Giriş
(4)

david blaine bunu nasıl yapıyor bilen var mı?

https://youtu.be/81A7GeiyPeI?t=1482 şuna bi bakar mısınız? yani nasıl tahmin ediyor? olayın numarasını bilen var mı?
youtu.be şuna bi bakar mısınız? yani nasıl tahmin ediyor? olayın numarasını bilen var mı?
blackbuker
(09.08.18)
Numaranın ismini biliyor musunuz?


farabi
(09.08.18)
numaranın adını bilmiyorum fakat verdiğim linkte numara mevcut.


blackbuker
(09.08.18)
Linkte olduğunu gördüm. Belli bi ismi varsa "x revealed" diye aratabiliriz diye düşündüm ben de merak ettim. Nasıl aratabiliriz ki?


farabi
(09.08.18)
numaralarını yapmadan önce anlaşma imzaladığı söyleniyor. yayın gelirinden pay falan veriyormuş. kesin bilgi değil ama böyle iddialar var. eğer böyleyse çok ucuzmuş. ama bu adamın videolarındaki ünlülerin blaine nin vereceği paraya ihtiyacı yok gibi.


blackbuker
(09.08.18)
(2)

ingilizce iş raporu tutup mailleşmek hakkında

bir iş teklifi geldi. şirket konuşmayı pek umursamıyor ama İngilizce yazışma yapmam gerekirmiş. hata bildiren rapor gönderme ve cevap alma gibi. bu konuda pek bir bilgim yok. görüşme esnasında patlıcam muhtemelen. ama iş çok tatlı ve tutunmak da istiyorum. seviyem b1-b2 gibi çıkar ama konuşma tırt.b
bir iş teklifi geldi. şirket konuşmayı pek umursamıyor ama İngilizce yazışma yapmam gerekirmiş. hata bildiren rapor gönderme ve cevap alma gibi. bu konuda pek bir bilgim yok. görüşme esnasında patlıcam muhtemelen. ama iş çok tatlı ve tutunmak da istiyorum. seviyem b1-b2 gibi çıkar ama konuşma tırt.

bir fikri veya önerisi olan var mıdır? tahminen görüşme 1-2 hafta içinde genel müdürle olacak.
örnek öneriler;
(şu kaynağa bak derim, şuradan ders al, hiç zorlama halledemezsin, püüü ingilizce bilmiyor)

media.giphy.com
blackbuker
(16.07.18)
Zorla sen isi alirsan ayni zamanda ingilizce ogrenmeye kas. Ana dili ingilizce olan birinden ders al ilk asamada is raporlarini kotarma odakli. Gerekirse bunu mulakatta bahset vs


hot potato
(16.07.18)
gercekten yazamayacak kadar ing. bilmiyorsan kimsenin zamanını bosa harcama derim
kendi zamanın dahil


kingcyrax
(17.07.18)
(1)

İzmirde İngillizce Kursu Önerir misiniz?

İngilizcem vasat. geliştirmem gerekiyor. fakat alsancak taraflarında gezdiğim bir kaç kurs yeri samimi davranmayıp paraya odaklandılar. kurt gibiler. lütfen bana işlerinde iyi olan bir kurs önerir misiniz?özel ders verebilecekler de yeşillendirse ve fiyat alsam güzel olacak. evet.
İngilizcem vasat. geliştirmem gerekiyor. fakat alsancak taraflarında gezdiğim bir kaç kurs yeri samimi davranmayıp paraya odaklandılar. kurt gibiler. lütfen bana işlerinde iyi olan bir kurs önerir misiniz?

özel ders verebilecekler de yeşillendirse ve fiyat alsam güzel olacak. evet.
blackbuker
(27.06.18)
desem fiyat olarak uygun ve dokuz eylül kurs merkezi sonuçta, alsancağa doğru giderken..


redeath
(28.06.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.