Giriş
(2)

ünlü bir aşçının ismi?

discovery life24 gibi bir kanalda izlemiştim.bir kadın var çiftlik gibi bir yerde yaşıyor, dükkanı var, iki kızı var aşçı. ara ara annesi falan geliyor. ondan tarif alıyordu. Fransız yada İtalyan olabilir. ismini bilen var mı? kumral saçlı hafif balık etli bir aşçı.
discovery life24 gibi bir kanalda izlemiştim.
bir kadın var çiftlik gibi bir yerde yaşıyor, dükkanı var, iki kızı var aşçı. ara ara annesi falan geliyor. ondan tarif alıyordu. Fransız yada İtalyan olabilir. ismini bilen var mı? kumral saçlı hafif balık etli bir aşçı.
aynatutancocuk
(12.08.19)
nigella lawson olabilir.


blatta hiberna
(12.08.19)
teşekkür ederim, 24kitchen Vivian Howardmış. Nigella ya bakarken buldum


aynatutancocuk
(12.08.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.