Giriş
(2)

cüneyt özdemir'in videolarında bahsettiği film/dizi/belgeseller

cüneyt özdemir'in videolarında bahsettiği izlediği film/dizi/belgeselleri bir liste olarak bulabileceğim bir yer var mı?
cüneyt özdemir'in videolarında bahsettiği izlediği film/dizi/belgeselleri bir liste olarak bulabileceğim bir yer var mı?
borat
(17.02.19)
fyre (netflix)
a star is born (bahsetti ama önermedi)
osho belgeseli
true detective
Bohemian Rhapsody
BlacKkKlansman
Roma (netflix)

benim hatırladıklarım


louismadsen
(17.02.19)
Sarayın gözdesi (şu anda vizyonda).


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.