Giriş
(2)

Araba içi temizlik

Arabamın iç temizliğini şimdiye kadar hep kendim yaptım. En iyi oto yıkamada bile bakıyorum, ellerinde leş gibi bir bez arabanın her yerini onunla siliyorlar. Süpürgenin aynı ucuyla hem kirli paspasları hem de koltukları, koltuk başlarını süpürüyorlar. Her yerde bu şekilde mi yapılıyor? Temizlik mi
Arabamın iç temizliğini şimdiye kadar hep kendim yaptım. En iyi oto yıkamada bile bakıyorum, ellerinde leş gibi bir bez arabanın her yerini onunla siliyorlar. Süpürgenin aynı ucuyla hem kirli paspasları hem de koltukları, koltuk başlarını süpürüyorlar. Her yerde bu şekilde mi yapılıyor? Temizlik mi oluyor bu yani?
İyi bir oto yıkama tavsiyeniz varsa da alırım (lokasyon : İstanbul Avrupa yakası)
anthemis nobilis
(28.01.19)
lokasyon İstanbul anadolu yakası ise tavsiye edebilirim.


since1907
(28.01.19)
arabanıza böyle iyi davrandığınız için tebrik ederim. Çok seviniyorum böyle görünce.

Sorunun cevabına gelecek olursak malesef bir "oto yıkamacı"dan herhangi bir hassasiyet beklemem ben şahsen. %90ı aynıdır bunların. Pasta cilacılarla aynı kafada yaklaşırlar arabaya bunlar.

Tavsiyem ya arabaya kimseyi dokundurmamanız ya da çevrede varsa bir "detailing"ciye teslim etmeniz. O da 2 kat ücret isteyebilir yalnız. Gösterdiği hassasiyet, verdiği ekstra emek ve Kullandığı pahalı ürünler dolayısıyla.


ssiradanbirigibi
(28.01.19)
(2)

gsm operatörü ve internet sağlayıcı değişikliği

Hem GSM operatörümü (Vodafone) değiştireceğim, hem de sözleşmesi biten internetimi yenileyeceğim. Superonline'dan çok memnundum ancak artık servis vermeyecekmiş bulunduğum bölgeye. İkisini de aynı firmadan daha avantajlı fiyatla halledebilirsem çok iyi olacak. Hangi firmayı tavsiye edersiniz? Yanıt
Hem GSM operatörümü (Vodafone) değiştireceğim, hem de sözleşmesi biten internetimi yenileyeceğim. Superonline'dan çok memnundum ancak artık servis vermeyecekmiş bulunduğum bölgeye. İkisini de aynı firmadan daha avantajlı fiyatla halledebilirsem çok iyi olacak. Hangi firmayı tavsiye edersiniz? Yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim.
anthemis nobilis
(26.12.18)
bildiğim kadarıyla aradığınız iki hizmeti birlikte veren bir tek türk telekom kalıyor geriye. (superonline = turkcell, e vodafone'u da değiştireceğim demişsiniz.)
bence kullanım durumunuza göre kablonet ve türk telekom'un fiyatlarını karşılaştırın, bölgenizdekilerin tecrübesini edinebilirseniz süper olur. bazı gsm şebekeleri bazı bölgelerde diğerlerinden daha kötü olabiliyor.
aynı şekilde, bazı isp'ler de sorunlu olabiliyor bölgesine göre.


gkhncnzdgn
(26.12.18)
Yıl bitmeden telekom’un yüksek hız/düşük akn paketlerinden birine geçin. Mobil olarak da fena değil TT.


shotcrete
(26.12.18)
(3)

Yılbaşında Alexandroupoli (Dedeağaç)

Yılbaşında gidip 1-2 gece kalsak, sıkıcı mı olur? Biraz araştırdım yılbaşı için oteller dışında programı olan mekan taverna vs. bulamadım. Tavsiyeniz varsa alırım.
Yılbaşında gidip 1-2 gece kalsak, sıkıcı mı olur? Biraz araştırdım yılbaşı için oteller dışında programı olan mekan taverna vs. bulamadım. Tavsiyeniz varsa alırım.
anthemis nobilis
(18.12.18)
Tavsiye etmem. Bir kara yolculuğumuzda yılbaşında orada kalmamız gerekmişti. Açık olan tek restoran vardı, müşteriler de yılbaşı için gelen5-6 türk aileydi. Eğlence mekanına gidelim dedik, hoşumuza gitmedi çıktık. Gece uzaktan bir yerden havai fişek sesi geldi, sokakta da 5-10 türk vardı o kadar. Ölü şehir gibiydi.


sumuklu asilzade
(18.12.18)
Selanik'te bi yılbaşı geçirdik. Hiç mekan araştırmadan, kimseyi tanımadan falan tamamen spontane.
En şahane yılbaşılarından biri oldu şansımıza. Öyle yol üstü canlı müzik buzuki çalınan, herkesin beraber sirtaki yaptığı falan bi yerde sadece bira parası ödeyerek çok eğlendik. Dedeağaç ı bilemiyorum ama bazen çok da plansız olunca ayrı güzel oluyor onu bilirim..


Yaz mevsimi haricinde de 2 akşam kalırsanız sıkılırsınız. Yılbaşı için dev bir değişiklik olmaz.


oligomer
(18.12.18)
(10)

Ryanair ucusu

Ryanair ile daha once hic seyahat etmedim. Bu bilette 14.99 euro'luk standart fare'de kabine kucuk de olsa bir canta alabilir miyiz? Deneyimi olan var midir?
Ryanair ile daha once hic seyahat etmedim. Bu bilette 14.99 euro'luk standart fare'de kabine kucuk de olsa bir canta alabilir miyiz? Deneyimi olan var midir?
anthemis nobilis
(14.09.18)
sadece kabin çantasına izin var zaten bildiğim kadarı ile. koşullarda yazıyordu net bir şekilde, çanta boyutlarının ne olması gerektiğine kadar vardı.


veritaslibertas
(14.09.18)
biletin detayına da yazmamışlar kabin bagaj hakkı diye. yani mesela Plus bilette 2 cabin bags demiş ama buna hiç bir şey yazmamış. sadece ceketimizi giyip mi gidicez dedim :)


anthemis nobilis
(14.09.18)
ben 1 yada 2 kullandım hepsinde kabin çantası ile binmiştim aşağı ek para alıyorlardı net şekilde boyutları kilosu vs vardı 8 kg 85x20x30 vs gibi


basond
(14.09.18)
Sirt cantanls binebilirsib, sorun olmaz


evet kabine 8 kg'yi geçmeyecek şekilde küçük bir bagaj alabiliyorsun.


1 kasim itibariyle bagaj kurallari degisiyor, guzel arastirin. yeni kurallarda kabin bagaji ucretli, hatta plus alirsaniz daha uyguna gelebiliyor duruma gore.
yoksa kabine degil asagiya veriyorsunuz, hem de kabin bagaji boyutu, normal bagaj da degil.


ekyil
(14.09.18)
ekim ayı içinde gidip döneceğiz


anthemis nobilis
(14.09.18)
Dikkat et grev yapıyorlar uçuşlar doğu düzgün gerçekleşmiyor demeye geldim.


Boris
(14.09.18)
en ucuz pakette yanina aldigin cantayi kabin bagaji/kafanin ustundeki yere koymaya hakkin yok.
koltugun altindaki bolume sigacak boyutta bir canta olabiliyor sadece.


14.99luk bilet aldiysan sadece koltuk altina bagaj alabiliyorsun. ben bu sabah glasgow londra uctum. sen ne zaman uctun?


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.