Giriş
(13)

Yatırım tavsiyesi olan var mı?

Merhaba Romalılar. 100/150 bin ile ne iş yapabiliriz? Ev, arsa vb şeyleri yatırım olarak görmüyoruz. Çalışıp üretebileceğimiz ne iş yapabiliriz? Çok iyi bi fikri olup parası olmayan, yatırımcı arayan varsa onu da dinleriz. Teşekkürler.duyuru dışındakiler sözlükten mesaj atabilir.
Merhaba Romalılar. 100/150 bin ile ne iş yapabiliriz? Ev, arsa vb şeyleri yatırım olarak görmüyoruz. Çalışıp üretebileceğimiz ne iş yapabiliriz? Çok iyi bi fikri olup parası olmayan, yatırımcı arayan varsa onu da dinleriz. Teşekkürler.

duyuru dışındakiler sözlükten mesaj atabilir.
ekrem abiniz
(15.04.19)
çiğ köfteciler öldü yaşasın lokmacılar.


Whily
(15.04.19)
Lokmacıya ikinci kez giden görmedim


Topalordek
(16.04.19)
Furya olan işlerden, süper fikir gibi görünen ama aslında arz talep olmayan işlerden, üretimden ve sağlam gibi görünen ama aslında zor tutturulan işlerden uzak durun. Perakende satış, çocuğa ve kadına yönelik iş iyidir. 100 bin nakit bu dönemde iyi sermaye.nokta atışıyla sizi ileri taşır.


gurur
(16.04.19)
iyi bir kokorecci olursaniz 50 km'ye kadar yol yaparim


turkuaz
(16.04.19)
150 bin TL yatırım yapicam, sabahtan geceyarısına kadar çiğköfte lokma saticam, insanca yaşamaya zamanım olmucak, üç kuruş para kazanıcam ve işin bütün vizyonu yüz yerine 200 dürüm satabilmek üstüne kurulu olacak. Yemişim öyle yatırımı. İş dediğin keyif verir, ucu açık olur, sana zaman bırakır.


fatih in fedaisi
(16.04.19)
yatırım için çok kötü bir zamandan geçiyoruz; bunu göze almayı unutmayın. kimle konuşsam satışlarının üçte bire düştüğünden yakınıyor.


sfteses
(16.04.19)
benim 2 gün sonra ortaya 150 bin koyup sana rakip olamayacağım bir şey yapmanızı öneririm. yani bu kadar kolay, değişebilir bir şey olmazsa iyi olur

kafe, gıda sektörü böyle bir sektör. cafe işlettim biliyorum

nelere ilgin, alakan olduğunu söylersen daha rahat bir şey söyleyebiliriz


tamamhosdiyonda
(16.04.19)
bence de yatırım için iyi bir zaman değil.


prizmatik
(16.04.19)
Yatırım için daha iyi bir zaman bilmiyorum. Bu her işe girmek için doğru zaman demek değil.


gurur
(16.04.19)
Kafe, çiğ köfteci, lokmacı gibi şeyler düşünmüyoruz. Bu sektörlerde para kazanmak için hava parası vermemiz gerek. Havaya para vermek istemiyoruz. Daha çok üretim yapabileceğimiz bir şeyler arıyoruz.


ekrem abiniz
(16.04.19)
Türkiye al sat işleri için bir cennet. İnsanlar aç gezse bile keyfinden vazgeçmiyor çünkü hava atmak için yaşıyor. Çevremde ihtiyaca yönelik iş yapanların hepsi her krizde sallantıda giriyor.keyfe, zevke, aksesuara, hafif Lükse yönelik yatırım yapanlar genel alginın tersine işini katlıyor sürekli. Simit fırını işleten zor geçiniyor 30 TL'ye serpme kahvaltı satan ihya oluyor. Dönerci açan altı ayda devrediyor saatçi hediyelikci takıcı güneş gözlükçü kral gibi yaşıyor. Saçma ama hayat ofislerinizden gördüğünüz gibi ilerlemiyor.
Uretimse Türkiye'de enayilikten başka bişey değil.urunu seç, tesisi kur, ustayi ayarla, hammaddeyi bul, üret, pazarını bul, peşin satabilirsen sat, satamazsan parasını alabilirsen al.yuzde 10-20 karla pazarlicam diye uğraş.beceremediginde tesisteki malzemeleri yok pahasına elden çıkar.
Zaten üretilmiş ve talep gören çeşidi sürekli yenilenen, geleceği olan, kitlenin çoğuna hitap eden yüzde yüzden fazla kar birakan al sat ürünler varken üretim yüz girişimden birinin başarılı olduğu bir gayya kuyusu.


fatih in fedaisi
(16.04.19)
Ne iş yapacağınızla ilgili yorum yapmayayim cunku bir işin güzel olması sizin o işi yapabileceğiniz anlamına gelmez.bazi işler sadece sermaye ister bazıları emek ister bazıları sadece doğru sunum ister bazıları doğru lokasyon bazıları beceri ister bazıları hepsini. Bazıları da sadece sans ister.
Ben sadece mantığı doğru kurmamızı öneririm.sadece su kadar koysam ne kadar kazanirim kafasıyla çıkmayın yola. Becerebilir miyim mutlu olur muyum talep var mı işi öğrenmek kolay mı geleceği var mı bunlara bakın. Sizin aklınıza yatması önemli değil müşterilerin aklina yatması önemli.


mezarlik
(16.04.19)
acılın hocam
2 ayrı biri 5 biri 3 yıllık iki sirket sahibi olarak soyluyorum
bildiginiz meslek neyse onu yapın
sermaye isin tuzu biberi
biz 2014 te 10 bin tl ile basladık
bir kac defa direkten donduk
ama bildigimiz is su anda 2m usd ciro yapiyoruz
evi arabayı aldık
kafa rahat maddi konularda ama yogunluk cok pis


kingcyrax
(16.04.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.