Giriş

Kitap aranıyor: Principles of Instrumental Analysis

Selam suserler,Elektro Analitik Kimya dersi için hocam ek kaynak olarak tavsiye etti. PDF formatında elinde olan varsa lütfen paylaşabilir mi?aranan kan; Principles of Instrumental Analysis, Skoog D. A.İsteyen olursa PDF ders kitabı kütüphanemi paylaşabilirim bu arada. Kütüphane, Kimya Lisans ve Nan
Selam suserler,
Elektro Analitik Kimya dersi için hocam ek kaynak olarak tavsiye etti. PDF formatında elinde olan varsa lütfen paylaşabilir mi?

aranan kan; Principles of Instrumental Analysis, Skoog D. A.

İsteyen olursa PDF ders kitabı kütüphanemi paylaşabilirim bu arada. Kütüphane, Kimya Lisans ve Nanoteknoloji Yüksek Lisans içeriklidir.

not: Linkteki formatı bulabildim ancak siyah-beyaz olduğu için grafikleri vs. anlamak zor oluyor. link: goo.gl/zjFKSk
cosmic fugue
(12.10.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.