Giriş
(6)

Tezgah altı su arıtma cihaz tavsiyesi

En iyisi hangisidir? Alırken özellikle dikkat edin dediğiniz bir nokta var mıdır?
En iyisi hangisidir? Alırken özellikle dikkat edin dediğiniz bir nokta var mıdır?
İhlas iyi


damladamla
(11.02.19)
uzakdoğu olmasın denmiş ama ben hyundai olandan gayet memnunum bize deneme için 1 ay ücretsiz montaj yaptılar 1 ay denedik suyun tadını vs beğendik sonrada almaya karar verdik bütün tezgahaltı su artima cihazlarının en büyük sorunu denildiği gibi yararlı mineralleride süzmesi kaybedilen mineraller soda içerek telafi edilebilir herşey parasıne göre yararlı mineralleri içinde bırakip sadece zararlı kısmı süzenler var 3000-4000 TL den başlıyor en iyisinin şu olduğu söylendi www.amway.com.tr


ayrıca damacana sular arıtma sulardan daha iyi değil internetten araştırırsanız suyu kirli olan damacana firmaların listesini bulabilirsiniz


baknedicem
(11.02.19)
ben de alıp almama arasında çok gidip geldim. en sonunda almamaya karar verdim. Binaya gelene kadar su o kadar pis borulardan geçiyor ki ne kadar arıtılabilir diyorum.


nerdeyse 7 yıldır amway'in arıtmasını kullanıyoruz.3000 lira civarı fiyatı olması lazım şu an.


m4a87td
(11.02.19)
Bizde goldline ro var ama yukarıda bahsedildiği gibi bu tarz arıtma sistemleri mineralleri de büyük oranda süzüyor, biz mineral testi yaptırmıştık suya. Ama yine de damacanadan kat be kat daha iyi olduğunu düşünüyorum, özellikle plastik damacanalarda ve plastik şişelerde bekleyen sulardan çok daha iyidir kanımca.

Rainbow'un deposu olmayan bir modeli var, detayını unuttum, ama musluktan çıkan suyu direkt arıtıyor ve mineral de kaybetmediğini söylüyorlar. Onu araştırabilirsiniz.


peggy
(11.02.19)
rainsoft var bizde


mirty
(11.02.19)
(2)

güncel güvenilir vpn tavsiyesi? beleş/ücretli

tr'den kısa süreliğine abd ip adresi kullanmam gerekiyor, şu an sorunsuz çalışan ve tavsiye edebileceğiniz neler var? bazı vpn siteleri açılmıyor bile. ücretli de olabilir, sadece 1 ay ödeyeceğim ama.
tr'den kısa süreliğine abd ip adresi kullanmam gerekiyor, şu an sorunsuz çalışan ve tavsiye edebileceğiniz neler var? bazı vpn siteleri açılmıyor bile. ücretli de olabilir, sadece 1 ay ödeyeceğim ama.
tarayıcı için browsec eklentisi. randımanı ne kadar ihtiyacını karşılar bilemem.


lazpalle
(02.02.19)
işe yaradı teşekkürler


(1)

gastroenterit 5 hafta sürer mi?

merhaba. 25 aralık'ta çiğ istiridye, 26 aralık'ta ise yarı pişmiş midye yedikten sonra 26 aralık akşamı zehirlenme belirtilerim oldu. karında şiddetli kramp, aynı anda kusma ve ishal. ishal 3 gün sürdü. daha sonra 1 hafta uykudan uyandıracak şekilde şiddetli kramp ve gaz problemim oldu. sonraki haft
merhaba. 25 aralık'ta çiğ istiridye, 26 aralık'ta ise yarı pişmiş midye yedikten sonra 26 aralık akşamı zehirlenme belirtilerim oldu. karında şiddetli kramp, aynı anda kusma ve ishal. ishal 3 gün sürdü. daha sonra 1 hafta uykudan uyandıracak şekilde şiddetli kramp ve gaz problemim oldu.

sonraki haftalarda ise yemeklerden sonra midede yanma ve oyulma hissi, aynı zamanda göbek deliğinin sağ ve solundaki bölgede bastırınca hassasiyet ve yine yemekten sonra ağrı olmaya devam etti. 3. haftada tahlillerim yapıldı.

kan, idrar, dışkı tahlillerim normal çıktı. 2 defa ultrasona bakıldı, temiz çıktı. şu an 5. haftadayım ve hala midemin ve karnımın aynı noktaları hassas. doktorum gastroenterit geçirmişsin 6. haftadan sonra iyileşmezse bakalım dedi.

evet soru şu, gastroenterit 5-6 hafta sürer mi? başka bir şey çıkma ihtimali olur mu? siz olsanız endoskopi yaptırır mıydınız yoksa bekler miydiniz?
benzer şeyleri yaşadım, eskiden reflü gastritim vardı ancak atlatmıştım. sizin gibi bir zehirlenme vakası sonrası bir anda hortladı. endoskopide de çıktı. 6-7 ay ilaç kullandım. iyiyim derken bir daha zehirlendim ve her şey başa sardı.

şikayetiniz gastrite benziyor. sanırım bu tip zehirlenmelerde mide büyük zarar görüyor. yıkatmak lazım diye düşünüyorum artık zehirlenmede.

şimdi ise mide koruyucu nexium gibi bir ilaç kullanmanız gerekli bence bir süre.


adivar
(29.01.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.