Giriş
(5)

Şu araba nedir?

Link: https://eksiup.com/p/k539644o3wctSanırım fiat 500 ama arkası biraz farklı gibi, emin olamadım.
Link: eksiup.com

Sanırım fiat 500 ama arkası biraz farklı gibi, emin olamadım.
(bkz: mini )

edit : www.google.com

edit2 : bana da fiat 500 gibi geldi www.google.com

edit3 : dediğin gibi arkası farklı emin olamadım.


kitik
(24.06.19)
seat 600


sutlu nescafe
(24.06.19)
fiat 600 değil mi bu?

www.carlist.my


babilbaligi
(24.06.19)
mini değil, seat ya da fiat 600. teşekkür ederim herkese.


Zastava 750.
Montenegroda çok fazla var.


Yavuşuhlu
(24.06.19)
(1)

imamoğlu - trt

şu videoyu kaydıra kaydıra izledim fakat bulamadım:https://www.youtube.com/watch?v=7s-3RbaWWsQ&t=2029sbeni niye çağırmadınız dediği kısmı izlemek istiyorum. neresinde geçiyor acaba tam olarak?
şu videoyu kaydıra kaydıra izledim fakat bulamadım:
www.youtube.com

beni niye çağırmadınız dediği kısmı izlemek istiyorum. neresinde geçiyor acaba tam olarak?
(3)

Instagram foto edit şeysi

Çok güzel yerlerde çadır kurdum kamp yaptım. Bunlar üzerinde ios’ta basit yollu ve ücretsiz bi programla oynamalar yaparak paylaşmak istiyorum. Instagram filtreleri yeterli mi yoksa önereceğiniz program var mıdır? Genel olarak manzara fotoğrafları paylaşacağım fotoğraflar.
Çok güzel yerlerde çadır kurdum kamp yaptım. Bunlar üzerinde ios’ta basit yollu ve ücretsiz bi programla oynamalar yaparak paylaşmak istiyorum. Instagram filtreleri yeterli mi yoksa önereceğiniz program var mıdır? Genel olarak manzara fotoğrafları paylaşacağım fotoğraflar.
snapseed


freebird5406_2
(12.06.19)
meitu


9kuyruklukedi
(12.06.19)
Enlight, snapseed


yekkyea
(12.06.19)
(3)

Daha şık görünsün diye cv'ye arka plan eklemek istiyorum.

Sağ üstte fotoğrafım var. Ona uygun olacak şekilde bir filigran örneği arıyorum. Nerede hazırlayabilirim yahut bulup paylaşabilecek olan var mıdır?Arka plan derken kastettiğim şöyle bir şey:https://eksiup.com/p/ze15656vmpayBunu nasıl yapabilirim?
Sağ üstte fotoğrafım var. Ona uygun olacak şekilde bir filigran örneği arıyorum. Nerede hazırlayabilirim yahut bulup paylaşabilecek olan var mıdır?

Arka plan derken kastettiğim şöyle bir şey:
eksiup.com

Bunu nasıl yapabilirim?
Tam örnekteki gibi arıyorsanız tasarım olarak kötü. Cv ye uygun değil bir defa, hem dikkat dağıtıyor hem okunurluğu azaltıyor.

Yine de söyleyeyim,
Wordte tasarım sekmesinde bir yerlerde olması lazım bu tarz şeyler
Googleda a4 design png falan yazarsanız da çıkar.
Freepik sitesinden de bulabilirsiniz.


senolll
(23.05.19)
(www.canva.com) bir suru ucretsiz guzel taslak var. Orada yapabilirsiniz.


Jjose
(23.05.19)
cv nin ne kadar şık olduğu o kadar önemsiz ki.. yani çok önemsiz, nasıl anlatsam bilemiyorum.


benaslinda
(24.05.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.