Giriş

Facebook reklamları hakkında

Arkadaşlar selam,Değişen sigara paketlerinin iğrenç görüntüsü yüzünden yeni sigara paketleri tasarladım ve bu ay başı satışa sürdüm. Bugün ilk defa facebook ve instagram üzerinden reklam vermeyi denedim ve 3-4 saat içinde reklam onaylandı. Görsel olarak sadece kutumu(sigarasız şekilde) paylaşıp. Alt
Arkadaşlar selam,
Değişen sigara paketlerinin iğrenç görüntüsü yüzünden yeni sigara paketleri tasarladım ve bu ay başı satışa sürdüm. Bugün ilk defa facebook ve instagram üzerinden reklam vermeyi denedim ve 3-4 saat içinde reklam onaylandı. Görsel olarak sadece kutumu(sigarasız şekilde) paylaşıp. Altına da sigara kutusu benzeri bi açıklama yazmıştım. Durdurmuşlar reklamı az önce. Politikalarında tütünle alakalı maddeler varmış. Neyse ben sigara kutusu ibarelerini silip baskılı kutu olarak reklamı güncelledim, yine reddedilmiş.
Reklam siteme yönlendiriyor, sitemde de sigaralı görseller var. Ondan mı acaba? Yoksa beni bir çeşit “spamladı” mı facebook?
Teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(27.01.20)
(2)

Rick and Morty stickerlarını Kadıköy’de bulur muyum?

Bunun hastası bi arkadaşa hediye yaptım, üstüne de bu tarz sticker arıyordum. Kadıköy geldi aklıma, var mıdır? Varsa nerdedir?
Bunun hastası bi arkadaşa hediye yaptım, üstüne de bu tarz sticker arıyordum. Kadıköy geldi aklıma, var mıdır? Varsa nerdedir?
Deathrow
(25.01.20)
Beşiktaşta Karga adlı dükkanda bence bulabilirsin diye düşünüyorum ben ordan Rick and Morty anahtarlığını be kupasını aldım orada

www.kargashop.com

Adres: Türkali, Ihlamurdere Cd. No:41B, 34357 Beşiktaş/İstanbul


tolgame
(25.01.20)
Çok teşekkür ederim epey makbule geçti


Deathrow
(25.01.20)
(5)

Kanal istanbul’un iyi/kotu yonlerini aciklayan kaynak?

Var mi boyle derli toplu ozet bir sey? Siyasi olaylari takip etmemeye yemin ettim fakat merak etmiyor degilim. Kapsul bilgi var mi ya? Tsk.
Var mi boyle derli toplu ozet bir sey? Siyasi olaylari takip etmemeye yemin ettim fakat merak etmiyor degilim. Kapsul bilgi var mi ya? Tsk.
Deathrow
(25.12.19)
Kapsül bilgiyi bilmem ama, doğayı yaracak bir projenin nesi iyi olabilir.

Süveyş kanalından akdenize geçen balon balığı bile türleri tehdit ediyor en basitinden. Doğayla oynamak tehlikeli iş.


duseyazar
(25.12.19)
Abicim hiç mi sağduyunuz yok, nasıl bir gizli 'iyi yön' böyle aptalca bir projeyi gerekli kılabilir? Belli ki kibirlerinden gözleri görmez olmuş, sen ben doğa İstanbul zerre umurlarında değil. Kapsüllük bir durum yok.


osssy
(26.12.19)
Bilader ben bilmiyorum projeyi. Takip etmedim dedim. Ne sacmaliyorsun?


Deathrow
(26.12.19)
Onu diyorum kardeşim, değerlendirme yapmak için kafayı çalıştır biraz. Bu proje için çok zor değil göreceksin.


osssy
(27.12.19)
(2)

Fringe-The Blacklist karışımı bi dizi önerir misiniz?

Sevdiğim tarz filmler bunlar. Sürükleyici olmasını seviyorum, gereksiz aksiyon da hoşuma gidiyor ara ara. Teşekkür ederim.
Sevdiğim tarz filmler bunlar.
Sürükleyici olmasını seviyorum, gereksiz aksiyon da hoşuma gidiyor ara ara. Teşekkür ederim.
Deathrow
(05.12.19)
person of interest
leverage

aklıma ilk gelenler


mentalist


brkylmz
(05.12.19)
(14)

En memnun kaldığınız kargo firması?

Selamlar,Bir e-ticaret girişiminin eşiğindeyim ve kargo anlaşması yapacağım.Günümüzde kargo firmalarının durumu mâlum, kötünün iyisini seçmeye çalışıyoruz biraz da. Sizin genelde tercih ettiğiniz firma(lar) hangisi? Ona göre teklif alacağım, tesekkurler simdiden.
Selamlar,
Bir e-ticaret girişiminin eşiğindeyim ve kargo anlaşması yapacağım.
Günümüzde kargo firmalarının durumu mâlum, kötünün iyisini seçmeye çalışıyoruz biraz da. Sizin genelde tercih ettiğiniz firma(lar) hangisi? Ona göre teklif alacağım, tesekkurler simdiden.
Deathrow
(15.11.19)
en az sorun yaşadığım ups.


babilbaligi
(15.11.19)
Ups


Topalordek
(15.11.19)
kargo firmaları şubeden şubeye çok değişiyor, şu kargo çok kötü bu kargo çok iyi algısı yanlış bir algı o yüzden. ama babilbaligi'in dediği gibi ups bence de bir tık önde.

bence birden fazla kargo ile anlaşma yapabiliyorsanız öyle yapın ve seçimi kullanıcıya bırakın, en azından kafanız biraz daha rahat olur.


aziz dostum jack
(15.11.19)
Yurtiçi Kargo ama tamamen şube bazlı bir memnuniyet.


benyazarsamolur
(15.11.19)
Kesinlikle mng, ptt, sürat kargo değil. Şubeden şubeye değişse bile bunlar olamaz.

Yurtiçi kargo diyorum ben de.

edit: ups'nin her yerde şubesi yok. kargoyu alamayan kişi için şubeden almak zor olur. yurtiçi kargo çoğu yerde var lc waikiki gibi.


Cesario
(15.11.19)
bu bölgeye göre cevabı çok değişen bir soru olacak. Bir grup X markasını övecekken diğer grup yerecektir şimdiden hazırlıklı ol.

İstanbul çekmeköy için puanlamalarım şöyle:

PTT Kargo: -9999999
Sakın ama sakın bunlarla iş yapma 1 hafta boyunca kargoyu gezdiriyor şanlıysan 2. hafta kargon geliyor. Aliexpress vs. muhabbetlerine sıkılaştırma geldikten sonra aşırı yavaşladı. Pişmanlık net.

Yurtiçi kargo: 9
Eskiden çok kötüydüler ama toplamaya başladılar. Ankara'da otururken de sorunlar azalmıştı, şimdi çekmeköy şubeleri de gayet iyi. Akarı kokarı olmayan bir şubesi var burası için. Ama hala mükemmel mi değil.

Sürat kargo: 9.5
Bu ekip bir ara çok bozmuştu. ama sonradan iyi topladılar. Dakikler, ellerine kargo gelirse hemen dağıtıyorlar. Sitelerinde bilgiler sürekli doğru güncelleniyor.

Aras: 3
Yeni yurtiçi kargo desem yeridir. Yurtiçi işleri eline yüzüne bulaştırınca bir çok e ticaret şirketi bunlarla çalışmaya başladı. Hepsiburadanın işlerini yaptılar vs. Ama altından kalkamadılar. Sürekli geç teslim var. Sitede yer alan bilgi asla doğru olmuyor. Müşteri darlamasın diye şubeye gelen korgoyu sisteme girmiyorlar. Girilen kargoyu merkezden sıkıştırmasınlar diye müşteri teslim almadı diye işaretliyor 2 gün sonra getiriyor vs. Dediğim gibi çekmeköy de bu yorumum geçerli.

UPS: 9
Hantal ama ne vaat ettiyse onu yapıyor. 1 gün deyip 3 günde getirmiyor. 3 dediyse 3 günde getiriyor. Kargolarla şu ana kadar top oynadıklarını görmedim gayet düzgün teslimler oldu.

Hepsiexpress: 8.5
Piyasanın yeni oyuncusu. Yoğun bölgelerde gömeni çok. Ama çekmeköy de çalıştıkları insanlar gayet düzgün. arada kata çıkarmadan güvenliğe atıp kaçıyorlar. akşam teslim olması büyük kolaylık. insanların çoğu çalışıyor, kargoyu alamıyorlar, alamayınca şubeye gidemiyorlar. Çalıştıkları kişiler sokaktan ahmet mehmet abi olunca güven sorunu yaşanması olası. Ama teslim saat aralıkları büyük avantaj.

MNG: 8.5
Şubesine göre çok değişir. Çekmeköy şubesi gayet stabil. Ne vaat ettiyse onu yapıyor. arada gecikme oluyor ama genelde şubeye gelen kargo gün içinde çıkıyor. online takip süreçleri çok sık olmasada arada bir aksayabiliyor.

ailenizin online alışverişkoliği bildirdi.

Şimdiden hayırlı olsun bu arada


ManikD
(15.11.19)
Şube olayına katılmakla birlikte sürat kargo diyorum. Birkaç şubede test ettim memnun kaldım. Mng ve Aras fıtık ediyor insanı. Bu da birkaç şube tecrübemden.


olutaklidi
(15.11.19)
gönderici olarak paylaşacağım (bunlar şubesel farklılık gösterebilir)

yurtiçi hızlı, geniş ağ, fiyat normal, iyi müsteri hizmetleri (personeli kötü kafasına göre kural koyucu bu yüzden kargo vermek istemiyorum, genel memnun değil fakat eski olaylar artık yok yavaştan düzeltti.)

aras hızlı , geniş ağ, fiyat normal , müşteri hizmetleri kötü (personeli kötü taşıyıcıları kötü yani önüne geleni almışlar bayilik fazla bu yüzden paket vermiyorum)

ups yavaş, sağlam, zayıf ağ, fiyat normal , müşteri hizmetleri iyi, fazla resmi çok tatil buda ürün vermeni engelliyor (personel kötü deneyimsiz, iş yapamıyor bu yüzden paket alamıyor)

sürat hızlı, berbat hizmet, berbat şube , berbat personel, zayıf ağ, fiyat önceden ucuzdu normale göndü, müşteri hizmetleri kötü ( paket kırarlar ezerler paranızı vermezler bu yüzden zararım büyük alamıyorsun üzerinden yıl geçecek uzak duruyorum. )

ptt en geniş ağ, yavaş , müşteri hizmetleri süper, personel güzel, dağıtıcılar güzel, hizmet iyi , çok ucuz, ulaşılabilir, sizi dolandırmaz tartarlar ölçerler öyle hesap ederler ne fazla ne eksik (yarısı devlet olunca muhattap buluyorsun )

mng yavaş, normal ağ , normal fiyat, kötü müşteri hizmetleri, kötü dağıtıcı personel, şubeler biraz düzgün ( bunlar kafasına göre fazla desi ücreti yazarlar böylece sizi zarara uğratırlar çok kez başıma geldi bu yüzden çalışırken dikkat totalde zararda olursunuz )

sizin yapmanız gereken hepsinden fiyat almak ve ayarlayabilirseniz kullanıcıya seçtirmek hangi kargo istiyorsa onunla göndereceksin kullanıcı kendi seçtiği için daha razı oluyor problemlere

özelden her türlü soruya herkese yardımcı olunur yeter ki ülkeye katma değer verin!


sivrisinek
(15.11.19)
yurtdışından gelen ürünler için PTT'den şuana kadar memnun kaldım. ayda 2 adet siparişim oluyor en az. sadece 1 kere gereksiz yere gümrüğe soktular ancak onun da PTT'nin dağıtım ağıyla tam alakası yok. dağıtımda da bir kere paketi yanlışlıkla Kırıkkale'ye gönderdiler Kocaeli yerine, 1 hafta fazladan bekledim. Tekrar UKIM'e gönderip oradan ulaştırdılar.

DHL, UPS falan yurtdışından sipariş veriyorsan tam uzak durulacak kan emici şirketler. Aramex fena değil.

Diğer bilindik şirketler arasında en memnun kaldığım Yurtiçi. En kötüsü Sürat.

Yurtiçi > Aras > MNG > Sürat olarak sıralayabilirim.


Stoneface
(15.11.19)
UPS.


Ama Amazon.com.tr kendi kargo şirketini faaliyete sokar sokmaz en yaygın firma olmasa da en iyi hizmeti veren firma olacağını düşünüyorum.


jamiro
(15.11.19)
tamamen şubeye göre değişiyor +1000000000

otuz küsur yaşındayım bu sorunun cevabını hala bulamadım.


sir gawain
(15.11.19)
Varsa UPS yoksa yurtiçi tercih ediyorum. Yurtiçi bulunduğum yere çok yakın şubesi olduğu için. Ups ise yamuk yapmayacağını düşündüğüm için


owaki
(15.11.19)
UPS güzel de pahalı biraz. Acelem varsa UPS, yoksa PTT tercih etmeye çalışıyorum.


eski evimizin orada yurtiçi harika çalışıyordu inanamıyordum şikayetlere. Ancak şubedeki iyi ise iyi kötü ise kötü kargo olayına katılıyorum.


basond
(15.11.19)
(1)

Alan adının hangi siteden alındığının bir önemi var mı?

Yorum benim gibi cahil cühela olmayan arkadaşlara: bir site için alan adı aldığımız sağlayıcının bir önemi var mi? Başka altyapıyı kullanacağım, sadece xxxx.com’u entegre edeceğim. Yani o adı aldığım sağlayıcının altyapısını kullanmayacağım.
Yorum benim gibi cahil cühela olmayan arkadaşlara: bir site için alan adı aldığımız sağlayıcının bir önemi var mi? Başka altyapıyı kullanacağım, sadece xxxx.com’u entegre edeceğim. Yani o adı aldığım sağlayıcının altyapısını kullanmayacağım.
Deathrow
(05.11.19)
teoride yok ama pratikte bazı sorunlar olabilir. şöyle ki, güvenilir olmayan bazı sitelerde alan adının müsait/alınabilir olup olmadığını arattığında site senden önce alan adını satın alıp birkaç katı fiyata sana satmaya çalışabilir. bu yüzden güvenilir siteleri (ilk aklıma gelen godaddy) tercih edin bence.


shadowfollower
(05.11.19)
(3)

e-ticaret için hangi wix opsiyonu?

selamlar, ben bu wix'i araştırdım, site işlerinden anlamayan ben için oldukça uygun geldi. küçük çaplı bir şirket kurdum kendime, online ödeme kabul edeceğim. bu bağlamda hangi wix opsiyonunu seçmeliyim? https://tr.wix.com/upgrade/website işletme ve e-ticaret seçeneğindeki ''sınırsız işletme'' paket
selamlar, ben bu wix'i araştırdım, site işlerinden anlamayan ben için oldukça uygun geldi.
küçük çaplı bir şirket kurdum kendime, online ödeme kabul edeceğim.
bu bağlamda hangi wix opsiyonunu seçmeliyim?

tr.wix.com
işletme ve e-ticaret seçeneğindeki ''sınırsız işletme'' paketi işimi görür mü?

çok teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(01.11.19)
ödemeyi nasıl alacaksın? wix bu konuda bir şey yapmaz.
300 küsür lira edecek bir şey sunmuyor wix.


denek hayatım
(01.11.19)
payU üzerinden alacağım ödemeyi.


Deathrow
(01.11.19)
Wordpress + woocommerce daha iyi olabilir.


influx
(01.11.19)
(4)

Netten kuruyemiş alan var mı?

Çok kaliteli olsun kâfi. Fiyat önemli değil. Var mı böyle efsane yerler?Tesekkurler simdiden.
Çok kaliteli olsun kâfi. Fiyat önemli değil. Var mı böyle efsane yerler?
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(25.10.19)
çerezkapımda var. iyilerdi en son aldığımda


gameofannen
(25.10.19)
tuğba kuruyemiş'i tek geçerim. kaliteli ve taptaze ürünleri vardır.


aslansimsek
(25.10.19)
kurtuluskuruyemis.com.tr <3


kobuzchu kiz
(25.10.19)
Kurtuluskuruyemis tabii


oscar
(25.10.19)
(11)

Bu odayı nası adam ederim?(spor salonu)

Tinercilerden bi depo kurtardım. İçi fena degil fakat yerler biraz kirli ve tozlu.oraya bi spor salonu yapmak istiyorum. Bu işi en temiz şekilde nasıl hallederim? Yerlerdeki tozlardan en sağlam şekilde nasıl kurtulurum? Teşekkürler şimdiden. Fotoları ekliyorum.https://eksiup.com/p/2d2605429naohttps:
Tinercilerden bi depo kurtardım. İçi fena degil fakat yerler biraz kirli ve tozlu.oraya bi spor salonu yapmak istiyorum. Bu işi en temiz şekilde nasıl hallederim? Yerlerdeki tozlardan en sağlam şekilde nasıl kurtulurum? Teşekkürler şimdiden. Fotoları ekliyorum.

eksiup.com
eksiup.com
Deathrow
(11.10.19)
Bütçe var mı?

Yani yere ve duvarlara fayans.

Ya da sadece yere fayans, duvarlara alçı+boya.


kibritsuyu
(11.10.19)
yüzecekseniz bende fayans diyorum.


ayaklibalik
(11.10.19)
2 bench aticam, bi de bisiklet belki ne yuzmesi hocam:) sadece barfikste şınavda falan kalkan tozlardan cigerin yarisini birakmama derdindeyim. Butce duruma gore olur da tabi ucuza kapatirsam iyi olur.


Deathrow
(11.10.19)
Çok güzelmiş yav buradan harika old school gym olur.

www.bodybuilding.com
cdn.shopify.com
www.bodybuilding.com

Bunlar gibi bi şeyler yapabilirsiniz. Duvarlar açık gri, yerler siyah olsa. Yerleri değiştirmekle uğraşmayayım diyorsanız ilk fotodaki gibi bi şeyle de kaplanabilir. Bi de basket potası, kum torbası falan asarsınız süper olur bence.


jacque
(11.10.19)
@jacque o siyah gibi seyleri nerde bulurum acaba istanbul’da? Benim de aklima ilk onlar geldi cunku. Nasil arama yapacagimi bilemedim. Cok tesekkurler cevap icin bu arada.


Deathrow
(11.10.19)
süpürmen lazım. ıslat, süpür. bi daha ıslat, bi daha süpür. halıfleks'le kaptalabilirsin.

bu arada bu ticari bir iş mi? kişisel mi?


sinek kral
(11.10.19)
yerleri epoksi kaplama yaparsan güzel olur.

ağırlık çalışacağın kısımlara kare kauçuk karolardan alırsın.

duvar ve tavan sana kalmış.


false pretension
(11.10.19)
İs kisisel. Tozdan sikinti cikmasin yeter. Yukseklerde gozum yok:-)


Deathrow
(11.10.19)
epoksi demeye gelmiştim. yazmışlar. epoksi güzel oluyor kırıldı çatladı derdi yok. temizliği de kolay.


tesviye şapı epoksiden çok daha ucuza gelir. ama kış günü atmayın çatlarsa karışmam.


Hakan1980
(11.10.19)
Şu olur mu?

www.google.com


Mirket
(12.10.19)
(2)

Danimarka-Kopenhag kaç gün?

Öyle çıkayım local şekilde sağı solu gezeyim diyorum. Havalar iyimiş şu aralar. Sindire sindire gezmeli kaç gün gitmeli? Teşekkürler şimdiden.
Öyle çıkayım local şekilde sağı solu gezeyim diyorum. Havalar iyimiş şu aralar. Sindire sindire gezmeli kaç gün gitmeli? Teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(20.08.19)
Sindire sindire 4 gün yeter. Bir gun bisiklet kiralayip Louisiana´ya pedallamayi, hatta ayni yol ustundeki plajlara da ugrayip denize girmeyi unutmayin. Yine bisikletle Kronborg´a gidebilirsiniz eger "sehirde her yeri gordum, bitirdim." derseniz. Git-gel 5 saat sürer. Harika bir bisiklet yolu var deniz kenarindan ilerleyen ve tüm Danimarka´nin zenginlerinin kiyi kenarindaki harika evlerinin ve de plajlarin onunden gecen.

Ben 3-4 gün kalip daha da cok kalmak istemistim. Zira cok guzel, cok yasayan, ferah ferah meydanlarinda gezilesi, oturulasi, insanlariyla sohbet edilesi bir sehir.


buf-e kür
(20.08.19)
4 gun guzelce yetiyor sonrasi keyfi olarak olabilir. benim 1 haftam vardi 4 gun kopenhag, 1 gun helsingor, 1 gunde de malmö'ye gecmistim. cok doyurucu bir gezi olmustu :)


in vino veritas
(20.08.19)
(13)

Bayram değil seyran değil ifşası

GünaydınlarEvet arkadaşlar 3 dediğimde vurmaya başlıyoruz
Günaydınlar

Evet arkadaşlar 3 dediğimde vurmaya başlıyoruz
Deathrow
(13.08.19)
Sekilsin karşim. :)


opitseri
(13.08.19)
ifşaya stock fotoyla katılabiliyoz mu da?


windows95
(13.08.19)
@win karakoy burası hoca. Kocamustafapaşa camii’nin ora:)
Edit:karamustafapaşa camii imiş. Win dayı fazla çıkışınca kontrol etme gereği duydum. Özür.


Deathrow
(13.08.19)
Bu tiple hala duyurudan kız düşürmeye çalışıyorsan, ya beceriksiz ya da ölücüsündür.


hasmetizm 2046
(13.08.19)
Buna iyi vuralım arkadaşlar, tipi iyi çıktı, bozulsun


senolll
(13.08.19)
Sakin ol haşmet abi belki de sadece işin eğlencesindeyizdir:)


Deathrow
(13.08.19)
Haberin yokmuş gibi çektim panpa. Eskimedi mi bu yaw, azıcık gülün doğal olun kardeşim :D


'
(13.08.19)
Sana da vuruyorlarsa diğerlerini gömsünler :)
Ben beğendim ama yaş 25 üstü değildir. Am i wrong?


26 olacak yakin zamanda.


Deathrow
(13.08.19)
fake gibi geldi bana


Abi ne feyki ya hsmdjfmsdjrmfj ):
Bonus:youtu.be


Deathrow
(13.08.19)
he ya sümbülağa camiinin ora.
organ mı geçiyorsun karşim burası nasıl paşa


windows95
(13.08.19)
Ohoo adamlar yürümüş gitmiş.


m3mphis
(13.08.19)
(4)

Rüyada ölmüş dedemi zombie olarak görüp kafasını bıçakladım [ölmedi]

Rahmetli ruyamda zombieydi. Yerken insan seciyodu ama. Herkesi yemiyodu. Aileye bir sey yapmiyodu. Sora ben dedim ki bizim canimiz can da milletinki patlican mi? Tam arkaodaya gelen misafir cocugunu yiyecekken bastim kafasindan bicagi, olmedi, camlari panjurlari indirip ailecek evden kactik. Sokakta
Rahmetli ruyamda zombieydi. Yerken insan seciyodu ama. Herkesi yemiyodu. Aileye bir sey yapmiyodu. Sora ben dedim ki bizim canimiz can da milletinki patlican mi? Tam arkaodaya gelen misafir cocugunu yiyecekken bastim kafasindan bicagi, olmedi, camlari panjurlari indirip ailecek evden kactik. Sokakta da bir suru zombie oldugu icin ustumuze pis kokular surduk. Zombieler bizi koklayip oeeegghhh diyodu. Sora bir tane halil soyletmez’e benzeyen vitaminsiz bi zombie beni kokladi, olsun ben bunu da yerim dedi ve kolumu isirdi serefsz, sora uyandim.
Neden sizce?
Ben kicim acikta kaldi diorum.
Deathrow
(04.08.19)
Çünkü bıçağın ejderha cami değildi muhtemelen :/


üğpoıuy
(04.08.19)
babam ölüdğünde çok uzun zaman onu zombi olarak gördüm. önce normal insanmış gibi gelip sonra zombiye dönüşüp beni de zombiye yapmaya yapmaya çalışıyordu. varsa bir bilinçaltı açıklaması ben de bilmek isterim.


halanne
(04.08.19)
sana yol var.


ergenpezeveng
(04.08.19)
dedenin mezarını ziyaret et. ölü birisini gördüysen (zombi bile olsa) mezarını ziyaret etmen gerekir derler.

bu arada bu nasıl başlık arkadaş clickbait youtube başlığı gibi olmuş.


false pretension
(05.08.19)
(3)

6:45 yayınlarından önerdiğiniz kitaplar var mı?

Kitapyurdu’nda tüm hafta %50 indirimi varmış... değerlendirelim, var mi oneri?
Kitapyurdu’nda tüm hafta %50 indirimi varmış... değerlendirelim, var mi oneri?
Deathrow
(01.08.19)
www.kitapyurdu.com&publisher_id=11

berbat bir çeviriye hazır ol ama 6.45 okurken


kablelvuku
(01.08.19)
SUB'da güzel kitaplar oluyor. 6:45'in alt yayını. ben en son Bulgakov'un Morfin'inini aldım ama okumadım.


Uçan Spagetti Canavarının Kutsal Kitabı <3
Philip K. Dick serisine dalabilirsiniz, genel olarak 645'in çevirilerini çok sevmiyorum ama yapacak bir şey yok.
Yaylı Bacak Jack çok enteresan bir roman, çevirisi kötü ama roman çok iyi. Devamı da Kurmalı Adam (bunu okumadım, bilmiyorum.)
Mitolojiyle ilgiliyseniz Ejderhanın Evrimi.


kobuzchu kiz
(01.08.19)
(2)

7 plus’ın ekranını kırdım(ön cam) orijinal mi yaptırayım?

Mantiksiz diyorlar on cam degisimini orijinal yaptirmak icin. 2 yillik telefon, 1200 tl vermeye deger mi cama?yoksa temiz bir yerde 300’e halletmeli mi?
Mantiksiz diyorlar on cam degisimini orijinal yaptirmak icin.
2 yillik telefon, 1200 tl vermeye deger mi cama?yoksa temiz bir yerde 300’e halletmeli mi?
Deathrow
(12.07.19)
300'e orijinal çıkma ekran takılır. 150'den fazla fiyat çeken adamdan kaçın, pilinizi çalar, titreşim mekanizmasını söker, belli olmaz. Tanıdığınız bir yere gidin ya da 150'den fazla isteyene yaptırmayın.
İstanbul'daysanız yardımcı olurum tanıdık telefoncu konusunda.


aynabugusu
(12.07.19)
eğer ön-camsa ekranı değiştirmeye gerek yok. 100 liraya sadece ön-camı değiştiriyorlar. cam ve ekran farklı şeyler. eğer dokunmatik vs çalışıyorsa sadece ön cam değişimi kafi. daha 1 ay evvel iphone 6 ya yaptırdım.


jahjah
(12.07.19)
(4)

F/p filtre kahve makinesi tavsiye eder misiniz?

Performans yonu agie basarsa iyi olur. Fiyat ikinci planda.
Performans yonu agie basarsa iyi olur. Fiyat ikinci planda.
Deathrow
(23.06.19)
www.hepsiburada.com
Bu gayet güzel, bu fiyat civarında ne alsanız performansı yakın olacaktır gerçi, hepsi aynı işi görüyor.


kobuzchu kiz
(23.06.19)
letgo'dan hiç kullanılmamış ürün bulabilirsin. ben bu şekilde 800 liralık makinayı 150 liraya aldım. kutusu bile açılmamış bir sürü kahve makinası var. genelde evlenenlere hediye ediliyor. evlenen herkes kahve içmediği için satıyor.


Tears of Devil
(23.06.19)
vestel markasını genel olarak tavsiye etmem ama filtre kahve makinesi on numara. 2 yıldır kullanıyorum. zamanlayıcı, metal gövde, cam surahi, hazır filtre, dizayn hepsi çok kaliteli. www.akakce.com


cptxxx
(25.06.19)
(1)

Aeropress tavsiyesi

Hediye olacak. Fiyat cok ucmasin lutfen onun disinda hak ettigini veririm zaten. Cok tesekkurler.
Hediye olacak. Fiyat cok ucmasin lutfen onun disinda hak ettigini veririm zaten. Cok tesekkurler.
Deathrow
(26.05.19)
Çinde üretilen çakmaları var @argent.
Onun dışında aeropress tek model( go diye bir modeli de çıkacak ama piyasada yok henüz)
İnternette de 250-300 lira bandında dolanıyor ama bence o sürekli kamp vs yapmıyorsanız o paraları hakedecek bir ekipman değil.


(1)

bu alışveriş sitesi güvenilir mi? [popcorner]

https://popcorner.com.tr istediğim bir ürünü çok daha uygun fiyata buldum. yalnız pek güvenemedim. var mı daha önce alışveriş yapan?
popcorner.com.tr

istediğim bir ürünü çok daha uygun fiyata buldum. yalnız pek güvenemedim. var mı daha önce alışveriş yapan?
Deathrow
(22.05.19)
biraz araştırınca yazılı basında haberleri olduğunu gördüm. site orijinal ise (ki aksini gösterecek bir şeye de rastlamadım) güvenli olması yüksek ihtimal. şikayet kaydına da rastlamadım internette.


(5)

Carl’s jr’da hangi burgeri tercih ediyorsunuz?

Sb.
Sb.
Deathrow
(17.05.19)
steakhouse. rokfor peyniri ile çogzel oluyor.


babilbaligi
(17.05.19)
hellim burger ama her zaman bulunmuyor malesef.


karsiyakaliyiz
(17.05.19)
Bbq burger


Neyazayım
(17.05.19)
steakhouse. Her seferinde soruyorlar rokfor istiyor musunuz diye. Zaten onun için oraya gidiyoruz.


burfak
(17.05.19)
el cevap rokforlu bbq lakin bu rokforun tadı ve miktarı şubeye göre değişiyor bilginiz olsun. ben en iyisini orijin maslakta yemiştim.


thesomberlain
(17.05.19)
(5)

Senelerdir kicimi kaldirip ikametgahimi istanbul’a tasimadim

Secime kadar aldirabilir miyim? Tskler.
Secime kadar aldirabilir miyim? Tskler.
Deathrow
(07.05.19)
Hayır, 31 Mart'ta kim seçmen listesinde varsa onlar+bu süre zarfında 18 yaşını dolduranlar oy kullanabilecek


nundu
(07.05.19)
aldırsan da oy kullanamazsın. yani yasal olarak şu an böyle. 2 gün sonra ne olur bilemem :)


mutantking
(07.05.19)
genclik kollari, kadin kollari araciligiyla malum parti secmenlerine bence gizliden yardim ederler, ama aksi mimkin degil


exlibris
(07.05.19)
sen aldır hocam
ikametgahı
olmaz derler sonra son dk oldururlar


kingcyrax
(07.05.19)
(1)

Bu bilekliği nerede bulabilirim capsli

https://i.hizliresim.com/y6QZan.jpgSanıyorum komple zincir, yatay bi kunye şeklinde bir metalle birlikte. Nerede bulurum?Tercihen istanbul ici. Tesekkurler simdiden.
i.hizliresim.com

Sanıyorum komple zincir, yatay bi kunye şeklinde bir metalle birlikte.
Nerede bulurum?
Tercihen istanbul ici.
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(26.04.19)
(2)

İst. Avrupa Yakası doğum günü pastası tavsiyesi

Selamlar, oyle arabalı bebekli kalpli pasta değil, direkt cikolatalı-kirmizi meyveli bir pasta alabileceğim bir yer arıyorum.Tek kriterim taze ve gerçekten lezzetli olmalı. Fiyat önemli değil. Tesekkurler simdiden.
Selamlar, oyle arabalı bebekli kalpli pasta değil, direkt cikolatalı-kirmizi meyveli bir pasta alabileceğim bir yer arıyorum.
Tek kriterim taze ve gerçekten lezzetli olmalı. Fiyat önemli değil.
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(06.04.19)
Gezi pastanesinin pastalarina bir bakin


bradshaw
(06.04.19)
Divan, özsüt


mobydick
(08.04.19)
(1)

Kesin sonuçlar ne zaman belli olacak?

Valla inanılmaz kabak tadı verdi bu olay ya, gündem takip etmekten epey yoruldum. İstanbul için sonuçların kesin bir tarihi var mı? Şu lanet mazbata mıdır ne karın ağrısıdır ne zaman verilir?
Valla inanılmaz kabak tadı verdi bu olay ya, gündem takip etmekten epey yoruldum.
İstanbul için sonuçların kesin bir tarihi var mı? Şu lanet mazbata mıdır ne karın ağrısıdır ne zaman verilir?
Deathrow
(03.04.19)
14 nisana kadar halletmeleri gerekiyormuş, 15 gün maksimum sayım mayım olabiliyomuş.
cidden ben de çok sıkıldım. bana doğrudan giren çıkan bişey yok ama görmekten bıktım.


windows95
(03.04.19)
(4)

Aeropress vs. Filtre Kahve

Hangisini daha cok seviyorsunuz? Neden? Ben iflah olmaz bir kahve bagimlisi oldugum icin bana fark etmiyor. Hediye alinacak.
Hangisini daha cok seviyorsunuz? Neden?
Ben iflah olmaz bir kahve bagimlisi oldugum icin bana fark etmiyor.
Hediye alinacak.
Deathrow
(30.03.19)
ben de kahve bağımlısı olarak ayırt etmiyorum ancak tabii ki evimde aeropress olmadığı için makinede yapıyorum. fakat bu iki yöntem birbirine daha yakın tatlar çıkaran yöntemler bana göre; french press, moka pot vb. ne nazaran.

o yüzden kahve seven çok ayırt etmese de, hediye edilecekse aeropress daha hediyelik tabii ki. kahve 101 seviyesinde ise makine uygun olabilir.


brena
(30.03.19)
uzun dönem düşününce evde aeropres kullanmaktansa filtre kahve kullanmak daha pratik.


Aeropress diyorum, foolproof bir yöntem genel olarak güzel kahve yapar.
Aldığınız kişiyi bu tavşan deliğine sokmak istiyorsanız iyi bir seçim


pratiklik açısından filtre kahve.

zamanlayıcılı olanları var hatta, sabah kahve kokusuna uyanmak şahane oluyor.


taurina
(30.03.19)
(1)

Su siralar adalar nasıl olur?

Hava parcali bulutlu-yer yer gunesli, sicakliklar da 10-15 derece arasi degisiyor. Keyif verir mi? Yoksa biraz daha beklemeli, usutur mu?
Hava parcali bulutlu-yer yer gunesli, sicakliklar da 10-15 derece arasi degisiyor.
Keyif verir mi? Yoksa biraz daha beklemeli, usutur mu?
Deathrow
(15.03.19)
pazar gunuyle birlikte gunesli ve isiniyor. pazar ve sonrasi gidilebilir bence.


000000
(15.03.19)
(10)

Akademik kariyer başında mobbing.

iyi akşamlar, şimdi anlatacağım olay oldukça yabancı olduğum bir iş alanı olduğundan bu alanda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum, zira dediğim gibi akademik anlamda hiçbir bilgim yok işlerin nasıl yürüdüğü ile ilgili.şöyle ki özel bir üniversitede 3. sınıf öğrencisi bir arkadaşım var
iyi akşamlar,
şimdi anlatacağım olay oldukça yabancı olduğum bir iş alanı olduğundan bu alanda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum, zira dediğim gibi akademik anlamda hiçbir bilgim yok işlerin nasıl yürüdüğü ile ilgili.
şöyle ki özel bir üniversitede 3. sınıf öğrencisi bir arkadaşım var.kendisi ileride akademik kariyer üzerine ilerlemek istiyor ve notları gayet iyi. okulunda asistan ve hocalarının yükünün hafiflemesi için bazı günler recitationlar yapılıyor-muş, burada gönüllü öğrenciler hem ileriye yönelik tecrübe edinmek için hem de bahsettiğim gibi asistan ve hocaların yükünü hafifletmek için sınıfta soru çözümü yapıp, genel olarak öğrencilerin takıldığı yerler üzerinde duruyorlar-mış.
arkadaşım oldukça canayakın ve ilgili birisi. dönem başından beri bu dersleri yapıyor ve girdiği günler sınıflarda da oldukça sevilmiş.bu konuda da günden güne hevesi artıyordu.
olay saat 23:00'te oluyor, yarınki soru çözümü için bölümün hocası asistanın değil, arkadaşımın ismini yazmış(arkadaşımın inisiyatifinde olan bir durum bile değil, hoca yapmış yani bu işi) arkadaşım soruları gözden geçirirken asistandan telefon geliyor, bu arkadaştan bahsetmek gerekirse çekingen bir tip ve öğrencilere fazla ilgi göstermeyen birisi. arkadaşıma diyor ki:''ben sana yardımcı olmak için bu kadar yakın davranıp destek oluyordum, ama yerimi sana vermek gibi bir niyetim de yok, zaten sınıftakilere de çok içten davranıyormuşsun-?-, bundan sonra benim de yaklaşımım farklı olur''
arkdaşım gayet düzgün bir şekilde böyle bir amacı olmadığını, şu an kendisini geliştirmeye çalışıp ona destek olmaya çalıştığını, kariyer olarak düşünse bile asistanlığa son sınıfta başvurabildiğini anlatmaya çalışıyor, karşı taraf doğru düzgün dinlemiyor bile ve ben diyeceğimi dedim, iyi akşamlar diyor. benim bile durduğum yerden moralim bozuldu. akıl almak için aradı ama tecrübem olmadığından yanlış yönlendirmek istemiyorum. ne yapsın şimdi bu fitne fesat asistan bozuntusuna? direkt hocaya gidip ben böyle böyle yaparken siz ismimi yazdığınız için böyle bir tepkiyle karşılaştım diyip akıl mı danışsın? böyle bir durumda karşı tarafın hocayı doldurabileceğini de düşünüyorum ben açıkçası.
teşekkürler cevaplar için şimdiden.
Deathrow
(06.03.19)
cimer'e yazsın. ciddiyim eğer mobbing diye şikayet gelirse hemen soruşturma başlatıyorlar :) hocaya anlatsın durumu yoksa asistan doldurur hocayı.


prasinos
(06.03.19)
Hocaya durumu anlatsın. Mesajları yanında okusun. hımmm mesaj değilmiş, aramaymış. Genelde kanıt olmayınca, ya da kanıt olduğu hissettirilmeyince tuhaf bir durum olabiliyor, karşı taraf da bambaşka bir hikaye anlatınca. Ama uslüpluca, asistanı şikayet etmeden, durum aktarılabilir.


velvetmorning
(06.03.19)
Aaa manyak mı ne? Dersin hocasına durumu belli edebilir ama bir kaydım var: Eğer hoca asistana yakın yaşlarda ise arkadaşınızı pek sallamayacaktır; biraz tecrübeli ve sağduyulu bir hoca ise bu topa girsin. Hatta şunu da yapabilir: Artık recitation'lara katılmak istemiyorum diye hocaya gitsin, hoca neden diye sorduğunda bunu anlatsın, böyle karşılanacaksa yapmak istemiyorum desin. Öğrenciler arkadaşınızı seviyorsa artık o soru çözmeye gelmeyecek mi diye hocalara sorup o asistanı uyuz bile edebilirler :)


direk hocaya gitsin. ama asistanı suçlamadan anlatsın. hoca ısrar ederse söylesin. malesef hocaya söylemezse asistan gidip gammazlayacak:( akademide durum böyle. kendini birisi iftira atmadan aklaman gerekiyor.


lata
(07.03.19)
Ya Allah askina daha 3.sınıfta bu tür polemiklere takılıyorsa direkt okulu bıraksın bence arkadaşın çünkü ilerde adviserindan gelen mobbinge hiç dayanamaz. Ayrıca asistan sürekli her gece geç saatte arayıp bu durumu gündeme getirirse gider hocayla konuşur. Amma büyümüş ya..

Ek olarak hocalarin böyle ufak tefek surtusmelerle uğraşacak vakti yok, kendi aralarında halletseler daha isabetli olur.


superfluid
(07.03.19)
Tamam kardesim hemen soyleyeyim de biraksin okulu sagolasin.


Deathrow
(07.03.19)
@Deathrow 12 senedir akademinin içindeyim ve çocuk gibi ağlayıp zirlamakla olmuyor bu işler. Gerçekleri duymak agirina gittiyse bilemiycem. Yok hocaya git anlat bıdı bıdı. Bu ne çocukça işler ya. Zekası gelişmemiş ama üniversite okuyan çok insan var etrafta malesef..


superfluid
(07.03.19)
"ben sana yardımcı olmak için bu kadar yakın davranıp destek oluyordum, ama yerimi sana vermek gibi bir niyetim de yok, zaten sınıftakilere de çok içten davranıyormuşsun-?-, bundan sonra benim de yaklaşımım farklı olur"
bunu demek bence mobbing de degil tehdit de demeye geldim.
ne yapsin sorusuna da cevap olarak bisey yapmasin, bildigi yoldan devam etsin diyorum. hocaya gitmesi, daha ortada mobbing bile yokken cok cocukca olur.


pilav
(07.03.19)
@superfluid ben tamamen farkli bir sektorde calisiyorum. Biz acikiletisim esasli is modeli benimsedik yillardir.olmamasi gerektigini dusundugum seyleri hep acikca karsitarafa veya yetkili makama konustum. Akademide farkli olabilir.bu yuzden yanlis yonlendirmek istemedigimden tecrubesi olan insanlara danismak istedim. Direkt okulu biraksin gibi bos tepkiler ve gerizekali imasini keske boyutlari fazla olan duzlemde de dile getirme imkanin olsaydi.


Deathrow
(07.03.19)
@pilav +1

Siz akademide mobbing görmemissiniz.
Asistan dangalakmis. Bununla ugrasabilecek gücü varsa devam etsin.
Yok enerjimi harcayamam diyorsa gitsin hocaya sebebini de anlatarak soru cözümünü biraksin. Ama blöf icin degil, ciddili biraksin ugrasmayi.


chitosan
(07.03.19)
(5)

iPhone ekranını kırdım, napim? :(

Selam. Bahtimi opeyim.Sadece 1(bir) gunlugune kirilmaz ekranimi cikarmistim, bugun gidip yaptiracaktim. Ben ne yaptim dun spor cikisi bir kere yere dusurdum ve ekran su an parcapincik hahahahaha. Sasirmadim aslinda da ne yapacagimi bilmiyorum. 3 aylik iphone 8 plus. Orijinal ekran degisimine 1200 li
Selam. Bahtimi opeyim.
Sadece 1(bir) gunlugune kirilmaz ekranimi cikarmistim, bugun gidip yaptiracaktim. Ben ne yaptim dun spor cikisi bir kere yere dusurdum ve ekran su an parcapincik hahahahaha. Sasirmadim aslinda da ne yapacagimi bilmiyorum. 3 aylik iphone 8 plus. Orijinal ekran degisimine 1200 lira istiyorlar. Vermesine veririm yalniz akasya ve zorlu’da randevular full dolu.
Baska yetkili servise falan da vermem apple sadece kendine yedekparca sagliyor. Sizce ne yapmaliyim, cakma ekran mi?:(
Deathrow
(12.02.19)
çakma ekran takarsın garanti dışına çıkar, yarın bir gün bozulur kesin garantiden yaptıramazsın. bekle artık napalım.


kablelvuku
(12.02.19)
goo.gl

çok geçmiş olsun. güvenilir bir yer, görece uygun fiyata da ekran yeniliyorlar. yeni ekrana da ayrıca ekran camı taktırın ama.

edit: 3 aylık çok yeniymiş. garanti kapsamına çıkar, evet. bu durumda nihai karar size kalmış.


fragile lady
(12.02.19)
kesinlikle yetkili servis harici müdahale ettirmeyin. 1200 tl büyük bir rakam ancak canınız sağolsun, telefon henüz çok yeni, garantiden çıkarmayın.


han20
(12.02.19)
Tesekkur ederim cevaplar icin. Orijinalligini bozmayayim bence de.


Deathrow
(12.02.19)
sakın yetkili servis dışında bir yere verme. bugüne kadar defalarca kez şahit oldum. her nasıl oluyorsa yetkili servis dışında müdahale edilen apple ürünü bir daha hayır etmiyor. gözden çıkardığın bir ürünse şansını dene ama ben önermem...


draconas
(12.02.19)
(13)

Gözlük yakışmış mı?

Edit:cabuk kalktı dikkat edersenBankta unutmuş biri. Foto çekip yerine koydum. Hakkini helal etsin.Yarim saate kaldırıyorum.
Edit:cabuk kalktı dikkat edersen

Bankta unutmuş biri. Foto çekip yerine koydum. Hakkini helal etsin.
Yarim saate kaldırıyorum.
Deathrow
(07.02.19)
beline bağladığın daha çok yakışmış


Yakişmiş


Denton
(07.02.19)
gözlüğü çekmemişsin, gözlüğü ve yüzünü çekip atsaydın yorum yapardık


avatar is back
(07.02.19)
hangi ajansa bağlısınız acaba?

gözlük kötü.


dont eat me
(07.02.19)
Yok ajans majans isimdeyim gucumdeyim:)


Deathrow
(07.02.19)
Kaslarım şekil 8-)


Mossy
(07.02.19)
güzel güzel.


tabirimekruh
(07.02.19)
1 liralık gözlük taksan da yakışır sana :)


valarmurgulis
(07.02.19)
-gostermese de- 26 yas sekilcilik icin az biraz geckin oguz abi:) ustte belirttigim gibi isimdeyim gucumdeyim o taraklarda bezim yok.


Deathrow
(07.02.19)
Artizlik pozu vermişsin


cemallamec
(07.02.19)
önemli olan önden


iyisin iyi


rockdriller
(07.02.19)
edis sen misin abi?


(2)

Gözaltı morluklarına bir şey yapılabilir mi?

Senelerdir günde 4-5 saat uyku, spor, okurken çalışmak, okul bitti 2si online platformda 3 işim oldu, 5 saatten fazla uyumak gibi seçenek yok maalesef. Yaş aldıkça gözaltı morlukları daha da ayyuka çıkmaya başladı. Var mı buna bi çare? Yoksa oyna devam mı? Beyaz tenli oldugum icin daha da belli ediy
Senelerdir günde 4-5 saat uyku, spor, okurken çalışmak, okul bitti 2si online platformda 3 işim oldu, 5 saatten fazla uyumak gibi seçenek yok maalesef. Yaş aldıkça gözaltı morlukları daha da ayyuka çıkmaya başladı.
Var mı buna bi çare? Yoksa oyna devam mı? Beyaz tenli oldugum icin daha da belli ediyor kendini.
Tesekkurler simdiden.
Edit: mobilden berbat cumleler kurmusum, kusura bakmayin.
Deathrow
(10.01.19)
gözaltının morluğu bildiğim kadarıyla genetiktir. Bazı insanlarda daha çok belli olur. Makyaj dışında bir çözüm bilmiyorum.


ebabil curnatasi
(10.01.19)
bunun tek yolu uyumak ve dinlenmek. bu hali hazırda mümkün değilse de buz küpü dolaştırın sabah gözünüzde. garnierin kafeinli hafif renkli göz kremi var, çekinmezseniz onu da uygulayabilirsiniz. bir de klasik salatalık, patates, çaylı pamuk koymak dinlendiriyor göz çevresini işte.

bir de estetik olarak ışık dolgusu diye bişiy var.


ninotevtidze
(11.01.19)
(3)

The Blacklist dizisine neden herkes gömüyor?

Selam, bunu cok merak ettim. Boyle fringe esintileri var bu dizide. James spader zaten efsane oynuyor, cok degisik ve ilgi cekici villainlar giriyor. Aksiyon sahneleri ortalama ustu. Tamam bas karakter hatun cop oglu cop de, kime sorsam gomuyor diziyi. Beni cok sardi sahsen. Neden oyle?
Selam, bunu cok merak ettim. Boyle fringe esintileri var bu dizide. James spader zaten efsane oynuyor, cok degisik ve ilgi cekici villainlar giriyor. Aksiyon sahneleri ortalama ustu. Tamam bas karakter hatun cop oglu cop de, kime sorsam gomuyor diziyi. Beni cok sardi sahsen. Neden oyle?
Deathrow
(01.01.19)
Çünkü bir yerden sonra aynı terane, ilgi çekici bir şey yok, spoilee vermeyeyim bir konu var sünüyor da sünüyor. O nedenle bir yerden sonra "izlemesem de olur ya" diyorsun


kablelvuku
(01.01.19)
Bir yere kadar vay anasını diyorsun da biyerden sonra hay anasını diyorsun. Mesela o güvenlikli cam kutuya girdikten bir kaç bölüm sonrasını izlediysen yeter.


bisorumolacaktı
(01.01.19)
Tekrara düştüğü için bıkıp bıraktım


nhtzmc
(01.01.19)
(3)

“Herbal Cigarette” olayı nedir?

Cillian Murphy’nin bir roportajina denk geldim, sigara icmiyormus, herbal cigarette iciyormus. Biraz arastirdim ama icerik bulamadim.Anladigim kadariyla weed de degil. Anlatabilecek var mi? Tesekkurler simdiden.
Cillian Murphy’nin bir roportajina denk geldim, sigara icmiyormus, herbal cigarette iciyormus. Biraz arastirdim ama icerik bulamadim.
Anladigim kadariyla weed de degil. Anlatabilecek var mi? Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(26.12.18)
www.wikizeroo.net

içinde tütün yerine mısır püskülü, nane, tarçın, limon otu gibi bitkiler oluyormuş. tütün olmadığı için nikotinsiz.


sir gawain
(26.12.18)
Evde denemeyin derim, tütün dumanının zararlarını biliyoruz fakat diğerlerinden görece habersiziz. Mısır püskülü gibi şeyler tütüne yüzyıllardır katılır fakat ticari sebeplerdendir.
Yıllar önce adaçayına bir şans vermiştim, sesimi bozmuştu. Neyin dumanı olursa olsun, karbon monoksit olacak soluduklarınızın içinde.


Etanglement
(26.12.18)
Sırp tanıdıklarım da adaçayı içtiklaerindenbahsetmişti, çok yaygınmış dediklerine göre.


(3)

Bu elemanın amacı nedir? (instagram içerir)

selamlar,olay kısaca şöyle: yurtdışında yaşayan samimi bir arkadaşım var. gayet arkadaş canlısı yeni insanlar ve kültürler tanımayı seven bir insan kendisi. bizim çocuğu 2 hafta önce instagram'dan şu arkadaş ekliyor: https://www.instagram.com/thesenturk1/ sonra bizim çocuk da takip ediyor.bunlar ara
selamlar,
olay kısaca şöyle: yurtdışında yaşayan samimi bir arkadaşım var. gayet arkadaş canlısı yeni insanlar ve kültürler tanımayı seven bir insan kendisi. bizim çocuğu 2 hafta önce instagram'dan şu arkadaş ekliyor: www.instagram.com

sonra bizim çocuk da takip ediyor.bunlar ara ara nasılsın kardeşim hoşgeldin beşgittin muhabbeti yapıyorlar dm'den. 1 hafta önce bizim çocuk istanbul'a yanıma geliyor. bak diyor biriyle tanıştık netten pırlanta gibi çocuk o da istanbul'da yaşıyor sizi de tanıştırayım çok iyi anlaşırsınız falan. bana bu profili gösteriyor. ben de diyorum ki abi nasıl olur bu eleman fake. bu yok canım falan filan diyor. deathrow işin piçi olduğu için bir araştırıyor bakın ne buluyor: www.instagram.com
bizimki şok tabi. hala bunlar ara ara konuşuyorlar. arkadaşım istanbul'a geldiğini söylüyor çocuk buluşmamak için diyor ki abi sevgilimle aram bozuk akşam newyork'a uçuyorum:) dolandırıcı desem elimde kanıt yok, bizimki salağa yatıyor şu an. Herif bir sey istemedi henuz onu bekliyor ara ara konusuyorlar.story bile koyuyor, ne çeşit bi işsiz anlamadım. esas elemanın sevgilisi adına falan da hesap açmış, kızkardeşim diye tanıtıyor: www.instagram.com
en az 2-3 farklı kişi adına fakeler de açmış fotoğraflara yorum yapıyor inandırıcı kılsın diye: www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com
www.instagram.com

bu hesapların hepsi fake. hepsini bir kişi de almış olabilir, bir çeteyi deşifre de etmiş olabilirim. valla çok garip bi durum değil mi dostlar yavv? ne ayak sizce bunlar?kim neden uğraşsın bununla? hayır çocuk story mtory koyuyor, herifin hayatını taklit ediyor resmen. işin komiği bu oktay'ı şikayet ettim instagram'a, instagram dönüş yaptı, hesabı inceledik herhangi bir ihlal yok diye lol:)
Deathrow
(25.12.18)
"Mustafa Kingston Şentürk" burda sandalyeden düştüm artık ahahha.
işsizlik ve ergenik de olabilir. yani ortada amaç yok. para istese dersin ki çete ama değil. bazısı böyle şeylerle mutlu oluyor.


Henuz bir sey istemedi ama oyle bir durum var. Takip ettigi profilleri inceledim, genellikle yurtdisinda yasayan turkleri takip ediyor herif. Cok ilginc gercekten. Benim arkadasim da oyle bir adam, samimiyetine guvenirse cikarir ne kadar istersen yollar.


Deathrow
(25.12.18)
Dhehansndbsjsjd nelerle ugrasiyorlar ya. internet boyle bir yer iste abi ya. Herkes 3-5 atiyor, herkes cok iyi paralar kazaniyordhshd. Her yerde var bunlar gibi bos islerle ugrasan adamlar.

Neyse, bakindim biraz borsaciyiz ayagi cekmisler yankileriyle. Kanka para yolla su kanala yatirayim, 2 ay sonra hisseler tavan yapacak yolunu bulursun ayagi cekebilirler. Hemen yapmamis olmasinin nedeni ise acik vermemek icindir. Baksana ne kadar ugrasmislaregsgshdh

Yani umarim dolandirici cikarlar ya :D yoksa bunlarin hepsini tek kisinin kendini tatmin etmek amaciyla yapmis olmasini dusunmek istemiyorum:D


eazy
(25.12.18)
(4)

Ankara’da karşılıklı oturup 1-2 kadeh bir şey içmelik mekan önerisi

Selamlar, boyle bir mekan ariyorum. Finedine da olabilir, guzel bir cafe-bar da.Ambiansi guzel olsun yeter. İlk bulusma gibi diyebiliriz. Ankara’yi pek bilmiyorum. İs seyahati vesilesiyle gelecegim.Tesekkurler simdiden.
Selamlar, boyle bir mekan ariyorum. Finedine da olabilir, guzel bir cafe-bar da.
Ambiansi guzel olsun yeter. İlk bulusma gibi diyebiliriz.
Ankara’yi pek bilmiyorum. İs seyahati vesilesiyle gelecegim.
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(16.12.18)
harvey nichols mag lounge, sky vue, tunalının üst taraflarında bi kaç mekan daha vardı da unuttum şimdi..


lata
(16.12.18)
botanica cafe tunalı. rez şart. küçük odadan yer ayırtın :)


omonia
(16.12.18)
cafe des cafes olabilir belki tunalı’da. semt söylerseniz daha iyi olur.


starborn
(16.12.18)
Attendo vino


kablelvuku
(16.12.18)
(10)

Random şarkı salar mısınız?

https://open.spotify.com/track/015SmK4Fvjv13dVwtGoMC0?si=tjHSfpOtS3eXhncB66EF2Aİyi pazarlar^^
open.spotify.com

İyi pazarlar^^
Deathrow
(16.12.18)
Fikret Kızılok - Gönül


apdulera
(16.12.18)
Saldım.


[GODDARD]
(16.12.18)
Joy division - new dawn fades
youtu.be


Amaranta ursula
(16.12.18)
(4)

biletix ile ilgili bir soru

selamlar, bu biletix'te satışa çıkan biletleri çıktığı gün görebilmemizin bir yolu var mı?mesela 30 mart için sofi tukker geliyordu, üstelik 1 ay önceden satışa çıkmış biletleri. tesadüfen arkadaşın profilinde görüp kaptım bi tane bilet, yoksa ruhum duymazdı. biletix de genelde anasayfasında yakın t
selamlar, bu biletix'te satışa çıkan biletleri çıktığı gün görebilmemizin bir yolu var mı?
mesela 30 mart için sofi tukker geliyordu, üstelik 1 ay önceden satışa çıkmış biletleri. tesadüfen arkadaşın profilinde görüp kaptım bi tane bilet, yoksa ruhum duymazdı.
biletix de genelde anasayfasında yakın tarihli etkinliklere yer veriyor.
ben çıktığı gibi almak istiyorum. var mıdır bir yolu?
teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(12.12.18)
Subscribe et kendini


baldan kaymak
(12.12.18)
subscribe'ta da kendi seçtiklerini yolluyor diye biliyorum.


Deathrow
(12.12.18)
ben organizasyon şirketlerini, biletixi, zorlu psm, babylon, salon gibi mekanları sosyal medyada takip ediyorum. zaten kaç tane kaldılar ki? etkinliğin müjdesini de biletlerin çıkacağı tarihi de böyle öğreniyorum.


violetsky
(12.12.18)
instagramdan mekanlari ve organizayonculari takip et violetsky'nin dedigi gibi. en hizli ve en dogru bilgiyi oyle alabilirsin. facebooktan da takip ettiginde yeni etkinlik olusturduklarinda bildirim geliyor.


(12)

İstanbul içi Nusret tarzı Steakhouse önerisi

Tercihen avrupa yakası’nda.Tesekkurler simdiden.
Tercihen avrupa yakası’nda.

Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(05.12.18)
Nusret tarzı derken?

Soytarılık mı yoksa et mi?

Meat and meet var


Et yemek istiyorum hocam:)


Deathrow
(05.12.18)
@ananiyimioguz
Abi saygi duyuyorum ama arap kulturune merakim yok cidden.


Deathrow
(05.12.18)
löp et mi, kebap mı?

arap kültürüyle alakası yok, kebap seversen hataylılar iyidir.


fever
(05.12.18)
Löp hocam.


Deathrow
(05.12.18)
Florya'da Etçi Mehmet var.


oligomer
(05.12.18)
medeniyet sofrasiyla nusret'i kafa kafaya vurasim geliyor.

ben feneryolu'nda otururken wyndham kalamis'in altinda ozgur chef vardi, gayet guzeldi. bi defa gidip mail listelerine uye olursan arada bir %50 indirim falan yapiyorlar 1 gunluk, yer bulursan guzel oluyor


by ulus steak house & burger


gkn
(05.12.18)
(bkz: baran et mangal)


Bruce
(05.12.18)
- biget steakhouse
- günaydın steakhouse
- virginia angus steakhouse&hamburgerci


nodrama
(05.12.18)
scarlet


Hikmet steakhouse var, Yeşilköy civarında. Tavsiye ederim.


ulukayin
(08.12.18)
(4)

mesaj atip duran belediye başkanini nasil engellerim?

bi tane sigir oglu sigir belediye baskani var, memleketim oldugu icin numarami nerden bulduysa bulmus, her cuma, her kandil her sikimsonik etkinlikte mesaj atip duruyor. ustelik gece 3-5 farketmeksizin. numarasini engellemek istedim ama direkt z.kafaoglu olarak geldigi icin mesaj engelleyemiyorum da
bi tane sigir oglu sigir belediye baskani var, memleketim oldugu icin numarami nerden bulduysa bulmus, her cuma, her kandil her sikimsonik etkinlikte mesaj atip duruyor. ustelik gece 3-5 farketmeksizin. numarasini engellemek istedim ama direkt z.kafaoglu olarak geldigi icin mesaj engelleyemiyorum da. bu ahlaksiz tacizci insan musveddesinden nasil kurtulurum?
Deathrow
(01.12.18)
Bende de Kırıkkale memleketim olmamasına rağmen hep parti aday adayları, belediye başkanları falan hep sms atıyor. Sürekli cuma, kandil taciz ediyorlar. Truecaller diye uygulama var. Onu indir. Mesaj atanları engelle. Artık spamlara düşer. Her yeni mesaj atanı engelliyorum. Bir de bunun engellenemeyenleri var. Atsan atılmıyor satsan satılmıyor.


Hep Akp li belediylerden geliyor niyeyse


olaylar olaylar
(01.12.18)
Belediyeyo arayip kim bu x surekli mesaj atiyor bana demistim. Bi daha da gelmedi


brkylmz
(01.12.18)
Bana 3 farklı CHP belediyesinden gelen mesajları, direkt telefon ile arayarak engellettiriyorum.


bazilika
(01.12.18)
(4)

İp atlama sorularım

Selamlar, daha once 1 adet bile ip atlayamazken,Simdi baya baya atlamaya basladim. Yalniz soyle bir sorun ortaya cikiyor atlama esnasinda: yerimden sicradigim zaman tekrar ayni noktaya basamiyorum, saga sola one arkaya konumlaniyorum zipladiktan sonra yere indigimde. Bu sorunu da asarsam terden gebe
Selamlar, daha once 1 adet bile ip atlayamazken,
Simdi baya baya atlamaya basladim. Yalniz soyle bir sorun ortaya cikiyor atlama esnasinda: yerimden sicradigim zaman tekrar ayni noktaya basamiyorum, saga sola one arkaya konumlaniyorum zipladiktan sonra yere indigimde. Bu sorunu da asarsam terden geberene kadar ip atlayabilirim.
Bunu nasil asarim?
Kilo problemim yok, cardio icin yapiyorum ip atlamayi. Daha dogrusu bahsettigim sorundan dolayi yapamiyorum, ritmim bozuluyor. Yer degistirdigim icin açı kaybı oluyor ayagima dolaniyor ip.
Deathrow
(29.11.18)
Sen 45 numara ayakla zıplayınca dünya hafif sağa sola kayıyodur ondandır. :)

Plastik kırılmaz bir kap bul, biraz küçük. İçinde zıplama pratiği yap, dışına çıkmamaya çalış kabın, alışırsın.


diyanet takvimi
(29.11.18)
Eyvallah zekeriya hocam.


Deathrow
(29.11.18)
Dostum yerden ziplayinca ayni noktaya dusmuyorum demissin. Bu da senin gereginden fazla zipladigini gosteriyor. yerden maksimum 2 cm felan ziplaman lazim. Ipin gecmesi yeterli yani. Bu dedigin seyi ogrenmen icin dusunmen fayda etmeyecek.kas hafizasi dedikleri sey tam da bu iste. Yani ayni bisiklet surme mantigi. Devam et bir bakmissin ogrenmissin.


tezek
(29.11.18)
Ya aslinda inanilmaz yukarilara da sicramiyorum ama haklisin sanirim hocam. Dumduz zeminde ipsiz ayni yere ziplasam fayda eder mi?


Deathrow
(29.11.18)
(1)

Ocakta avrupa’da hangi şehirleri gezeyim?

Sb. Oyle kafama gore 10 gun dolasacagim. Cok soguk olmasin ya amsterdam gibi, tesekkurlee simdiden.
Sb. Oyle kafama gore 10 gun dolasacagim. Cok soguk olmasin ya amsterdam gibi, tesekkurlee simdiden.
Deathrow
(24.11.18)
soğuk havaların balkandan geldiğini düşürsek, orta avrupa da çok soğuk olmayan biyer bulman zor.

ispany portekiz, italya, yunanistan dışında pek bi seçeneğin yok, orta avrupa olmuyor zaten.


killerbee
(24.11.18)
(2)

Fotoğraf çekmek için Burgazada mı Kınalıada mı?

kışın yavaştan gelmeye başladığı şu aylarda adaları çok seviyorum. sabah saatlerinde yola çıkacağımızı varsayarsak, fotoğraf çekmek için hangi ada daha uygun sizce? teşekkürler şimdiden.
kışın yavaştan gelmeye başladığı şu aylarda adaları çok seviyorum. sabah saatlerinde yola çıkacağımızı varsayarsak, fotoğraf çekmek için hangi ada daha uygun sizce?
teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(18.11.18)
Kınalıada'ya yalnızca bir kez gittim ama bence adalar içinde en güzeli kesinlikle Burgazada.


ms brownstone
(18.11.18)
Açık ara burgazada.


halitkin
(18.11.18)
(1)

İstanbul’da büyük satranç tahtası var mı?

İnsan boyutunda olanlardan. En son seneler once evin bahcesine bir ustaya yaptirmistim, adam rahmetli oldu gitti. İstanbul’da bulabilir miyim bundan?Tesekkurler simdiden.
İnsan boyutunda olanlardan. En son seneler once evin bahcesine bir ustaya yaptirmistim, adam rahmetli oldu gitti.
İstanbul’da bulabilir miyim bundan?
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(18.11.18)
bahçe satrancı diye aratırsanız bulursunuz.
market.satrancokulu.com


skulldragon
(18.11.18)
(5)

Canım anneme hangi multivitamini alayım?

Benimki baya baya gec girdi menapoza ayıptır şeyetmesi. Şu sıralar takviye olsun şifa olsun güç olsun kuvvet olsun olsun da olsun diye multivitamin arıyorum kendisine.Butce onemli degil, duyurunun guclu kuvvetli yorulmak bilmeyen hanimlari, tavsiyelerinizi bekliyorum. Tesekkurler simdiden.
Benimki baya baya gec girdi menapoza ayıptır şeyetmesi. Şu sıralar takviye olsun şifa olsun güç olsun kuvvet olsun olsun da olsun diye multivitamin arıyorum kendisine.
Butce onemli degil, duyurunun guclu kuvvetli yorulmak bilmeyen hanimlari, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(14.11.18)
önce bir tahlille neler eksik ona bakılsa güzel olur sanki.


sutlu nescafe
(14.11.18)
sutlu nescafe + 1 çünkü doktor söylemeden alınan her şey çoğunlukla para tuzağı maalesef. yazdıklarınızı anlatıp basit bir kan tahliliyle en süper sonuca ulaşabilirsiniz bence de. bütçe de önemli değilse nokta atışı yapmış olursunuz.


bir garip melek
(14.11.18)
Bir doktora gidip hormonlatına ve kemik değerlerine baktırın. Menopoza giren kadınlarda çoğunlukla kemik erimesi oluyormuş doktor takviye olarak d vitsmini yazabilir.


eylul
(14.11.18)
doktor ben üşüyorum, kaslarım tutuluyor surekli diye 3-4 kere kan verdim saglik ocağında, bakocaz hepsine dedi, sonra normal dedi. supradyn icmeye basladim 5 günde bitti sorunum yıllardır çektiğim. bi daha gittigimde nerenizle bakiyorsuniz diye soracagim.


hasmetizm 2046
(14.11.18)
@haşmetizim ayrıntılı tetkikler için bir dahiliye uzmanıyla görüş.


eylul
(15.11.18)
(1)

Under Armour koşu ayakkabılarını nasıl bilirsiniz?

Angelus hocam sagolsun haftada 6 kosuyorum agirlik idmanindan sonra artik:)Adidas var bende bir tane ama uzun sure kullanimdan sonra ortopedik sorunlara yol aciyor.Bu arkadaslarin ayakaplari nasildir? Rahat midir?Tesekkurler simdiden:)
Angelus hocam sagolsun haftada 6 kosuyorum agirlik idmanindan sonra artik:)
Adidas var bende bir tane ama uzun sure kullanimdan sonra ortopedik sorunlara yol aciyor.
Bu arkadaslarin ayakaplari nasildir? Rahat midir?
Tesekkurler simdiden:)
Deathrow
(09.11.18)
bir kaç çift ua ayakkabım var. bundan sonra da spor ve outdoor'da başka bir marka kullanmayı düşünmüyorum.


(4)

Venom hakkinda bilinmesi gereken bir sey var mi?

Selamlar, marvel'a herhangi bir ilgim yok, oyle ki hicbir superkahraman serisini ve bunlarin karisik oynadigi serileri vakit ayirip izlemedim.Antisuperkahramanlar daha cekici ve izlenilesi geliyor.Deadpool 1-2 gayet sarmisti mesela.Venom'un bir gecmisi var mi spidermanle falan? Cunku cocukken izledi
Selamlar, marvel'a herhangi bir ilgim yok, oyle ki hicbir superkahraman serisini ve bunlarin karisik oynadigi serileri vakit ayirip izlemedim.
Antisuperkahramanlar daha cekici ve izlenilesi geliyor.
Deadpool 1-2 gayet sarmisti mesela.

Venom'un bir gecmisi var mi spidermanle falan?
Cunku cocukken izledigim televizyon cizgifilmlerinde hep spaydi kardesimizle kapisirdi, oradan aklimda yer etmis.
Yani filme direkt girsem noluyoz lan diyip hicbir sey anlamama gibi bir durum olur mu?
Tesekkurler simdiden.
Deathrow
(31.10.18)
Normalde var aslında ama bilmesende olur, o venomun bu venomla pek alakası yok.


veritaslibertas
(31.10.18)
veritaslibertas +1

Film zaten venom filmi falan değil. Ama ondan bağımsız olarak düşününce bile film güzel değil. Çok bir beklentiyle izlemeyin derim.


Venom çok bağımsız bir film. Zaten filmde Spiderman'in esamesi bile okunmuyor. Rahatlıkla anlarsınız.


agluna
(31.10.18)
git adamlar ilk defa gelen anlasın diye bağımsız film yapıyor


basond
(31.10.18)
(12)

Teknoloji özürlüsü soruyor: Hepsiburada'dan telefon alınır mı?

8 plus alma niyetim var, her yer garabet sekilde pahali. Hepsiburada'dan daha once cok sorunsuz alisverisler yaptim, ama bu tabi 5,5k'lık telefon.Linki birakiyorum, yorumlarinizi rica ediyorum bu konuda, tesekkurler simdiden.https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-8-plus-64-gb-apple-turkiye-garanti
8 plus alma niyetim var, her yer garabet sekilde pahali. Hepsiburada'dan daha once cok sorunsuz alisverisler yaptim, ama bu tabi 5,5k'lık telefon.
Linki birakiyorum, yorumlarinizi rica ediyorum bu konuda, tesekkurler simdiden.
www.hepsiburada.com
Deathrow
(30.10.18)
15 gün önce Hepsiburada'dan eşime telefon aldık. Satıcı Genpa. Cihaz sorunsuz elimize ulaştı. Açtık gmail hesabını sordu. Giriş yapamadık. "Cihaz sıfırlandığı için 24 saat sonra bir daha deneyin" diyordu. Sıfırlanmadan neyin kastedildiği de belli değil. 24 saat sonra yine denedik. Yine çalışmıyor cihaz. Genpa'yı aradık. Getirin cihazı teknik servise verelim 15 gün içinde sonucu bildiririz dediler. Cihazı iade ettik. 72 saat sonra hala ücreti geri ödenmeyince hepsiburada üzerinden uyarı gönderilmesini sağladık. 24 saat daha geçtikten sonra cihazın güncellemesi eksikmiş, size gönderelim diye Genpa'dan aradılar. Kutuyu açmışsınız, sim kart takmışsınız, cihaza giriş yapmışsınız, gibi tüm ısrarlara rağmen biz kabul etmeyince cihazın iadesini onayladılar. Parayı geri iade ettiler.

Ha bir yıl önce kendi telefonumu da Hepsiburada'dan almıştık. Hiç bir sorun çıkmamıştı. Hala kullanıyorum telefonu.

Bence biraz şans işi. Yoksa ne olacak kapalı kutu içinde geliyor cihaz.


ucanokuz
(30.10.18)
satıcı hepsiburada zaten.
alınır, neden alınmasın ki?


elorelia
(30.10.18)
alınır, çok aldım.


veritaslibertas
(30.10.18)
alsaydım n11 den alırdım. Geri vermek daha kolay bir sorun cıkarsa eğer.


binder dandet
(30.10.18)
Çok aldım. Alınır.


satıcısı hepsiburada olarak 3 tane telefon aldım. 1 tanesini normal kargo ile aldım. diğerlerini bugün teslimat ile aldım, görevlinin yanında kontrol ederek aldım. hiçbirinde sorun çıkmadı.


inheritance
(30.10.18)
alınır 3 ay içinde 2 kere aldık.


prasinos
(30.10.18)
2016 mayıs ayında aldım. hala kullanıyorum. herhangi bir problem yaşamadım. garantisi bitmeden servise de götürdüm bi sorun olmadı.


dedim ben sana
(30.10.18)
Birkac ay once İphone x aldim, herhangi bir sorun yasamadim.


aioniotita
(30.10.18)
verdiğiniz linkteki ürünün satıcısı hepsiburada degil.. küçük dükkanlardan öyle pahalı telefonlar alınmaz.. satıcısı hepsiburada olan ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederim..


strobist
(30.10.18)
Bir sey soyleyecegim sabah hepsiburada gozukuyordu, yukaridaki arkadaslar da sahit. Cus artik!


Deathrow
(30.10.18)
@Deathrow Satıcının sürekli değişiklik göstermesi olağan Hepsiburada'da. Anladığım kadarıyla stoklar sürekli güncel tutulduğu için gün içinde Hepsiburada satıcılı ürünlerde böyle şeyler oluyor. Hepsiburada satışta değilse diğer satıcılar arasından en ucuzunu gösteriyor. Sürekli takip ederseniz denk geliyor tekrar.


aioniotita
(30.10.18)
(4)

frenchpress önerilerinizi atar mısınız?

çok pahalı olmasın lütfen. çalışırken sıkıldıkça pressleyeceğim. var mı önereceğiniz f/p ürünü? teşekkürler şimdiden.
çok pahalı olmasın lütfen. çalışırken sıkıldıkça pressleyeceğim. var mı önereceğiniz f/p ürünü?
teşekkürler şimdiden.
Deathrow
(29.10.18)
Normalde Bodum derdim ama pahalı olmasın diyorsan Ikea'nın french press'leri de iyi.


angelus
(29.10.18)
karaca'lar var 40 lira.


binder dandet
(29.10.18)
ikea +1

bodum da kullandım, kuş kondurmuyor veya daha sağlam değil.

moka pot ta güzel bir alternatif. moka pot, french press, drip, espresso hepsinin tadı ayrı.


aktuelbimurunu
(29.10.18)
ikea 2 senedir her gun kullanıyorum biraz paslanma yaptı ama gidip 10 lira dandiklere vereceğine ikea al.


eja
(30.10.18)
(1)

Besiktas-meyhane

Var mi mezesi guzel, kepenk indirip kadin dovmeyen, soguslemeye calismayan mekaniniz? Tesekkur ettim
Var mi mezesi guzel, kepenk indirip kadin dovmeyen, soguslemeye calismayan mekaniniz? Tesekkur ettim
Deathrow
(18.10.18)
kamo's mykonos harika bir yer


(6)

Cem Yılmaz nasıl bir ayda kel kaldı ya?

https://www.instagram.com/p/Bo1hE3KgxCG/?hl=trAdam bildiğin muhip dayıya dönmüş, nasloldu bu?
www.instagram.com
Adam bildiğin muhip dayıya dönmüş, nasloldu bu?
Deathrow
(12.10.18)
Filmdeki karakter için o halde, normalde o kadar açık değil saçı.


John Bloor
(12.10.18)
Herhalde oyle ya. Umarim yani.


Deathrow
(12.10.18)
O bölgeyi kesip makyaj falan yapmışlardır muhtemelen, ya da hep bu şekildeydi de bir şekilde saklıyordu kim bilir.


angelus
(12.10.18)
Abi hic makyaj gibi durmuyor cunku tepedeki saclar da epey gucsuz duruyor.
Yalniz o degil da sac ne kadar degistiriyor insani, ozellikle on profilden. Canim saclarim.


Deathrow
(12.10.18)
Bu makyaj gibi duruyor, bir onceki postta kazinmis hali var zaten. O degil de zafer algoz sac ektirmis sanki.

www.instagram.com


battal gemalmaz
(12.10.18)
Defne, Cem babayi nasil zorluyorsa artik :D


cooperr
(12.10.18)
(3)

Kickbox dersleri alacağim fiyat uygun mu?

selamlar, beyoğlunda bir hocayla anlaştım, konuştum, kafalar uyuştu, aklıma yattı. grup derslerine katılacaktım, yalnız grup 6 temel ders almış. katılmak için 1e1 ders almamız gerekli doğal olarak. bir arkadaşla anlaşıp 2 kişi bu telefi derslerini almaya karar verdik gruba yetişebilmek için. grup de
selamlar, beyoğlunda bir hocayla anlaştım, konuştum, kafalar uyuştu, aklıma yattı. grup derslerine katılacaktım, yalnız grup 6 temel ders almış. katılmak için 1e1 ders almamız gerekli doğal olarak. bir arkadaşla anlaşıp 2 kişi bu telefi derslerini almaya karar verdik gruba yetişebilmek için. grup dersleri aylık 350 tl haftada 2 gün, 2saatten. özel derslerin seansı 200tl, 100-100 bölüyoruz arkadaşla. şimdi piyasayı hiç bilmediğim için okey verdim, çok gelmedi bana da açıkçası. iyi midir bu ücret sizce?
Deathrow
(09.10.18)
grup yüksek. özel uygun.


d e j i n
(09.10.18)
ben boks dersi için 2 senedir 200 veriyorum grup dersi, özel hakkında fikrim yok. Haftada 2 gün 2 saat


mirty
(09.10.18)
eğer bakırköy'e gitme ihtimalin varsa ring kickboks'u öneririm.


d e j i n
(09.10.18)
(18)

"Efsane caz sanatçısı" deyince aklınıza kim geliyor?

Sb:)
Sb:)
Deathrow
(05.10.18)
john coltrane


ray cahrles


jugador
(05.10.18)
Miles Davis


velespit
(05.10.18)
Türkiye'den Okay Temiz.


silah taciri
(05.10.18)
sırasıyla:
louis armstrong
duke ellington
art blakey


cedex
(05.10.18)
Cazı caz yapan insan Billie Holiday.


firemanjonny
(05.10.18)
James Brown.


stavro
(05.10.18)
Bir kişi gelmiyor.

Louis Armstrong
Ella Fitzgerald
Billie Holiday
Miles Davis
Herbie Hancock
Chet Baker
Duke Ellington
Gerry Mulligan
Keith Jareth
Wes Montgomery
Django Reinhardt
Jim Hall
John Socifeld
Michel Petrucciani
Bill Evans
Dave Brubeck
Dexter Gordon
Buddy Rich
Art Tatum
Art Blakey

Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar.

Ekleme: Cannonball Adderley'i yazmamışım. Çok Severim kendisini. Onu da ekliyorum. Hatta şunu da bırakayım şuraya.

www.youtube.com


michael brecker


killerbee
(05.10.18)
şu an buddy rich geldi. yarın değişebilir.


zgrydn
(05.10.18)
Blues bir caz türüyse Bb King


Coltrane.


yirmisantim
(05.10.18)
chet baker


Ella Fitzgerald ve Louis Armstrong.


levent bilgen
(05.10.18)
Art Blakey & The jazz messengers

Efsane olarak da aklıma şu geliyor:

www.youtube.com

Şöyle diyor şarkıya başlamadan.

"We sincerely hope you buy our record. God knows we need the money"

Tüm zamanların en çok satan caz albümlerinden biri için, başlarda söylenmiş bir söz bu. Efsanevi bence.


nasıl yani
(12.07.19)
digerleri de geliyor ama yazilmadigi icin Jaco Pastorius diyeyim.


jimicik
(12.07.19)
herbie hancock


Yazılanlardan çok var ama tekrara girmesin şimdi. Yazılmayanlardan ilk aklıma gelenler;

Diana Krall
Norah Jones
Sarah Vaughan
Nina Simone
Peggy Lee


(2)

-ACİL!- Levent'ten Viaport'a nasıl giderim

Hicbir fikrim yok. Toplu tasima-taksi ile en kisa surede nasil ulasirim. Cok tesekkurler simdiden.
Hicbir fikrim yok. Toplu tasima-taksi ile en kisa surede nasil ulasirim. Cok tesekkurler simdiden.
Deathrow
(26.09.18)
e-3 otobüsü sabihaya kadar gidiyor.


sanquis
(26.09.18)
Sapphirein yanindan sabiha otobuslerine bineceksiniz


brkylmz
(26.09.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.