Giriş
(15)

Ekşi Duyurunun Reklam Alanı Ne kadar İlginizi Çekiyor ?

Ekşi Duyurunun Reklam Alanı Ne kadar İlginizi Çekiyor ?En alttaki mavi alan ne kadar İlginiz çekiyor Öğrenmek istiyorum.
Ekşi Duyurunun Reklam Alanı Ne kadar İlginizi Çekiyor ?
En alttaki mavi alan ne kadar İlginiz çekiyor Öğrenmek istiyorum.
çiçekgaraj
(13.01.19)
altta olmuyor o alan en tepede oluyor ama muhtemelen reklam verecek kadar yaşamayacaksın burada.

her duyuruya abuk sabuk kendi sitenin reklamını verdiğin için, sürekli kod istermisin diye spamladığın için uçacaksın büyük ihtimalle.

ha burasını compumaster kaç senelerden beri desteksiz yürütüyür, ticari bir amaç gütmeden, başka yerlerle karıştırma, 3 kuruş reklam parası alcak diye kimseye boyun eğmez burası.


killerbee
(13.01.19)
0 “sıfır”

Cok antin kuntin bir şey çıkarsa, en fazla “bu ne lan” diyip geçmişimdir..


Killerbee en altta mavi alan var arkadaşım ve reklam şuan aktif. dediğin şeyleride yaptığını sanmıyorum hiç alakasız bir sitenin reklamını da yapmadım hep alakalı paylaşımlarda var içeriklerim iyi bakmanı ve sadece tepki olsun diye yazmasaydın keşke;)


çiçekgaraj
(13.01.19)
www.eksiduyuru.com

ayrıca ne güzel tam yerini bulmuş.


killerbee
(13.01.19)
hiç bakmıyorum.


theseachange
(13.01.19)
@killerbee: cidden de reklamlar en altta mavi şeritli soru/duyuru olarak çıkıyor. orası da reklama ayrılmış bölüm.


@çiçekgaraj: şu ana dek çıkan reklamlardan sadece bir tanesine tıkladım şu zamana kadar. reklamcısı da farklıydı. ilgi alanıma göre reklam çıkmıyor özetle.


m e b
(13.01.19)
sormaktaki amacım şu elimde firmalar var reklam çıkıyorum farklı yerlerde burada da çıktım. acaba reklam burda olumsuz olur mu onu öğrenmek istedim. ya da insanların ilgisi olunca tıklıyorlar mı ?


masumca bir soru sadece ?


çiçekgaraj
(13.01.19)
m e b bir çok defa en tepede gözüktüğünü gördüm, sanıyorum ücretlendirmeye göre değişiyor. geçen sene sevgililer gününde mesela foto basımı yapan birisinin reklamı vardı, en tepede kaldı bayağı uzun süre.


killerbee
(13.01.19)
Hic reklam gormedim duyuru'da simdiye kadar. Ama vicdanim sizliyor zaman zaman, eger birgun sitenin sahibi bana ulasir da gardas bir sakal at hele derse uzerime duseni yaparim.


buradan asagidaki reklamina trafik yaratiyorsun. oradan da cicek sitene. tebrikler basardin.

ben baktim. ama bence pahalilar. ya da ben fakirim. bilemedim. cicekler hos ama. hayirli isler bol kazanclar..


Hiç


Delay Fuze
(13.01.19)
Gözlerim o kısmı otomatik olarak algılamıyor.


hiç+1


jamiro
(13.01.19)
Adblock var reklam görmüyorum ama. Bazen indirim kodu vs olduğunda bakıyorum var mı bir şeyler diye. Eskiden n11 kodu falan olurdu orada


westblack
(13.01.19)
Yorumlar İçin Teşekkürler


çiçekgaraj
(23.01.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.