Giriş
(5)

pdf yapilmis powerpoint ciktisi almak

elimde pdf haline donusturulmus bir powerpoint dosyasi var. simdi bu dosyanin soyle bir print'ini almak istiyorum:her sayfada dosyanin bir slayti olsun, ama bu slayt butun sayfayi kaplamasin, a4 sayfasinin sadece yarisi kaplasin (dikey sekilde).bunu nasil yapabilirim?
elimde pdf haline donusturulmus bir powerpoint dosyasi var. simdi bu dosyanin soyle bir print'ini almak istiyorum:

her sayfada dosyanin bir slayti olsun, ama bu slayt butun sayfayi kaplamasin, a4 sayfasinin sadece yarisi kaplasin (dikey sekilde).

bunu nasil yapabilirim?
blueocean
(11.11.19)
En yakın ozalitçiye gidin yardımcı olurlar.


kitik
(11.11.19)
direkt ppt'den yapsak?


print ayarlarindan yapilabiliyor bu.


duygusuzromantik
(11.11.19)
PDF dosyanızı yazdıra geldikten sonra oradaki ayarlarla bu bahsi geçen sayfada 1 slayt ve yarısı boş olacak şekilde çıktı alabilirsiniz. Yapmanız gereken yazdır sayfasına geldikten sonra yazdırmayı ölçekleyerek (mesela %50) sonrasında sayfa oryantasyonu ile slaytınızı dikey mi yatay mı olacağına karar vereceksiniz bu kadar...
Şayet sayfada boş kalan yerlere de yazı yazdırmak istiyorum derseniz o zaman PDF dosyasının sayfalarını bir pdf düzenleyicide (acrobat pro) editlemeniz gerekli bu biraz meşakkatli iş.


creedwar
(11.11.19)
önce powerpoint yap. smallpdf.com sitesinden.


lebenlius
(11.11.19)
(1)

PDF dosyasini editlemek icin uygun bedava program?

PDF dosyasinda bazi kelimelerin rengini degistirmek, bazi kelimelerin altini cizmek istiyorum. Bu islemleri yapmak icin hangi programi tavsiye edersiniz?
PDF dosyasinda bazi kelimelerin rengini degistirmek, bazi kelimelerin altini cizmek istiyorum. Bu islemleri yapmak icin hangi programi tavsiye edersiniz?
blueocean
(05.11.19)
abbyy finereader


datnet
(05.11.19)
(4)

kulak tikanikligi

1 gundur kulagimda bir tikaniklik var, nasil oldu anlamadim. Simdi bu doluluk hissinden dolayi isitme kaybi da yasiyorum sag kulagimda. (Sol kulakta bir sorun yok)Sag kulagimda bir doluluk hissi ve basinc hissi var, dun gece vardi yattim sabah hala gecmemis. nasil gecirtebilirim bunu? Iltihap vs gib
1 gundur kulagimda bir tikaniklik var, nasil oldu anlamadim. Simdi bu doluluk hissinden dolayi isitme kaybi da yasiyorum sag kulagimda. (Sol kulakta bir sorun yok)

Sag kulagimda bir doluluk hissi ve basinc hissi var, dun gece vardi yattim sabah hala gecmemis. nasil gecirtebilirim bunu? Iltihap vs gibi bir durum olabilir mi?
blueocean
(05.11.19)
Doluluk hissi kulak kirinden olabilir. Doktora giderseniz kulağınızı yıkatabilirsiniz.


bad boy for life
(05.11.19)
Kulak tıkanıklığı dıştan kulak zarı kaynaklı olabilir. İçten orta kulak iltahabı olabilir. KBB uzmanına gideceksiniz.


creedwar
(05.11.19)
kulak çubuğunu kulak kıvrımları haricinde deliği temizlerken de kullandığınız oluyor mu? eğer öyleyse ondan dolayı da olabilir.

kbb uzmanına görünmeniz gerekmektedir.


zvonimir
(05.11.19)
orta kulak iltihabı olabilir. ağrılar başlamadan bir kbb uzmanına görün. ağrılar bir başlarsa gece uyutmaz.


sinek kral
(05.11.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.