım. Ne kadar programa baktıysam hep “degree in business management” yazıyor. Şevkim kırılmaya başladı. Edebiyat okudum diye heyecan duyduğum ve çalışmak istediğim bir alana nasıl
Şu sıralar harıl harıl yüksek lisans programı arıyorum marketing, leadership vs. üzerine ancak edebiyat fakültesi çıkışlıyım. Ne kadar programa baktıysam hep “degree in business management” yazıyor. Şevkim kırılmaya başladı. Edebiyat okudum diye heyecan duyduğum ve çalışmak istediğim bir alana nasıl geçiş yapabilirim?

Sunacağınız öneriler için şimdiden teşekkürler...
tezli mi tezsiz mi baktıkların


cenkist1903
(6 saat)
ya yurtdışına çıkacaksın ya da odtü boğaziçi gibi okullara başvuracaksın. Türkiyedeki çoğu üniversite lisansüstünde alandışı kabul almaz.

Ancak yüksek yapmak istediğin alanda bilgi sahibi olman da önemli. Lisans okuyanların bilgilerine sahip olmalısın.

"Ben yüksek lisans yapmak istiyorum" geçerli bir neden değil seni almalari için


ben de benzer süreçler yaşadım/yaşıyorum.

bahsettiğin alanlarda bildiğim kadarıyla alan dışı kayıt mevcut. işletmeye dair yl programlarında genellikle belirli bir alanda lisans diploması istenmiyor. araştırdığın okulları değiştirmen gerekiyor sanırım. yani bir program için bazı üniversiteler alakalı diploma isterken bazıları istemiyor.

klinik psikolojide dahi psikoloji lisansını şart koşmayan, bilimsel hazırlık okutarak eğitim verebilen okullar mevcut.

mimarlık, mühendislik gibi teknik alanlar olmadığı sürece illa ki bulursun. örn:

marketing.bilgi.edu.tr
ects.gsu.edu.tr
sbe.yeditepe.edu.tr
www.sbe.itu.edu.tr(tezli-tezsiz)

yani hiç birisi önkoşul koymamış bahsettiğiniz şekilde. yurtdışı için mi araştırdınız siz?


(1)

Jöle, wax, sprey ... artık ne kullanıyorsanız

Schwarzkopf Taft Sprey/JöleEgos wax / jöleToni Guy Sprey Hobby jöle Hiçbirinden memnun kalmadım. Kalın telli ve gür saçlarım varParasını hak eden gerçekten memnun kaldığınız bir şekillendirici söyleyebilir misiniz? Bu endüstri kalın telli saçlar karşısında çaresiz olamazEkleme:Bu ürünler hakkındaki
Schwarzkopf Taft Sprey/Jöle
Egos wax / jöle
Toni Guy Sprey
Hobby jöle

Hiçbirinden memnun kalmadım. Kalın telli ve gür saçlarım var
Parasını hak eden gerçekten memnun kaldığınız bir şekillendirici söyleyebilir misiniz?
Bu endüstri kalın telli saçlar karşısında çaresiz olamaz

Ekleme:

Bu ürünler hakkındaki yorumlarınız nasıldır?

Schwarzkopf Osis Mess Up Mat Gum 100 ML YENİ
urun.n11.com

Sebastıan Potıon 9 Sekillendirici 500ML (150 tl oha amk)
urun.n11.com

Goldwell Roughman Mat Krem Wax-Şekillendirici Macun 100 ML
urun.n11.com

BONHAIR PROFESSIONAL JÖLE (Extra Sert) 500ML
urun.n11.com
cenkist1903
(7 saat)
(3)

ankara / altındağ gültepe mah de ev alınır mı ?

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-yatirim-amacli-merkezi-konumda-657373556/detayyukarıda ki ilanı almak mantıklı mı veya şişirilmiş fiyat mı ? piyasadan haberi olan yorum yazabilirse sevinirim
www.sahibinden.com
yukarıda ki ilanı almak mantıklı mı veya şişirilmiş fiyat mı ? piyasadan haberi olan yorum yazabilirse sevinirim
paralanka
(8 saat)
tinercilerle ortak bir yaşam alanı planlanıyor ise alınabilir, fiyat güzel


ilan 50 gündür yayında , sanırım bölge sıkıntılı olduğu için fiyatı uygun öyleyse


paralanka
(7 saat)
şişirilmiş fiyat.

kusura bakmayın ama kimse Gültepe için 200.000 lira falan ödemez. o civarda 75.000 liraya bir sürü 2+1 var, öyle düşünün.

zümrütevler gibi, toki gibi bir takım girişimler yok değil, fakat oturulmaz oralarda.


babilbaligi
(2 saat)
(8)

bir erkekte ilk neye bakarsınız?

bir erkekte ilk neye/nereye bakarsınız
bir erkekte ilk neye/nereye bakarsınız
lazarus19
(8 saat)
Diş
Kirpik
El/parmak


sadece yüzüne sipesifik bir yer olmasına gerek yok ama düzgün görünmeli.
dişler ve burun detayı çok önemli belki yüzün pürüssüz olması da etkili olabiliyor.
kilolu olmaması. boyu önemli.

"bence"


buiret
(8 saat)
boy.


tabirimekruh
(8 saat)
Saatine
-Erkeğim.


adwokat
(8 saat)
Şimdi kadnlar el diyecek, inanma.

Ben bir erkek olarak diğer erkeklerin ilk önce kollarına bakarım, ağırlık çalışmanın getirdiği bir yan etki.


Şimdiki aklım olsa ilk ailesine bakardım.


1-Genel yüz güzelliği
2-Boy


Genel yapi boy pos ve en onemlisi temizlik. Disaridan bakildiginda temiz pak olmali.


karen
(2 saat)
(7)

bir kitap sitemiz var nasıl iyileştirebiliriz?

amacım reklam yapmak değil ancak uzun süredir atıl kaldı.iyileştirme önerilerinizi, şunlar olsa/olmasa güzel olur dediğiniz fikirlerinizi almak istiyorum. mesajla da ulaştırabilirsiniz önerilerinizi.teşekkürler.http://www.harmankitap.com
amacım reklam yapmak değil ancak uzun süredir atıl kaldı.
iyileştirme önerilerinizi, şunlar olsa/olmasa güzel olur dediğiniz fikirlerinizi almak istiyorum. mesajla da ulaştırabilirsiniz önerilerinizi.
teşekkürler.
www.harmankitap.com
theconqueror
(9 saat)
G+ kapanmadı mı ya, share linki var yukarda da. Takıla takıla buna mu takıldın dersen haklısın :)


Reklam olarak şikayet ettim


zaman
(9 saat)
prntscr.com

şu uyumsuzluk göze çok kötü geliyor.


facebook
(9 saat)
Kitapyurdu gibi her kitabın altına bir yorum bölümü eklemeniz iyi olmuş. Bir de, kitapların iç sayfası bölümünü ekleyin bence. Başarılar.


koparnickkk
(8 saat)
@zaman ezik misin ?


Güzel bir fikir vereyim dedim ama bu tarz konularda kafam hiç çalışmaz ki...

Belki siteden alışveriş yapanların siteye geri dönüşlerini gösteren bir kısım yapabilirsiniz. Bu da sitenizin güvenirliğini ve sitenizden alışveriş yapmada karar verilmesini sağlayabilir(Alışveriş sonrası kişinin mailine 'Lütfen bizi değerlendirin' tarzı bir mail atılabilir vs vs)


bir kitap sitesi olarak kime hitap ettiğinizi seçmemişsiniz. yani bir hedef kitleniz yok, öyle bulduğunuzu ekliyorsunuz gibi bir izlenim var.

önce hedeflediğiniz bir kesim olsun, sonra o kesimin beklentilerine göre yeniden içeriklere göz atın. böyle karma karışık bir site olmuş.


babilbaligi
(2 saat)
(2)

millet ankapark'a neden gidiyor?

tamam bedava diye ama uzaktan gördüğüm kadarıyla roller coaster, dönmedolap, gondol vs. çalışmıyor.
tamam bedava diye ama uzaktan gördüğüm kadarıyla roller coaster, dönmedolap, gondol vs. çalışmıyor.
theconqueror
(9 saat)
beleş bok var desen bu millet uçarak gider, ondan.


candide
(9 saat)
(1)

WhatsApp bildirim sorunu

Galaxy j6 Plus'ta ekran kilitli iken WhatsApp görüntülü veya sesli aramada ekran uyanmıyor. Ancak güç tuşuna bastığımda görebiliyorum. Normal arama veya diğer uygulamalarda ekran uyanıyor. Sadece WhatsApp'ta bu sorun var. Tüm ve WhatsApp bildirimleri açık. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonda A
Galaxy j6 Plus'ta ekran kilitli iken WhatsApp görüntülü veya sesli aramada ekran uyanmıyor. Ancak güç tuşuna bastığımda görebiliyorum. Normal arama veya diğer uygulamalarda ekran uyanıyor. Sadece WhatsApp'ta bu sorun var. Tüm ve WhatsApp bildirimleri açık. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Telefonda Android 8.1 ve Experience 9.5 var.
FeryatBen
(9 saat)
Huawei ve bazı android cihazlarda şöyle oluyor; youtu.be


savata
(46 dk)
(5)

Ebay Uzerinden Kredi Karti ile Alisveris Yapmak Guvenli mi?

Ebay uzerinden bir seyler satin almak istiyorum, fakat paypal hesabim olmadigi icin kredi karti ile alisveris yapmayi dusunuyorum... Okudugum bazi yorumlarda insanlar kredi karti bilgilerini, her nasilsa, kaptirdiklari icin kredi kartlarini iptal ettirmek zorunda kalmislar... Oluyor mu boyle seyler?
Ebay uzerinden bir seyler satin almak istiyorum, fakat paypal hesabim olmadigi icin kredi karti ile alisveris yapmayi dusunuyorum... Okudugum bazi yorumlarda insanlar kredi karti bilgilerini, her nasilsa, kaptirdiklari icin kredi kartlarini iptal ettirmek zorunda kalmislar... Oluyor mu boyle seyler? Bu konularda tecrubeli arkadaslarin yorumlarini bekliyorum.
it s over now
(9 saat)
Her site kredi kartı bilgilerini çaldırabilir. Zamanında dünyanın en büyük üçüncü şirketi olan Amazon'un da çaldırmışlığı var.

eBay dünyanın en büyük şirketlerinden biri olduğu için güvenebilirsiniz tabiki. Ayrıca PayPal da eBay bünyesinde bir şirket bilin istedim :)


Kredi karti bilgisini caldirmaktan kastim, global bir hack olayi veya sitenin sorumlu oldugu bir sizintidan ziyade, ikinci el urunu satan kisinin eline kart bilgilerinin gecme ihtimali var mi? Anlaminda bir soruydu...


it s over now
(7 saat)
Sevgili kardeşim yıl olmu$ 2019, bu ülke 10+ yıldır sanal kart kullanıyor. Sanal kart açıyorsun, gerektigi kadar sürede limit tanımlayıp alı$veri$i yapıyorsun. Sıfır stress karde$


goodz
(6 saat)
@goodz valla cok guzel soyluyorsun da yurtdisinda yasiyorum, biraz arastirdim ancak kendi bankamin bu tur bir hizmeti olup olmadigini bulamadim. Aklima gelmisti yani.


it s over now
(6 saat)
O zaman bankanı ara sor kardeş.

Ebay kart bilgilerimi çaldırır mı dersen, çaldırmaz. Aklına gelen tüm alışveriş sitelerinin şikayetlerini oku. Hepsinde kart bilgilerini çaldırdığı için sizlanan onlarca yorum bulursun.


baal
(27 dk)
(6)

sen-siz

şimdi tv'de de görüyorum fatih altaylı-imamoğlu yayınında, taraflar ara ara sen ara ara siz diyor.günlük hayatta da görüyorum. adam bana bir sen diyor bir siz diyor. çok mu zor sürekli siz demek?
şimdi tv'de de görüyorum fatih altaylı-imamoğlu yayınında, taraflar ara ara sen ara ara siz diyor.

günlük hayatta da görüyorum. adam bana bir sen diyor bir siz diyor.

çok mu zor sürekli siz demek?
Yerine göre sen, yerine göre siz. Çok mu zor bunu anlamak?


zaman
(9 saat)
art niyet olmadıktan sonra sen denmesinde bir sakınca görmüyorum. makam, yaş vs. değişkenleri varsa o ayrı.


Şu sen siz olayı keşke bizde de olmasa da rahat etsek ya. Karşımdaki insana sen mi siz mi diyeceğim diye düşünmekten söyleyeceğim şeye konsantre olamıyorum bazen aq.


Valla bana zor geliyor açıkçası. Alışık değilim sizli bizli konuşmaya. Çok yapay geliyor bana.


Ben herkese sen diyorum sorun kalmıyor. Hayırdır olm Royal family misiniz?


Bizim şirkette şirket dışı bir vatandaş varsa X hanım, yalnız isek x abla kullanılır. Yazılı olmayan bir antlaşma gibi7


goodz
(6 saat)
(3)

Anakartta buraya mSata SSD takılır mı?

arkadaşlar merhaba laptopa mSATA SSD takmayı düşünüyorum da bu resimdeki yer mSATA girişi mi? şu an bu yerde boş slot var mı? yoksa o modülü (wi-fi modülü olduğunu zannediyorum) çıkarmam mı gerekecek? şimdiden teşekkürler. resim eklentide görülmez ise : https://pasteboard.co/I6Xd6m8.jpg
arkadaşlar merhaba laptopa mSATA SSD takmayı düşünüyorum da bu resimdeki yer mSATA girişi mi? şu an bu yerde boş slot var mı? yoksa o modülü (wi-fi modülü olduğunu zannediyorum) çıkarmam mı gerekecek?

şimdiden teşekkürler.

resim eklentide görülmez ise :

pasteboard.co
anakartın modelini yazarsanız daha hızlı çözebiliriz (bknz: user manuel)


tr.ifixit.com

K555L için slot yokmuş, dağılabiliriz


Tam belli olmuyor ama sanırım o port pci-e mini portu. Üstünde Wifi dongle var.


(8)

Bir yanlışlık yok değil mi?

Hanımlar beyler, ben dizginlenemez şekilde ayak bileklerine hayranım. İncecik olan ayak bileklerini uzun uzun izlemek ihtiyacı his ediyorum, sırf bu yüzden ne vakit güzel bir hanımefendi görsem direkt ayak bileklerine bakıyorum. Günümüz modasına uygun şekilde kısa giyilen pantolonlar bana yardımcı o
Hanımlar beyler, ben dizginlenemez şekilde ayak bileklerine hayranım. İncecik olan ayak bileklerini uzun uzun izlemek ihtiyacı his ediyorum, sırf bu yüzden ne vakit güzel bir hanımefendi görsem direkt ayak bileklerine bakıyorum. Günümüz modasına uygun şekilde kısa giyilen pantolonlar bana yardımcı oluyor.

Estetik, tamamen doğal ve çekici geliyor. Hiçbir cinsel münasebet söz konusu değil. Sadece hoşuma gidiyor.

Sizin de öyle değil mi?
Karmaşıklık
(10 saat)
Değil.


velvetmorning
(10 saat)
Değil. Öyle ayak, bilek fetişistleri falan da garip geliyor bana.
Edit: Seninki fetişizm gibi değilmiş de aklıma gelmişken söyleyeyim dedim.


estetik bir şeye bakmak güzeldir. ne olduğu önemsiz.


değil


Ben de severim.


empty man
(9 saat)
Ayakları ve güzel ayak bileklerini severim. Ama takıntı haline getirmemek gerek.


(s)AINT
(9 saat)
Çoğu erkekte var o merak açıkçası.


prizmatik
(9 saat)
Benim de hoşuma gider, katılıyorum.


ananiyimioguz
(8 saat)
(1)

belkoair gar karsisindaki durak

bu durak hala var mi tam olarak nerede? tren kazasindan sonra bir degisiklik oldu mu? bir de asti den sabah 6da kalkan belkoair buraya 6.15te varsa, esenbogaya kacta variriz?sabah 8de ucus var, yurtici, 45dk oncesi checkin kapaniyor, ucu ucuna yetisecegiz, sabah kalabalik olur diye rahmin ediyorum,
bu durak hala var mi tam olarak nerede? tren kazasindan sonra bir degisiklik oldu mu? bir de asti den sabah 6da kalkan belkoair buraya 6.15te varsa, esenbogaya kacta variriz?
sabah 8de ucus var, yurtici, 45dk oncesi checkin kapaniyor, ucu ucuna yetisecegiz, sabah kalabalik olur diye rahmin ediyorum, yoksa 5 otobusune mi binsek?
mavicorap
(10 saat)
durak, ankara spor salonunun önünde (gar ana kapısınından çıkınca yoldan karşıya geçin. sola dönün. orada bir tane uyduruk tabela var. orası durak. 6'da kalkan belkoair 6:45-7:00 gibi esenboga'da olur. sabah çok uçuş olduğu için güvenlik ve kountuarlar kalabalık olabilir. normalde yetişirsiniz ama işiniz garanti olsun derseniz 5'e binin.


helenart
(9 saat)
(9)

Vücutta elektriklenme

Pikaçu gibiyim arkadaşlar. Dokunduğumu çarpıyorum. Aşırı bir elektrik var vücudumda,hissediyorum. Saçlarımla oynarken çatır çutur sesler geliyor. Ne yapabilirim?
Pikaçu gibiyim arkadaşlar. Dokunduğumu çarpıyorum. Aşırı bir elektrik var vücudumda,hissediyorum. Saçlarımla oynarken çatır çutur sesler geliyor. Ne yapabilirim?
Pertev nail
(10 saat)
Çıplak ayaklarla toprakta yürü biraz.


Aynısı hanımda var benim cevapları takipteyim


condom kurşunu
(10 saat)
Ayakkabılarını değiştirebiirsin. Ayakkabılarının tabanı kauçuk olabilir mı? Akış sağlanmayınca oluyor pikaçuluk.


velvetmorning
(9 saat)
ben de böyleyim, sandalyeye dokununca bile elektrik çarpıyor. bakalım çözüm bulabilecek miyiz......


Nerden akıl ettim ya da duydum bilmiyorum ama ben genelde elimi musluga tutuyorum birkaç saniye. Ya da saksi varsa parmagimi toprağa değdiriyorum.


kıyafetlerinizden birinde sorun olabilir ya da oturduğunuz koltuk/sandalye gibi bir şeyde.


silver apple
(9 saat)
Bir aralar bana da olmuştu bu durum. Vücutta biriken statik enerjinin dışavurumunu yaşıyorsun. Arada sırada topraklama yöntemini denemelisin. Böylelikle vücudun bu birikmiş fazla yükten arınır. Yukarıdaki çözümlere ek olarak stresten uzak durmaya çalış. Geçmiş olsun.


koparnickkk
(8 saat)
Aşırı stres vardır kesin ve kesin söylüyorum en önemli nedeni stres. Geçen yıla kadar bende de vardı dokundugum her şeyi carpiyordum resmen. İş yerim aşırı stresliydi bu da bana ve hayatıma yansıyordu sonra bir doktorla konuştum neyi aşırı stres yapıyorsan, düşünüyorsan vazgeç dedi. isten ayrıldım, etrafımda beni olumsuz etkileyen insanlardan uzaklaştım. 10 aydir hiç yok.
Büyük ihtimalle stres altindasiniz.


kirmizipilotkalem +1

bende de olur oyle. sinirli ve asabi oldugumda manav reyonundaki sebzeleri bile carpiyorum


rm
(4 saat)
(1)

sözlükten bir yazara ulaşma

sözlükte @yorgun balikci nickli yazara ulaşıp çaylaklar için mesaj alımını açmasını söyleyebilecek biri var mıdır acaba? kendisine acilen bir mesaj göndermem lazım.
sözlükte @yorgun balikci nickli yazara ulaşıp çaylaklar için mesaj alımını açmasını söyleyebilecek biri var mıdır acaba? kendisine acilen bir mesaj göndermem lazım.
halken
(10 saat)
duyuru linkini mail attim. duyurunu silme.


helenart
(9 saat)
(3)

Manda kaymağı buzdolabında kaç gün saklanır

Sanki birkaç günde bitimek gerekiyor kaymağı ya da yanlış mı hatırlıyorum
Sanki birkaç günde bitimek gerekiyor kaymağı ya da yanlış mı hatırlıyorum
condom kurşunu
(10 saat)
2-3 günü pek aşırmak doğru değildir.


Mirket
(10 saat)
Kaymak deepfreezede de saklanabiliyor. Normalde dolapta 4 5 gunden sonra eksimeye baslar.


nax
(10 saat)
Tereyag gibi dusun. Buzdolabinda bozulmuyor. Sadece tadi degisiyor. Sut kaymagi = yag


tunaktunaktun
(10 saat)
(15)

Şöyle seyircinin çoştuğu hep bi ağızdan söylediği konser kaydı

https://www.youtube.com/watch?v=cZnBNuqqz5g mesela şöyle queen yok ama seyirci çoşmuş var mı?
www.youtube.com

mesela şöyle queen yok ama seyirci çoşmuş

var mı?
buiret
(10 saat)
youtu.be


gurur
(10 saat)
life is life var.


aleyna tilki
(10 saat)
Eskiden Zülfü Livaneli konserlerinde sıklıkla rastlanan bir durummuş. Kendisi söylemeye pek fırsat bulamazmış. Video aramaya üşendim şimdi.


Mirket
(10 saat)
youtu.be
ötesini tanımam, her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor.


Jux
(10 saat)
@jux bak işte bu güzelmiş daha çok seyirci duymak istiyorum bence çok hisli bi şey sanatçı için.


buiret
(10 saat)
Valla the bard's song şarkısının konser kayıtları hep o şekil. Misal
www.youtube.com


www.youtube.com
baya iyi bu da


Godless
(10 saat)
@godless evet bu aşırı güzel ve meşhur bi konser kaydı iyi oldu aklıma geldi


buiret
(10 saat)
www.youtube.com
şöyle de bir şey var. loudwire epey iyi örnekleri listelemiş.


QweAsdZxc
(9 saat)
www.youtube.com .

bu da favorim oldu sonlara doğru aşırı güzelmiş.


buiret
(8 saat)
(3)

Siber Güvenlik veya Yapay Zeka yapay zeka alanlarında çalışan var mı?

varsa ve mesaj gönderebilirse birkaç konuda fikirlerini almak istiyorum.
varsa ve mesaj gönderebilirse birkaç konuda fikirlerini almak istiyorum.
lordoz
(10 saat)
Buradan sorarsan yardımcı olalım.


roket adam
(10 saat)
Rokete katılıyorum herkes faidelensin


mirty
(10 saat)
muhtemelen biraz dialog gerektireceği için mesaj daha uygun olur diye düşündüm ama buraya da yazayım;

yeni mezun bir bilgisayar mühendisi kadar bilgisi ve deneyimi olan biri için, bu alanlardan birinde uzmanlaşmak ayrı ayrı ne kadar sürer? hangi araçları kullanmak, nasıl ilerlemek gerekir?

edx.org kursları, dokümanlar vb. tamam, ama biraz daha spesifik araçları öğrenmek istiyorum. biraz tips & tricks gibi. sektör hangi araçlara hakimiyet istiyor, nereye doğru gidiyor, tüm günü boş olan biri için ne kadar zaman ayırarak ne kadar sürede orta seviyeye gelinebilir, vs.

aslında 35 yaşındayım, it bilgim var ancak mezun olduktan sonra teknik posizyonlarda çalışmadım, o yüzden yeni mezun kadar deneyim ve bilgiye sahibim. yurt dışında bu iki alandan birine karar vermeye çalışıyorum, birine odaklanacağım. seçim yapmamı kolaylaştıracak her türlü öneri de makbule geçer.


lordoz
(9 saat)
(6)

Hangi Çadırı almalıyım?

nisan sonu foçada kullanacağım iki günlüğüne. senede 2-3 kere falan anca kullanırım. amatör amaçlı yani. hangisini tercih etmeliyim? 2 kişi kalınacaktır.1. ihtimal:https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-2-2-kiilik-kamp-cadiri-yeil-id_8293539.html?LGWCODE=1765635;119903;6841&utm_source=criteo&utm_mediu
nisan sonu foçada kullanacağım iki günlüğüne. senede 2-3 kere falan anca kullanırım. amatör amaçlı yani.

hangisini tercih etmeliyim? 2 kişi kalınacaktır.

1. ihtimal:
www.decathlon.com.tr

2.ihtimal:
www.hepsiburada.com

3.ihtimalÇ: bütçemi aşıp ve paraya kıyıp mutlaka bunu mu almam gerek:
www.decathlon.com.tr

teşekkürler şimdiden
adwokat
(11 saat)
Decathlon’daki yeter. Çadırdan önemli olan şey içidir. Güzel bir battaniye, yedek eşofman, kapşonlu vs alın yanınıza. Geve 1-2 saat hava baya baya soğuk olur, önlem alın.


bende aynı model 5 kişilik çadır var bana soracak olursanız büyük alın. mesela tek kalacaksanız 3 kişilik alın. bende 5 kişilik var 2 kişi çok rahat kalıyor. içine mobil buzdolabı büyük sırt çantaları yiyecek içecek vs hepsi de sığıyor.


ergenpezeveng
(11 saat)
Kamp alanina yuruyerek mi ulasacaksin?
Kampta minimalist mi olacaksin
Kamp mevsimin yaz mi olacak
Ve hep tek mi olacaksin bunlara gore bir sey bakalim


unabomber
(10 saat)
Hocam benim bi defa dilim yandı, yerinde gidip görmeden almıyorum artık. Siz de bi bakın, kontrol edip öyle alın bence.


@unabomber
Ulaşım araçla, nisan sonu foçada. Ama yazın da almışken kullarınım bi iki kere. İçinde geceleri uyuyabilsek ve iki kişi sığsak yeter. Daha önce bu tarz etkinliklere dahil olmadığım için ne beklemem gerektiğini pek kestiremiyorum açıkçası.

Bütçem 150-200 seçeneklerimden görüldüğü üzere. Ama yok olmaz bunlar denirse 300’e zorlayacağım kendimi. Sanırım daha fazla yukarı çıkamam.


adwokat
(10 saat)
2 kisiyseniz 3 kişilik bir çadır almanız konfor sağlar. Ayrıca çift katlı olmasına dikkat edin, diğeri terleme yapar ve düzgün havalanmaz. Bu minvalde sonuncu.


habarbey
(10 saat)
(8)

Tarafsız, kaliteli içerikli haber sitesi tavsiyesi

Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere tarafsız ve kaliteli içeriğe sahip Türkçe yayın yapan haber sitesi tavsiyeniz var mıdır? Bilim, sanat ve Dünya gündemini de içerirse daha iyi olur.
Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere tarafsız ve kaliteli içeriğe sahip Türkçe yayın yapan haber sitesi tavsiyeniz var mıdır? Bilim, sanat ve Dünya gündemini de içerirse daha iyi olur.
Camelar
(11 saat)
Sputnik


@rumeli, sputnik tarafsiz degil ki ama. Samimiyetle soyluyorum degil yani.


Hocam sizin tarafsızlıktan kastınız ilahi mizan ayarı falan mı? Ne yazık ki yeryüzünde henüz böyle bir teknoloji yok.

Neticede her haberi yazan bir insan. Bana göre bbc, fox, cnn veya all jazeera’den daha iyi. Yerli çöp medyadan bahsetmiyorum bile


Tarafsız haber sitesi diye bir şey yoktur. Olsa olsa T24, Sol Haber, Bbc Türkçe gibi haber sitelerinin bir sentezi vardır.


koparnickkk
(10 saat)
Valla haber denen şeyin içeriğini neticede bir insan hazırlayıp sunduğunda tamamen tarafsız diye bir olay yok bence. Ben haberleri takip ettiğim dönemde gazete duvari, birgun ü arada t24 ü takip ediyordum. Youtube ta da gundem yorumları için de medyascope a bakıyorum.


Amaranta ursula
(10 saat)
Hocam öyle tarafsız diye bi olgu yok, olmasını beklemek de tuhaf geliyor bana.

Bunun yerine bi oradan bi buradan birden fazla ajans takip etmek daha "tarafsız" haber almayı sağlıyor.

Ben Sputnik'i bayağı bayağı yalan haberler yaptığına birkaç kez denk geldikten sonra bıraktım. Kapanmadan önce Al Jazeera Türk'ü severek takip ediyordum. Şu an BBC Türkçe, DW Türkçe, Limon Haber yetiyor Twitter'da.


chicha
(10 saat)
Al Jazeera Türk gerçekten çok çok iyiydi bu konuda. Ama kapandı maalesef. Şu an dediğiniz tarife uyan sadece BBC Türkçe var. Sputnik bazen çok aleni, A haber modunda Rusya propagandası yapıyor.


Sputnik hakkında söylenenler +1
Gündem, teknoloji, genel haberler gibi konularda euronews i iyi buluyorum. Günün özetini aksam saat 6da whatsapp üzerinden gönderiyorlar üstelik.


(4)

Yüzey temizleyici

Haftada 2 3 defa yaşadığım evin parkelerini temizliyorum. 5 litre suya 4 5 kapak yüzey temizleyici döküp yapıyorum bunu. Yerler tertemiz oluyor peki sağlığıma sıkıntısı olur mu?
Haftada 2 3 defa yaşadığım evin parkelerini temizliyorum. 5 litre suya 4 5 kapak yüzey temizleyici döküp yapıyorum bunu. Yerler tertemiz oluyor peki sağlığıma sıkıntısı olur mu?
poee
(11 saat)
olmaz.


Sizin için bir sıkıntı olmaz sanırım ama evde kedi besliyorsanız sorun olabilir onun için.


msb
(11 saat)
4-5 kapak çok olabilir. bendeki üründe 1 kapak öneriyor. ambalajdaki talimatı kontrol edin bence.


sttc
(10 saat)
Benim ev hergun silinip supuruluyor. Allerji varsa sikinti olabilir. Antialerjik urunler kullanıyorum.


karen
(2 saat)

26 Mart OKEx Türkiye etkinliği

Blockchain ile ilgilenen arkadaşlar, OKEx 26 Mart Salı günü saat 19-22 aralığında Kollektif House Maslak'ta Menapay, Colendi, SocialTheGang'in katılımlarıyla meet-up düzenleyecek. Katılmak isteyen arkadaşlar https://www.eventbrite.com/e/okex-c2c-network-launch-event-turkey-tickets-56167462392
Blockchain ile ilgilenen arkadaşlar, OKEx 26 Mart Salı günü saat 19-22 aralığında Kollektif House Maslak'ta Menapay, Colendi, SocialTheGang'in katılımlarıyla meet-up düzenleyecek. Katılmak isteyen arkadaşlar www.eventbrite.com
mysql34
(11 saat)

Satılık roman/öykü/tarih kitapları

Kitapların hepsi 10/10-10/9 kondüsyondadır. Tümünü alanın kargo ücretini ben karşılarım. Elden alışveriş için lokasyon konya.üst grup foto: https://eksiup.com/0e2dd1f7f850https://eksiup.com/288045946627William Golding - Sineklerin Tanrısı 7 tlYekta Kopan - Sakın Oraya Gitme 7 tl Şule Gürbüz - Zamanı
Kitapların hepsi 10/10-10/9 kondüsyondadır. Tümünü alanın kargo ücretini ben karşılarım. Elden alışveriş için lokasyon konya.

üst grup foto: eksiup.com
eksiup.com


William Golding - Sineklerin Tanrısı 7 tl
Yekta Kopan - Sakın Oraya Gitme 7 tl
Şule Gürbüz - Zamanın Farkında 10 tl
Melih Cevdet Anday - İsa'nın Güncesi 7 tl
Hür Yumer - Ahdım Var 11 tl
Pelin Buzluk - Deli Bal/Kanatları Ölü Açıklığında 10 tl
Mehmet Erte - Arzuda Bir Sapma 5 tl
Ayhan Geçgin - Kenarda 9 tl

Norman Itzkowitz, Vamık D. Volkan - Ölümsüz Atatürk 17 tl
adivar
(11 saat)
(1)

internetteki JOY FM yayinlari neden farkli

https://www.canliradyodinle.fm/joy-fm-dinle.htmlhttp://canliradyodinle.gen.tr/joyfm.htmhttps://joyfm.com.tr/her biri farkli telden caliyor. nedenini bilen var mi
www.canliradyodinle.fm
canliradyodinle.gen.tr
joyfm.com.tr

her biri farkli telden caliyor. nedenini bilen var mi
jedilance
(11 saat)
karnaval.com buradan dinleyebilirsiniz.


slava
(10 saat)
(5)

Çift kişilik yatak önerisi

Selam herkes! mayıs-haziran gibi eve çıkmayı planlıyorum. hiçbir eşyam yok. ufak ufak bir şeyler alıyorum. birçok şeyi arkadaşlarımdan ve ikinci el temin etmeyi düşnüyorum ancak yatak konusunda biraz temkinliyim. bari onu sıfır alayım diyorum. fiyat performans açısından tavsiye ettiğiniz marka/mağaz
Selam herkes! mayıs-haziran gibi eve çıkmayı planlıyorum. hiçbir eşyam yok. ufak ufak bir şeyler alıyorum. birçok şeyi arkadaşlarımdan ve ikinci el temin etmeyi düşnüyorum ancak yatak konusunda biraz temkinliyim. bari onu sıfır alayım diyorum.

fiyat performans açısından tavsiye ettiğiniz marka/mağaza var mıdır? bütçem çok yok maalesef.
ikea hövag


jimjim
(11 saat)
Ikea hovag +1
Ayrica bence iki tane tek kisilik yatak alip cift kisilik yapin, tasirken tasinirken cok daha kolay oluyor


kassiopeia
(7 saat)
yataştan aldık hafta sonu 1500 liraya. natura rest. daha ucuzları da vardı. bence bi gidip deneyin.


elorelia
(27 dk)
yatak denemeli, beğenmedim bunu iadeli satanlar var. onlara öncelik verirdim ben olsam


neynep
(26 dk)
@kassiopeia ortadaki çizgi hissi beni hep rahatsız ediyor ya. taşınma açısından dediğiniz çok mantıklı lakin.


(9)

Migros Neden Biralarda İndirim Yaptı?

Sigara gibi standart fiyattan satılan özel bir tüketim ürününde neden indirim yaptılar? Sebebi neydi ki? Kaldı ki sanırım zararına sattılar çünkü bir sürü Tekel bayii gördüm Migros’tan bira alan, adamlar daha ucuza aldıklarını söylüyorlar. SKT lere baktım, sebebi o da değil. Var mı fikri olan?
Sigara gibi standart fiyattan satılan özel bir tüketim ürününde neden indirim yaptılar? Sebebi neydi ki? Kaldı ki sanırım zararına sattılar çünkü bir sürü Tekel bayii gördüm Migros’tan bira alan, adamlar daha ucuza aldıklarını söylüyorlar. SKT lere baktım, sebebi o da değil. Var mı fikri olan?
giovanne
(11 saat)
yüklü miktarda çektikleri stoğu hızlıca eritebilmek için


son kullanım tarihleri geldiği için


monicapp
(11 saat)
(bkz: aziz patrik günü)


dayl
(11 saat)
@monicapp skt değil.


giovanne
(11 saat)
Ironi mode on:

Zararina satis yapmak suretiyle fiyatlari yüksekmiş gibi lanse ederek secimler oncesi insanlari galeyana getirme operasyonu yaptilar.


daha önce de yaptı. bira indiriminden 2 hafta önce rakı indrimi yaptı. arada şarap ve viski için de indirim yapıyor. tanıtım yapamadığından insanların haberi olmuyor. evimin yanında 20 yıldır migros var o nedenle takip edbiliyorum, bu indirim ilk değil son da olmaz.


slava
(11 saat)
çok stoğu vardır ya da tarihleri bitmek üzerindedir. bu nedenle minimum kazançla satmışlardır. ya da ektsra bi satış politikası vs vs onun dışında indirimin mantıklı bi tarafı yok. tekeller yapmadı ona bakarsan.


buiret
(10 saat)
Üretici-Dağıtıcı firma ile ortak hareket edilir bu tür olaylarda, yani gerçekten üreticiden bağımsız olala ben indirim yapıyorum demez kolay kolay migros. Söylendiği gibi daha önce de indirimler oluyordu - oluyor. Reklamını yapmak yasak olduğu için duyulmuyor pek.


O gun burada biri duyuru acmisti, bi ton bira almis sktsi 1 gun sonraymis :)

Arada onlari da itelemis oldu.
Migros tek basina yapmaz firmayla anlasmislardir belli oranda.


acemi
(9 saat)

satılık steam hesabı

https://steamdb.info/calculator/76561198158737812/?cc=trlinkten ulaşabileceğiniz hesabım satılıktır. istediğim ücret 500 tl. artık oyun oynamaktan sıkıldığım için satıyorum. zaten bilgisayarım da kalmıyor...
steamdb.info

linkten ulaşabileceğiniz hesabım satılıktır. istediğim ücret 500 tl. artık oyun oynamaktan sıkıldığım için satıyorum. zaten bilgisayarım da kalmıyor...
honanim daber
(11 saat)
(4)

ağızda yanak içinde yara

merhaba arkadaşlar. uzun süredir ağrısız acısız ve çok hafif bir yükseklik var ağzımda yanak yüzeyinde yani. sanırım Bukkal mukoza deniliyor bu bölgeye. ucu da yok sadece hafif yüksek. kist gibi bir sey. (iç yanakta) aynı zamanda diğer yanağımda da 2 tane aynı hafif tümsek ve ağrısız hafif tümseklik
merhaba arkadaşlar. uzun süredir ağrısız acısız ve çok hafif bir yükseklik var ağzımda yanak yüzeyinde yani. sanırım Bukkal mukoza deniliyor bu bölgeye. ucu da yok sadece hafif yüksek. kist gibi bir sey. (iç yanakta)

aynı zamanda diğer yanağımda da 2 tane aynı hafif tümsek ve ağrısız hafif tümseklik var. bunun ucu kırmızı sanırım. o da ağrısız ve acısız. onun yanında da sanki dilimde dolanınca o tümsekliğin yanındaki deri bir farklı yüzeye sahip olmuş. garip.

his kaybım ağrım sızı vs. yasamıyorum.

bunların sebebi nedir, böyle bir sey yasadınız mı acaba?

bir ayrdır gitmediler hatta belki cok daha onceden beri varlar. hicbir tedavi de uygulamadım tuzlu su vs. falan.

tesekkur ederim
hellokopter
(12 saat)
bende de oluyor bazen. dediğiniz kadar ciddi boyutlara ulaşmadı hiç ama. gargara kullanıyorum geçiyor.


ergenpezeveng
(11 saat)
Aft olabilir. Tuzlu su ya da karbonatli suyla gargara yapabilirsiniz. Ya da doğruda karbonati bastirabilirsiniz.


Amaranta ursula
(11 saat)
tekrar merhaba.

@amaranta

aft degil. agri aci sizi vs. yok. zaten biri icten bir tumseklik kucucuk bir misket gibi. deri falan birebir ayni agiz ici ile. ama 2 3 aydir var.

ama digerinin ucu kırmızı. fakat onun da acisi agrisi sizisi yok. ucu acık yara gibi


hellokopter
(11 saat)
Bende bir kere oldu. Nadir. Sumak çiğne dediler. Bildiğin baharat olan. Azıcık yakıyor. Bir kaç gün günde bir defa çiğnedim. Bir de ağız hijyenine dikkat et. Geçiyor. Benimki stres kaynaklıydı. Çok üzüldüğüm sırada oldu.


(5)

Şöyle enerji veren bir hap yok değil mi?

Sabah kahvaltıdan sonra içiyorum, yarım saat geçmeden vücuduma ve zihnime enerji yayıyor. Spor yapmaya üşenme (düzenli yürüyüş ve şınav-mekik o da) problemini ortadan kaldırıyor ve ders çalışırken de özellikle dil öğrenirken beynin ezber işlevini daha da geliştiriyor, zihni açıyor ve EN ÖNEMLİSİ DE
Sabah kahvaltıdan sonra içiyorum, yarım saat geçmeden vücuduma ve zihnime enerji yayıyor. Spor yapmaya üşenme (düzenli yürüyüş ve şınav-mekik o da) problemini ortadan kaldırıyor ve ders çalışırken de özellikle dil öğrenirken beynin ezber işlevini daha da geliştiriyor, zihni açıyor ve EN ÖNEMLİSİ DERS ÇALIŞIRKEN UYUKLAMA, DİKKAT DAĞILMASI problemini ortadan kaldırıyor.

Tam böyle bir işlevi olan hapa ihtiyacım var. Düzenli beslenecek ve spor yapabilecek enerjim yok, 1 saat yürüyüş yapsam tüm enerji gidiyor ders çalışabilmek için. Şınav mekik keza öyle. Pharmaton ya da omega 3 pek etki etmedi, b12 değerlerinde ise sorun yokmuş Sağlık ocağında yaptırdığım kan tahliline göre.

Modiwake adlı ilaç dikkatimi çekti ama tüm gün uykulu olma gibi bir problemim de yok fakat uyku düzensizliği had safhada.
Kahve bende bu etkiyi yaratıyo


(s)AINT
(11 saat)
redbul+ritalin,
ama 6 ay içinde karaciğer elinde gezersin. hava alsın falan diye.


Modiwake enerji versin diye icilecek bir ilac degil. Yan etkileri daha cok caninizi sikabilir.


Taftcoffee'nin aşırı yüksek kafeinli filtre kahvesini alıp deneyin. İşe yarayabilir. Türkiye'de daha fazla kafein içereni yok.


doktora git bunları anlat sana uygun olan ilacı eğer gerçekten ihtiyacın olduğunu düşünürse verir ben kullanıyorum isim vermem ama


buiret
(10 saat)
(11)

bebeğim poposunu yalamıyor :(

6 haftalık bebeğime kendisini yalayarak temizlemesini nasıl öğretebilirim? civarda hiç bunu öğrenebileceği bir kedi dostumuz yok :(
6 haftalık bebeğime kendisini yalayarak temizlemesini nasıl öğretebilirim? civarda hiç bunu öğrenebileceği bir kedi dostumuz yok :(
mrz breezy
(12 saat)
bizimki de yalamiyordu, çok küçükken bulmuştum yaklaşık iki haftalıkken. uzunca bir süre her tuvaletini yaptığında poposunu islattim. ıslak pamukla da olur.


hiç mi yalamıyor? benim gördüğüm az az yalamaya başlayıp zamanla tam temizlenmeyi beceriyorlar. ufakken beceriksiz oluyorlar.


ellerini ve yüzünü temizliyor sadece. karın marın göt hak getire. ıslak mendille temizlememe de izin vermiyor. yine elimden geldiğince temizliyorum da ilerde öğrenmezse diye tırsıyorum.


mrz breezy
(11 saat)
6 haftalık daha çok küçük, zamanla öğrenir. Bizimkinin 3-4 aylık olana kadar poposunu ben sildim; elimde ıslak mendille koşturuyordum evin içinde. Şimdi 1.5 yaşında; tertemiz hayvan. Daha tuvaletten çıkar çıkmaz önünde yaliyor.

Bu sizin ogretebileceginiz bir şey degil; ya annesine bakarak öğreniyor ya da içgüdüsel olarak bir süre sonra yapmaya başlıyor.


fraise
(11 saat)
ben bir yöntem keşfettim, karşısında yalanan kedi (hd) videosu açıp izletin
izleyerek öğreniliyor


cenkist1903
(11 saat)
uzun tüylü bir ırk ise genelde çok geç öğreniyorlar


eksiduyu.ru

bu arkadaş kedi kumuna işemişti öğrensin diye. belki sizinde bir şey yapmanız gerekebilir.


ıslak mendille silmeyin bence, kokusu tadı rahatsız eder, hayvan yalamaktan imtina edebilir.


@fraise: siz de ok küçükken mi aldınız? 1 buçuk aylık ve sanırım erken ayrıldı kardeşlerinden, pek bişey öğrenememiş zavallıcık. kendimi aşırı suçlu hissediyorum.

@cenkist1903: ciddi misiniz? bunu denediniz mi? youtubeda bir kız daha yapmış gördüm ama inanasım gelmedi.

@vladimirdökümov: bir önceki uzun tüylü kedimi 3 aylıkken almıştım ama aşırı iyi temizliyordu kendini.

@kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili: sdşlfksdkfskdfjjsdfkjsd arada uğrarım.


mrz breezy
(9 saat)
Kırk günlüktu bize geldiğinde; annesi 20 25 günlük oldularinda bakmayı bırakmıştı, dovuyordu yavrularini. Biz de bari kardeşleriyle sosyallessin diye 20 gün kadar da onlarla bıraktık, sonrasinda aldık. Annesi baksaydı en az 2.5 3 aylık olana kadar onunla bırakacaktık ama olmadı.

Erken ayrılmasinin dezavantajları olabiliyor tabiı ama mecbur kalınca da yapacak bir şey yok. Dediğim gibi cok kucum daha
korkmayın, çoğu şeyi içgüdüsel olarak büyüdükçe öğreniyorlar.


fraise
(7 saat)
tabiii ki

www.youtube.com


cenkist1903
(6 saat)

Bahariye Caddesi ile Yoğurtçu Parkı arasında Kiralık Oda.

Bahçe katı sevimli evimize kadın ev arkadaşı arıyoruz. Çift olarak kalıyoruz. Ben müzik öğretmeniyim kız arkadaşım öğrenci. Kira:900+Fatura/3 Detaylar için mesaj atınız.https://i.hizliresim.com/lq5X2b.jpghttps://i.hizliresim.com/ZXo6gZ.jpghttps://i.hizliresim.com/oX45Pk.jpg
Bahçe katı sevimli evimize kadın ev arkadaşı arıyoruz. Çift olarak kalıyoruz. Ben müzik öğretmeniyim kız arkadaşım öğrenci. Kira:900+Fatura/3
Detaylar için mesaj atınız.

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
guitarissimo
(12 saat)
(6)

kaloriferin sıcaklığının degismesi

termostat yok. kaloriferin sicakligi sürekli değişiyor. aynı şey sıcak su için de geçerli. ev sahibi ve servis elemanı kaloriferin sıcaklığının değişmesinin normal olduğunu söylüyorlar, öyle mi? kombide belirlediğimiz sıcaklığa gelince soguyormus kalorifer, sonra tekrar ısınıyormus.sıcak su için bug
termostat yok. kaloriferin sicakligi sürekli değişiyor. aynı şey sıcak su için de geçerli. ev sahibi ve servis elemanı kaloriferin sıcaklığının değişmesinin normal olduğunu söylüyorlar, öyle mi? kombide belirlediğimiz sıcaklığa gelince soguyormus kalorifer, sonra tekrar ısınıyormus.

sıcak su için bugün üç yollu vana değiştirildi, sorun düzelmedi. yarın da ısı sensörü değiştirilecekmis. yine olmayacak gibi geliyor bana :(


kalorifer ve sicak suyun ısı sensörleri farkliymis. acaba kaloriferin ısı sensörü de problemli olabilir mi diye sordum. servis elemanı " hanimefendi, kaloriferiniz ısınıyor sorun yok" vs dedi.


sizin de kaloriferinizin sıcaklığı sürekli değişiyor mu, bu normal mi? duşta suyun sürekli ısınıp soğuması problemini yasadiniz mi? evetse bunu nasıl çözdünüz?
benimki de öyle, hem kalorifer hem sıcak su. taşındığımda kombi yeniydi, birkaç aylıktı daha, o zaman bile oluyordu. hala oluyor, baktırmadım. çok masraf çıkar diye baktırmaya korkuyorum.


pati
(12 saat)
Petek sabit bir ısıda durmaz, ayarladığınız ısıyı aşınca söner belli bir sıcaklığa düşünce tekrar yanar, bunu yaparken ses de çıkarır kombi. Ama duşta suyun ısısının değişmesi muhtemelen su tesisatından kaynaklı bir problemdir.


limondanhallice
(12 saat)
onceki evimde de bu sorun vardı, duşta sıcaklığın değişmesi sorunu. orada önce problemin yaylı mil olduğunu soylediler, değiştirildi sorun çözülmedi. meğer su tesisatında kaçak varmış. ama orada sürekli basınç düşüyordu, burada böyle bir sorun yok.


Devamli ayni sicaklikta olmasi icin kombinin 24 saat yanmasi lazim, oyle bir yanmaya kombi dayanmaz zaten.


acemi
(11 saat)
Bendede aynı sıkıntı var sorun gaz kelebeğinde.


ZetaStar1903
(9 saat)
gaz kelebeği denilen şey acaba bugün servis görevlisinin " gaz ayarı yapacağım ama çıkarılmıyor, bir bütün bu" vs dediği şey mi :/

ve @zetastar siz sebebi biliyorsunuz ama sorun çözüldü mü?


(4)

Endüstri mühendisi yazılım projesinde ne iş yapar?

Bir endüstri mühendisine yazılım projesinde ne iş verilir?
Bir endüstri mühendisine yazılım projesinde ne iş verilir?
Raporlama, analiz falan belki.


simülasyon, organizasyon, algoritmaların oluşturulması vs.


süreç analizi ve dizaynı, fonksiyonel tasarım, teknik spec hazırlama, test, kullanıcı dokümanı hazırlama vs


perferil
(11 saat)
Tam olarak bunu yapiyorlar
encrypted-tbn0.gstatic.com

Not: Yazilimciyim


acemi
(9 saat)
(10)

mağazalarda ötmek

sürekli mağazalarda girip çıkarken ötüyorum. neden ne olabilir? 3-4 yerde öttüm. girerken de ötüyorum çıkarken de. sırt çantası var. içinde kitaplar vs. var. sürekli ötüyorum. artı olarak hdd var çantamda belki bundan dolayıdur diye düşündüm ama emin olamadım. bir daha yanıma almıcam ama emin olamıy
sürekli mağazalarda girip çıkarken ötüyorum. neden ne olabilir? 3-4 yerde öttüm. girerken de ötüyorum çıkarken de. sırt çantası var. içinde kitaplar vs. var. sürekli ötüyorum. artı olarak hdd var çantamda belki bundan dolayıdur diye düşündüm ama emin olamadım. bir daha yanıma almıcam ama emin olamıyorum. başka bir şey de olabilir.
black mamba
(12 saat)
Cüzdanınızdaki birbirine temas eden kartlar nedeniyle olabliyor. Kasaya gidin hangi kartın öttüğünü tespit etmeye çalışın. Yardımcı oluyolar zaten kasa görevlileri


coca cola
(12 saat)
Çantanın veya başka bişinin barkodu hortlamış ne olduğunu bulup onu bi yerde tekrar okutup ötmesini önleyebilirsiniz


photo85
(12 saat)
bir ara ben de çok ötüyordum. özellikle migros'ta. cüzdandaki kartlardan olduğuna kanaat getirmiştim. kartları ayrı ayrı ceplerime koyunca ötmemiştim.

kartların birbirine temasından olabilir belki sizde de.


efreet sultan
(12 saat)
barkod olma ihtimali yok. üzerimdekiler eski baya. barkodtan kastın nedir? etiket falan mı?

kart olabilir sanırım. ama ilginçmiş ilk defa duydum.


black mamba
(12 saat)
kitap barkodu
kozmetik ürünlerdeki barkod
kütüphane kitapları
kısaca içinde tel barındıran (metalik) etikete sahip birşeyler varsa çantanızda onlar öter.


jimjim
(12 saat)
barkodlar kağıt olmuyor mu? metal yok gibi içlerinde.


black mamba
(12 saat)
hızlı geçince de ötüyorlar sanırım. Ben normalde hızlı yürüyen bir insanım, giriş çıkışlarda yavaşlarım hep


freedonia
(11 saat)
Kardeşimin cüzdan/çantasının etiketinin içerisine saklanmıştı bu öten zımbırtı. Zaman içinde tekrar aktif hale gelebiliyorlar.

Bi de kitap'ların arkasında aliminyum kare şeklinde bi zımbırtı oluyor o da ötebiliyor.


hedep
(10 saat)
Makyaj malzemelerinin üzerindeki manyetik barkodlar var. Bir yerde aktive olmuş olabilir. Cüzdan, çanta içinde astarın altında da var bunlardan. Aldığınız yere veya herhangi mağazaya götürüp bunun manyetiğini öldürür müsünüz dersen bi sn de hallolur.


Cüzdanınızı kontrol ettirin. Herhangi bir mağazadan rica edin alarmı aktifleşmiş olabilir diyin.


kablelvuku
(1 saat)
(7)

birini stalk'larken nasıl bir sıralamanız var?

1) hangi mecradan başlıyorsunuz ve devam ediyorsunuz? 2) ismini soyismini google'luyor musunuz?
1) hangi mecradan başlıyorsunuz ve devam ediyorsunuz?
2) ismini soyismini google'luyor musunuz?
Benim için fikirler önemli o yüzden ağırlık twitter'da. insta'ya da bakıyorum ama tabii, verilen pozlar, açıklama kısmına yazıalnalr bazen çok iyi bir bilgi verici oluyor.

Evet, bulabildiğim her şeye bakarım, geçenlerde birinin iş başvurusndan KPSS puanını bulmuştum. :D


dayl
(12 saat)
1-) değişiyor.
2-) tırnak içinde google'lıyorum, başka isim soyadı kombinasyonlarını da çıkarabiliyor öbür türlü.


QweAsdZxc
(12 saat)
birinin ismini soyismini öğrendikten sonra baktığım ilk yer instagram. pozları/giyimi kuşamı/gittiği yerlere bakıyorum. böylece yaşam tarzının benimkine benzeyip benzemediğini anlamaya çalışıyorum. instagramdan sonra google araması yapıyorum, sonra tüm çıkanlara tek tek bakıyorum.


yanginmerdiveni
(12 saat)
ya nasıl yapıyorsunuz bana da öğretsenize. ben birinin soyadını bile öğrenemedim :/

öğrensem google'da aratırım herhalde, sosyal medya hesapları çıkar (çıkar değil mi?) onlara bakarım. evet sosyal medyaya çok uzağım.


pati
(12 saat)
Valla ben sosyal medya kullanmadığım için sadece 2 yi yapabiliyorum. Sonra zaten benzer bir sürü isim çıkıyor ya da sosyal medya hesaplarindaki isimlerde giriş/ üyelik vs isteyince öff amaan kim ugraşacak deyip vazgeçiyorum aramaktan.


Amaranta ursula
(11 saat)
google scholar'dan başlıyorum sonra departmanın web sitesine geçiyorum. Jstor'da da aratıyorum (*-*)


velvetmorning
(9 saat)
stalk'tan anlamam ben de, bende numarası varsa whatsapp'ına bakarım, instagram fb yok zaten, bir de google'a sorarım. 1-2 denemede bulamazsam vazgeçerim.


Jesus Christ
(2 saat)

31 Mayıs Seçimleri Okul Sandık Listesine ulaşabilir miyim?

Merhaba bu liste bir yerde yayınlanıyor mu? Bir ilçenin sandık-okul listesine erişebilirsem çok iyi olacak. YSK'nın sitesinde gezindim ama bulamadım, geçmiş seçimler var sadece.Oyveötesi nasıl erişiyor mesela?
Merhaba bu liste bir yerde yayınlanıyor mu? Bir ilçenin sandık-okul listesine erişebilirsem çok iyi olacak. YSK'nın sitesinde gezindim ama bulamadım, geçmiş seçimler var sadece.

Oyveötesi nasıl erişiyor mesela?

sırrı süreyya önder'in bir meclis konuşmasını hk.

merhaba,bu şahısın bir meclis konuşması vardı, tehdit ediyordu siz demirtaşı içeri alırsanız bende dolmabahçede neler konuşuldu isveçte neler konuşuldu hepsini bu meclis kürsüsünden anlatırım hadi bakalım diye hükümeti tehdit etmişti. bu videoyu bana bir buldurun size zahmet
merhaba,

bu şahısın bir meclis konuşması vardı, tehdit ediyordu siz demirtaşı içeri alırsanız bende dolmabahçede neler konuşuldu isveçte neler konuşuldu hepsini bu meclis kürsüsünden anlatırım hadi bakalım diye hükümeti tehdit etmişti. bu videoyu bana bir buldurun size zahmet
seyduna6687
(12 saat)
(7)

dizi için en iyi torrent sitesi

filmler için vazgeçilmezim yts.am ama diziler için sağdan soldan buluyorum ama çok kötü olabiliyor bazen, 1080p diye indirip 480p ile karşılaşmak gibi vs. thepiratebays hariç tavsiyelerinize açım
filmler için vazgeçilmezim yts.am ama diziler için sağdan soldan buluyorum ama çok kötü olabiliyor bazen, 1080p diye indirip 480p ile karşılaşmak gibi vs.

thepiratebays hariç tavsiyelerinize açım
avatar is back
(12 saat)
rarbg.to VPN ile giriniz.


10032007
(12 saat)
zooqle.com

üye ol, takip ettiğin dizilere subscribe ol. takip ettiğin dizilerden anında haberin olsun. ek olarak bi de rarbg.to kullan. mis


washe
(12 saat)
Eztv


Uncle Sam
(12 saat)
1337x.to

üzerine tanımam.


Eztv +1


ApaçiBebe
(12 saat)
Online dizi siteleri dâhil bu işi bilen herkes rarbg.to kullanır. Uzun süredir böyle.


her turlu dizi/film icin hd-torrents.org


crucio
(9 saat)
(14)

Istanbul da kim alır? Gözleminiz nedir?

Oyunuzu sormuyorum.
Oyunuzu sormuyorum.
sonhakan
(13 saat)
binali 1-2 puanla alır gibi geliyor


Gerçekten ne yapılsa boş, gökten gelen bir karar var.

ilave tv'nin bi' videosunda 50'lerinde bi' hanım(!) sebze, meyve fiyatlarına isyan ediyordu, en son muhabir seçimlerde kime oy atıcan diye sordu, cevap malûm. böyle bi ortamda çok zor görüyorum. bir de bildiğim kadarıyla HDP aday göstermicek oradan da bi kayma olacak Binali'ye. Saadet aday gösteriyormuş, %1 de oraya gider. Bino 52 53'le alır bana kalırsa.


dayl
(12 saat)
İstanbul'u bırakmazlar gibi geliyor bana da. Çünkü belediyeden şikayetçi olan yok, ben bile memnun sayılırım.


zaman
(12 saat)
binalı yıldırım hamlesi akıllıcaydı. binali effect ile zorlanmadan alır.

mevcut başkanı aday gösterselerdi imamoğlu alırdı gibime geliyor.


efreet sultan
(12 saat)
kız normal seçim mi var
seçilen çıkmıyorki


jimjim
(12 saat)
sahit oldugum son 3500 secimde hep malum kisinin tarafi kazandi. bu secimde de bu degismeyecek, 31 mart gecesi turkiye haritasinin cok buyuk cogunlugu sari renk olacak


exlibris
(12 saat)
İstanbul mecvut yönetimden vazgeçmeyecek. çevremdekiler memnun. Binali yıldırım da çok doğru bir isim. imamoğlu çok yeni bir isim. dolayısıyla, elbette binali kazanacak. izmir'de Chp'nin kazanacağı kadar açık bir gerçek bu.
sonra oylar çalındı falan denilecek ama bu ayrı bir konu, sorunuzda bu yok.


lovemyself
(12 saat)
Binali tabii ki.
Ben oy vermiycem ama versem net Binali olurdu.
Siyasette mizaha da ihtiyac var. Bu bayragi bir tek Melih tasiyordu.


perfectum
(12 saat)
Rahat alır akp
Muharrem İnce aday gösterilseydi biraz heyecan olurdu.
Ben en az 8 puan fark bekliyorum


oldumusimdi
(11 saat)
iddia bahis acsa 10000 lira basarim, binali alir


alttaraf
(11 saat)
gözlemlerim ben kime oy verirsem, sandıktan çıkanın o olmadığı yönünde. o yüzden bir değişiklik beklemiyorum.


QweAsdZxc
(11 saat)
Binali hilesiz hurdasiz net bir sekilde alır.
Yok oy calindi bilmemne oldu falan degil, direkt net oy cogunluguyla alacak catir catir. Kimse hayal kurmasın.
Yillik maasimi basarim.


stavro
(11 saat)
Binali.


Cesario
(30 dk)

Mecidiyeköy'de Emlakçı Tavsiyesi

Kendimi tavsiye ediyorum. 5 aydır Mecidiyeköy'de kendi ofisimde çalışıyorum. Peki neden ofisimi seçmelisiniz, alıcılar ve kiracılar için söylüyorum:1) 30 yıldır bölgede deneyimli bir beyefendiyle beraber çalışıyoruz.2) Her şeyimiz resmi. Kurumsal olmak için çaba harcıyoruz, bir tanesi de Çanakkale'd
Kendimi tavsiye ediyorum.

5 aydır Mecidiyeköy'de kendi ofisimde çalışıyorum. Peki neden ofisimi seçmelisiniz, alıcılar ve kiracılar için söylüyorum:

1) 30 yıldır bölgede deneyimli bir beyefendiyle beraber çalışıyoruz.

2) Her şeyimiz resmi. Kurumsal olmak için çaba harcıyoruz, bir tanesi de Çanakkale'de olmak üzere iki şube olarak çalışıyoruz.

3) Tüm ilanlarımızda konumlar doğrudur.

4) Fotoğrafını gösterdiğimiz yerden başka yere götürmüyoruz.

5) Aynı ilanı defalarca girip şişkinlik yaratmıyoruz.

6) Satışlarda kafamıza göre emlakçı payı eklemiyoruz. Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik'in bize hak olarak tanıdığı alıcı ve satıcıdan toplam % 4 + KDV'den fazla bir ücret talep etmiyoruz ki çoğunlukla o kadar almıyoruz.

7) Tapusu sorunlu yer satmıyoruz. Eğer bir sorun çıkarsa bu bize mülk sahibinin vermediği ya da yanlış verdiği bir bilgi yüzündendir (Geçende miras kalan bir arsada iki kardeşin kendilerine miras kalan parselleri yıllardır yanlış bilip kullandıklarını tapu sicilde öğrendik mesela. Kardeşlerden biri kendine ait olduğunu sandığı parseli satışa çıkarınca yanlışlık ortaya çıktı.) Sizden bilgi saklamayız, arsa tapulu yeri kat mülkiyet tapulu diye satmaya çalışmayız. Ortada bir sorun varsa bunu biz de tapu sicilde sizinle beraber öğreniriz.

8) Kiralama ve satışta pazarlıkla, ödeme planıyla sizin lehinize hareket etmeye çalışırız. sahibinden.com'da sahibinden görüp fiyatı sebebiyle almaktan vazgeçebileceğiniz bir gayrimenkulü bütçe ve ödeme gücünüze göre almanızı sağlayabiliriz. Mülkünü emlakçı aracılığıyla satan veya kiralayanlar düşebilecekleri son fiyatı ve o anki maddi ihtiyaçlarını yalnızca emlakçılara söylerler. Bizim aracılığımızla mülk edindiğinizde bu bilgilere göre hareket edip bize vereceğiniz komisyondan fazlasını kazandırabiliriz.

Satıcı için:

1) Arsa fotoğraflarında drone çekimi yapıyoruz, iç ve dış mekan çekimlerinde geniş açı lensli dijital fotoğraf makinesi kullanıyoruz.

2) sahibinden.com ve Hürriyet Emlak'ta kurumsal üyeliklerimiz var. Facebook ve Instagram firma sayfalarımızdan sponsorlu ilanlarımız yayınlanıyor. Yurt dışına yayın yapan internet platformlarına ilan veriyoruz. Radyoda reklamlarımız var. Gayrimenkulünüzün satışı veya kiralanmasında reklam ve tanıtım olanaklarını sonuna kadar kullanıyoruz.

3) 30 yıldır Mecidiyeköy'de sektörde olan ortağım beyefendinin portföyü ve müşterileri sayesinde bolca gayrimenkul talebimiz de var. Ulaştıracağınız gayrimenkulün taleplere uyması halinde bir ilana girmeden satışı veya kiralanmasını sağlayabiliriz.

Diğer Emlakçı arkadaşlara:

Beraber çalıştığım beyefendi daha önce de bölgede birçok emlakçıyla birçok sefer iş yapmış bir insan. Bize iş etiği sınırları çerçevesinde davranıldığı müddetçe her zaman beraber çalışabiliriz. Sektördeki ticari geleneğe uygun olmak kaydıyla payınız her zaman güvence altındadır.

Son söz: Eğer bir gayrimenkul alacak, satacak ya da kiralayacaksanız haber edin. Mecidiyeköy ve Çanakkale'de ofis var. Bizim için belli bir kazanç/harcanan zaman oranının üstündeyse gayrimenkullerinizle ilgileniriz. Örneğin Mecidiyeköy'de ofisi olan bana "Kağıthane'deki evimi kiralar mısın?" derseniz o bana uygun olmaz. Oraya 10 kere müşteri götürüp kiralayamamak benim zamanımı inanılmaz harcar, başka işime vakit ayıramam. "Bodrum'da 100 dönüm arsa var." derseniz iş değişir :) Biz satamasak da satabilecek birilerine ulaşmanıza aracı oluruz. Alıcı ve kiracı için de aynı şey geçerli. Bir gayrimenkul talebiniz olduğunda söylerseniz size kendi portföyümüzden yer bulamasak bile beraber çalıştığımız güvenilir arkadaşlara yönlendirmeye çalışırız.

yasamemlakofisi@hotmail.com (Hotmail olduğuna bakmayın, burayı hep kontrol ediyoruz. Benim ortağın çok eski e-mail adresi bu. Beraber iş yaptığımız bir sürü yerin e-mail listesinde falan var, kıyıp daha kurumsalına geçemiyoruz. Buradan devam edelim.

reklam

bu alana reklam gelebilir.Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela `ssg`) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.Çok kişisel duyuruların öncelikli katego
bu alana reklam gelebilir.

Bu tip duyurunun adı mavi duyuru.

Haftalık/aylık olarak bağış karşılığı yayımlanabilecek mavi duyuru, genellikle host masraflarını karşılamaya, arada sırada da arkadaşları toplayıp (mesela ssg) yemeğe çıkmaya yönelik kullanılacaktır.

Çok kişisel duyuruların öncelikli kategorisine konması yasak olduğundan, burada yayımlanması bir seçenek olabilir.

Mavi duyuru, bugün ve Her Bir Şey sayfalarının en altında veya en üstünde mavi işaret ile yer alır. Her türlü kategoriye sahip olabilir. Duyurular, her zaman sözlük ve internet kullanıcılarının görebileceği şekilde yayımlanır.

iletişim için,
compumaster: scr.im
veya sozlukten mesaj atınız.
sourlemonade
(28.08.09)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.