Giriş
(1)

Fen bilimleri öğretmeni

Var mı?
Var mı?
el conquerador
(09.11.19)
Var ? :)


lapris
(09.11.19)
(6)

Evde olmazsa olmazınız olan eşyalar

Var mı? Mesela benimki kağıt havlu. Fazla ve gereksiz kullandığım aşikar. Başak burcu olmanın verdiği titizlikten dolayı olsa gerek.
Var mı? Mesela benimki kağıt havlu. Fazla ve gereksiz kullandığım aşikar. Başak burcu olmanın verdiği titizlikten dolayı olsa gerek.
el conquerador
(25.10.19)
(bkz: yavaş kapanan klozet kapağı )

Boga burcu erkeki.


bir3iki7
(25.10.19)
buzdolabı poşeti, streç film, saklama kabı (peynir kutuları fln) gibi yiyecek saklamak ve stoklamakla ilgili şeyler. ve bir de derin dondurucu tabi. işten gelince evde hazır yemek olması önemli.


pati
(26.10.19)
Yok. İkizler burcu olmanın verdiği hiçbir şeye mecbur veya bağımlı olmama özelliğinden dolayı olsa gerek.


Gecikmeli Tapa
(26.10.19)
Abajur. Loş ışık olmassa olmaz.


KUCO
(26.10.19)
Islak mendil.
Elektrik bantı
Kontrol kalemi ve tonavida seti.
Pense, kerpeten, karga burnu, kablo kesici.
Mikrodalga.
Kagit bant, koli bandi, cift tarafli bant.
Hizli yapistirici.
Havya, lehim teli.
Maket bicagi ve yedek uclar.
Heat shrink.
Cok uclu adaptor.
Fazladan telefon sarj aleti ve kablolari.
Cif ultra hiz.
Seyyar led lamba.
Yedek kalem pil, ince ve kalin.
Kolonya.

Bunlar olmazsa olmazlar benim icin. Eksikligi durumunda kivranirim.


stavro
(26.10.19)
Kolonya
Burç xd


owaki
(26.10.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.