Giriş
(2)

kiyida kosede kalmis kiyamet filmi onerileri

soru baslikta.tesekkurler
soru baslikta.
tesekkurler
el cevap
(03.09.19)
kıyamet değil ama felaket filmi threads geldi doğrudan aklıma başlığı görünce.


Kıyamet sonrası da olursa kesinlikle the road. 2009 yapımı, başrolde viggo mortensen var, yüzüklerin efendisi arogorn. Ben çok sevdim filmi.


şubatsonrası
(03.09.19)
(2)

gss muayene sorusu

Merhaba,SSk agustos sonu bitti. 3 aylik periyot yani isten ciktiktan sonraki sonlandi.Simdi doktora gitsem, otomatikman GSS'ye atar beni ve SSKli gibi muayene mi olurum yoksa hic sigortam yokmus gibi muayene parasi mi odemem gerekir?Tesekkurler
Merhaba,

SSk agustos sonu bitti. 3 aylik periyot yani isten ciktiktan sonraki sonlandi.

Simdi doktora gitsem, otomatikman GSS'ye atar beni ve SSKli gibi muayene mi olurum yoksa hic sigortam yokmus gibi muayene parasi mi odemem gerekir?

Tesekkurler
el cevap
(03.09.19)
gss aktif ettirmen gerekebilir... ben her seferinde sgk'ya gidip açtırmak durumunda kaldım diye hatırlıyorum. belki son seferde gitmemiş olabilirim, alo 170'ten öğrenilebiliyordu gibi geliyor bana.


late viper
(03.09.19)
31 Aralık 2019 tarihine kadar gss borcuna bakılmaksızın muayene ve tetkikler ücretsiz.
Velev ki ücret ödediniz, iade alabilirsiniz.(Kesin bilgi)


lemon cake
(03.09.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.