Giriş
(1)

Kaporta hasar

Merhabalar,Dünkü yoğun yağmurdan kaynaklı araç savruldu ve sol teker üstünde kapının tam açılmasını engelleyecek şekilde bir hasar meydana geldi. Levent-Bostancı-kartal hattı üzerinde ford focus 2005 için kaporta tamiri yapabilecek bir yer arıyorum. Bugün için de geri dönüş yaparsanız sevinirim, bir
Merhabalar,

Dünkü yoğun yağmurdan kaynaklı araç savruldu ve sol teker üstünde kapının tam açılmasını engelleyecek şekilde bir hasar meydana geldi. Levent-Bostancı-kartal hattı üzerinde ford focus 2005 için kaporta tamiri yapabilecek bir yer arıyorum. Bugün için de geri dönüş yaparsanız sevinirim, biraz acil halledilmesi gerekiyor.
biraz huzur
(05.02.18)
üstad araç nasıl savruldu ya:( geçmiş olsun.. up niyetine


(1)

Isten ayrilma mevzusu

Selamlar tekrar,Is degistirilecegi zaman once imza atip sonra mi ihbar suresini baslatmali yoksa ihbar baslatip sonra mi imza atmali?Tesekkurler
Selamlar tekrar,

Is degistirilecegi zaman once imza atip sonra mi ihbar suresini baslatmali yoksa ihbar baslatip sonra mi imza atmali?

Tesekkurler
biraz huzur
(26.11.17)
önce dilekçeyi veriyorsun, ihbar süresi başlamış oluyor. iş yeriyle ilişiğini ihbar süresinin son günü kesiyorsun.


himmet dayi
(26.11.17)
(5)

Yaslilara yer verme

Selam,Metrobuste yaslilara yer verelim temali video icerigi gorunce sormak istedim. Bildigim kadariyla bazi kuzey ulkelerinde yaslilara degil genclere yer veriliyor. Avrupada ulkelere gore bu kulturel davranis farkliligini bilenler yazabilir mi?
Selam,

Metrobuste yaslilara yer verelim temali video icerigi gorunce sormak istedim. Bildigim kadariyla bazi kuzey ulkelerinde yaslilara degil genclere yer veriliyor. Avrupada ulkelere gore bu kulturel davranis farkliligini bilenler yazabilir mi?
biraz huzur
(26.11.17)
Yas arttikca hareket egzersiz ayakta kalma suresi artmali.saglik acisindan.
Oradaki mantik o.


a summer day
(26.11.17)
Ellerinde çantalarla gün yapmaya gidenlere vermiyorum, kem gözlerinden de kaçamıyorum tabi inene kadar.


Uncle Sam
(26.11.17)
Günde 3 saatim yolda geçiyor ve 12 saat çalışıyorum.
Günden çıkan; dedikleri gibi halk ekmek almaya giden yaşlılara yer vermem açıkçası. Sanki yer vermek benim boynumun borcu gibi triplere giriyorlar.
Hele "sen daha çok oturacaksın!" Diye kaldırıyorlar ya çocukları gençleri o olaya daha da gıcığım. Pezevenk sen de yıllarca oturmuşsun işte.
Neyse bu yaşlı olayına uyuzdum gerçekten duyuruyu hiç etmeyelim.


ismira007
(26.11.17)
eğer kalkış durağında 20-30 dakika beklediysem kusura bakmasınlar yer falan vermem. eskiden metrobüste oturabilmek için eğer çok uzakta değilse önce kalkış durağına geri dönüyor ordan biniyordum, teyzeler nasılsa yer verirler diye istediklere yerden istediklere araca biniyorlar. hele kollarında bir sürü bilezik varsa hiç vermem..


insulin direnci
(26.11.17)
Kişisel tecrübeme göre (İtalya, İngiltere ve Fransa içerir) kimlere yer verilir:
1- Çok yaşlılar, ayakta zor durması, üfleyince sallanması lazım
2- Hamile ya da küçük çocuklu
3- genç yaşlı farketmez elinde fazla poşeti, bagajı vs olanlar

sakın ama sakın bakımlı, kokoş, sosyetik görünümlü orta yaş üstü kadına yer vermeyin. Çok büyük hakarettir. Tr de kazandığım refleks sonucu acemilikten yer vermiştim İtalya'da metroda. Verdiğim yere oturmadı kadın , şaşırdı, kendi dilinde bir şeyler söylendi, küfreder gibi bakışını hiç bir zaman unutamam.


speedy
(26.11.17)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.