Giriş
(10)

Ryanair ucusu

Ryanair ile daha once hic seyahat etmedim. Bu bilette 14.99 euro'luk standart fare'de kabine kucuk de olsa bir canta alabilir miyiz? Deneyimi olan var midir?
Ryanair ile daha once hic seyahat etmedim. Bu bilette 14.99 euro'luk standart fare'de kabine kucuk de olsa bir canta alabilir miyiz? Deneyimi olan var midir?
anthemis nobilis
(14.09.18)
sadece kabin çantasına izin var zaten bildiğim kadarı ile. koşullarda yazıyordu net bir şekilde, çanta boyutlarının ne olması gerektiğine kadar vardı.


veritaslibertas
(14.09.18)
biletin detayına da yazmamışlar kabin bagaj hakkı diye. yani mesela Plus bilette 2 cabin bags demiş ama buna hiç bir şey yazmamış. sadece ceketimizi giyip mi gidicez dedim :)


anthemis nobilis
(14.09.18)
ben 1 yada 2 kullandım hepsinde kabin çantası ile binmiştim aşağı ek para alıyorlardı net şekilde boyutları kilosu vs vardı 8 kg 85x20x30 vs gibi


basond
(14.09.18)
Sirt cantanls binebilirsib, sorun olmaz


evet kabine 8 kg'yi geçmeyecek şekilde küçük bir bagaj alabiliyorsun.


1 kasim itibariyle bagaj kurallari degisiyor, guzel arastirin. yeni kurallarda kabin bagaji ucretli, hatta plus alirsaniz daha uyguna gelebiliyor duruma gore.
yoksa kabine degil asagiya veriyorsunuz, hem de kabin bagaji boyutu, normal bagaj da degil.


ekyil
(14.09.18)
ekim ayı içinde gidip döneceğiz


anthemis nobilis
(14.09.18)
Dikkat et grev yapıyorlar uçuşlar doğu düzgün gerçekleşmiyor demeye geldim.


Boris
(14.09.18)
en ucuz pakette yanina aldigin cantayi kabin bagaji/kafanin ustundeki yere koymaya hakkin yok.
koltugun altindaki bolume sigacak boyutta bir canta olabiliyor sadece.


14.99luk bilet aldiysan sadece koltuk altina bagaj alabiliyorsun. ben bu sabah glasgow londra uctum. sen ne zaman uctun?


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.