Giriş
(5)

özel telefonum şirket sitesinde olursa

böyle acaip istekler geliyor gördüğünüz gibişirket web sitesi yenileniyor. küçük bir işyeriyiz, patron demiş ki, ingilizce bilen birinizin cep telefonu olsun web sitesinde. müdür bana diyor ki senin cep telefonunu koyalım mıben istemedim, şirket hattı olsa neyse, kendi özel cep telefonum şirket web
böyle acaip istekler geliyor gördüğünüz gibi
şirket web sitesi yenileniyor. küçük bir işyeriyiz, patron demiş ki, ingilizce bilen birinizin cep telefonu olsun web sitesinde. müdür bana diyor ki senin cep telefonunu koyalım mı

ben istemedim, şirket hattı olsa neyse, kendi özel cep telefonum şirket web sitesi iletişim kısmında olur mu? hiç mantıklı mı?

diyelim koydular, ne yapmalıyım? mahkemelik bir durum bence bu ama ufak bir işyeri oldugumuz için tabi uzamasını istemem

yalnızca müdürde şirket hattı var en doğrusu onun koyulması değil mi. ingilizcesi de var zaten.
abelardo
(29.09.18)
50 liraya yeni hat, 100 liraya da tuşlu telefon bu sorunu çözer sanıyorum.

@yav ucuz yollusundan sana yenir bir hat ve telefon alsınlar. onu yazsınlar siteye.


elorelia
(29.09.18)
tuşlu telefon derken?


abelardo
(29.09.18)
aynen en mantıklısı bu. o zaman tamam derim


abelardo
(29.09.18)
Online bir operatörden (Örneğin verimor) sanal bir hat (numara) alıyorsunuz, o hatta 50TL'lik kontör yüklüyorsunuz, sonra o hattı istediğiniz herhangi bir telefona yönlendiriyorsunuz, istediğiniz zaman da yönlendirmeyi değiştiriyorsunuz. Böylece hem numaranız afişe olmuyor hem de işten ayrıldığınızda kimse sizi aramıyor.


talasas
(29.09.18)
Ben de Talasas'ın dediği yöntemi kullanıyorum. Linkedin hesabımda bile o numara var.


roket adam
(29.09.18)
(3)

youtubeda video biterken çıkan diğer video kareleri

video izlerken son 5 saniyede ekranda 3-4 tane video karesi açılıyor, ilgili videolara link veriyor, görüntünün içine ediyor. bunları görmemenin bir ayarı varmı?
video izlerken son 5 saniyede ekranda 3-4 tane video karesi açılıyor, ilgili videolara link veriyor, görüntünün içine ediyor. bunları görmemenin bir ayarı varmı?
abelardo
(14.05.18)
adblock ile engelledim ben. biraz uğraştırıyor ama şu an hiç çıkmıyor.


himmet dayi
(14.05.18)
evet ne rezilliktir o ya. bende adblock işe yaramıyor o video karelerinde. özellikle bir ayarı varsa bilemiyorum. @himmet dayı aydınlatır belki bizi.


Android telefon olsa iytbp önerirdim.


fatih baker
(14.05.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.