Giriş
(2)

Muhasebe dersi almış olan?

duran varlık, ticari mal alış satış vs. bu tür temel konular ne kadar zor? bunları öğrenebileceğim bir kaynak mevcut mu? youtube kanallarından pek bir şey anlamadım tablonun mantığını çözmek istiyorum. büte hazırlanmam lazım.
duran varlık, ticari mal alış satış vs. bu tür temel konular ne kadar zor? bunları öğrenebileceğim bir kaynak mevcut mu? youtube kanallarından pek bir şey anlamadım tablonun mantığını çözmek istiyorum. büte hazırlanmam lazım.
ighe
(31.05.19)
Vs. Dediğin herşey muhasebenin ta kendisi, neyi ne kadar öğrenmek istiyorsun, 20 yıldır hala öğrenmeye devam ediyorum ben.


tangoalfa
(01.06.19)
Muhasebenin bahsettiginiz temel konulari ve ilerisi ticaret meslek liselerinde ogretiliyor, zor degil.Genel muhasebe kitaplari (lise duzeyindeki genel muhasebe kitaplari da olur) isinizi gorur, hesaplarin ne icin kullanildigini ve nasil isledigini ( yani borca mi yazilir alacagi mi vs) ogrenin oncelikle. Sonrasinda tablolari ogrenmek kolay.
Bu arada genel olarak muhasebe zor degildir, zor olan surekli mevzuat takip etmektir.


Rh Negatif
(01.06.19)
(4)

Kadir gecesi bu gece mi oluyor?

Sabaha karşı?
Sabaha karşı?
ighe
(31.05.19)
akşam ezanından sabah ezanına kadar diye biliyorum.


Neill
(31.05.19)
kabul edilmiş kadir gecesi bu gece.


undertaker
(31.05.19)
zamaninda tarikatlarda bulunmus, gunumuzun ise azili bir alkoligi olarak :)
bu konuda ihtilaf vardir.
ramazanin 21 inci gecesi dahil takip eden tek gecelerde aranir.
21-23-25 seklinde.
islam dininde aksam ezani okundugunda tarih atlar ve gece once gelir sonrasinda gun takip eder.

efendimizin son 10 gun itikafa girmesi, kadir gecesini denk getirme istegindendir.
her gun ayni ibadeti yaparsan kadir gecesini de hakkiyla eda etmis olursun.

ilmim bu kadarina yetti.
saglicakla.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.