Giriş

okula çocuk oyunu göndermek isteyen

var mı?bilen bilir (:p) artvinde köy okulunda çalışıyorum. aslında matematik öğretmeniyim ama kendi sınıfım olan 5. sınıflara bir oyun ve etkinlik köşesi yapmak istiyorum. oturağını vs fiziksel kısımları halledicem de oyun/materyal olarak hem ne alınması gerektiği konusunda fikir almak, hem de evde
var mı?

bilen bilir (:p) artvinde köy okulunda çalışıyorum. aslında matematik öğretmeniyim ama kendi sınıfım olan 5. sınıflara bir oyun ve etkinlik köşesi yapmak istiyorum. oturağını vs fiziksel kısımları halledicem de oyun/materyal olarak hem ne alınması gerektiği konusunda fikir almak, hem de evde fazlalık oyunları olan/internetten alıp bize göndermek isteyen olursa diye buraya yazmak istedim.

benim aklımda basit bir teleskop, basit bir mikroskop (okulda yok sanırım) , basit bir langırt, satranç/dama/solo test vb zeka oyunları, basit jenga gibi şeyler var.

1- çeşitlendirmek için mesajlarınızı bekliyorum
2- ben solo test siparişi verebilirim, fazlalık ufak langırtımız var, teleskopu bizim oğlana almıştık kullanmıyor gönderelim diyeniniz olursa -ki süper olur- yine buradan ulaşabilirseniz sevinirim :')
üğpoıuy
(08.02.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.