Giriş
(3)

Wifi bağlantı sorununu çözebilecek biri?

Merhaba, yeni bir eve taşındım. Binada wifi var ama sürekli olarak bağlantı gidiyor. İp alınamadı hatası, ya da bağlanıyor döngüsü kalıyor.Çözüm önerisi olan var mı?
Merhaba, yeni bir eve taşındım. Binada wifi var ama sürekli olarak bağlantı gidiyor. İp alınamadı hatası, ya da bağlanıyor döngüsü kalıyor.
Çözüm önerisi olan var mı?
Orionlu
(23.08.19)
Sabit Telefonunuz var mı? Modemin bağlı olduğu telefon prizine, telefonu bağlayıp açınca cızırtı falan duyuyor musunuz?


malheiros
(24.08.19)
Yok hayır. Rezidansta kalıyorum binanın ortak İnterneti.


Orionlu
(24.08.19)
Eğer o şekilde ise şifreyi bilen herkes rastgele bağlanamasın diye MAC adresi ile filtreleme yapmış olabilirler. Sizin kullandığınız cihazların MAC adreslerinin kayıt olması gerekli olabilir.

Siz interneti kim yönetiyorsa ona soracaksınız.


malheiros
(25.08.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.