Giriş
(2)

DGS ile Hukuk okumak mı, yoksa Kamu Hukuku Yüksek Lisansı yapmak mı?

Fikrinizi almak istediğim bir mevzu var. Ben 2013 uluslararası ilişkiler mezunuyum ve tercüman olarak çalışıyorum. Üzerine açıktan dış ticaret ve adalet bölümlerini bitirdim. Şimdi tekrar okula dönme kararı aldım. Önümdeki iki seçenek 1) DGS'ye hazırlanıp hukuk fakültesine geçmek (zor da olsa olduru
Fikrinizi almak istediğim bir mevzu var. Ben 2013 uluslararası ilişkiler mezunuyum ve tercüman olarak çalışıyorum. Üzerine açıktan dış ticaret ve adalet bölümlerini bitirdim. Şimdi tekrar okula dönme kararı aldım. Önümdeki iki seçenek 1) DGS'ye hazırlanıp hukuk fakültesine geçmek (zor da olsa oldurulabilir bir ihtimal) 2) Kamu Hukuku için yüksek lisans başvuruları yapmak ve bu alanda ilerleyerek akademisyen olmak. Bu iki bağımsız ucun arasında kaldım. Mantıksızca düşünüyor olabilirim ve eğer öyleyse bile akıl verecek birini arıyorum. Ne yapsam dersiniz? Yerimde olsanız siz ne yapardınız? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
cherry darling
(09.11.18)
Yerinde olsam ne olmak istedigime karar verirdim.


ona bir karar verebilsem! :/


cherry darling
(10.11.18)

Lisans/yüksek lisans üzerine eğitim koçu arıyorum.

okula dönme kararı aldım, bu sebeple istanbul anadolu yakasında fikir danışacağım ve 1-2 seans (online veya yüz yüze) görüşebileceğim bir eğitim koçu arıyorum. tavsiye verebilir misiniz acaba?
okula dönme kararı aldım, bu sebeple istanbul anadolu yakasında fikir danışacağım ve 1-2 seans (online veya yüz yüze) görüşebileceğim bir eğitim koçu arıyorum. tavsiye verebilir misiniz acaba?
cherry darling
(08.11.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.