Giriş
(2)

Altın iner mi çıkar mı?

dinamikler nasıl olur? her ay 20 gr 20 gr almayı planlıyoruz
dinamikler nasıl olur? her ay 20 gr 20 gr almayı planlıyoruz
ikcı
(17.11.18)
Yıl sonu 205-210 tahminler genelde. 225 ken yazdığımız zaman millet küfür ediyordu.


(7)

Black Friday(türkiye)

sizce neler olur yani nerelerde indirimler falan?
sizce neler olur yani nerelerde indirimler falan?
ikcı
(16.11.18)
Bosch Siemens Profilo deli indirim olacak


seyyar satıcı
(16.11.18)
aslan yavrularının yalnız kalmasını bekleyen sırtlan gibi pislikçe pustum, bekliyorum ben de. beyaz eşya ve elektronik tarafında eski kur üzerinden stoklara giren, hala bitmeyen ürünlerin çılgın indirime girmesini bekliyorum ama bakalım

geçen sene tchibo falan bile çılgın indirim yapmıştı. kilo kilo kahve aldım adamlardan ama gözüm hepsiburada ve amazonun üzerinde. amazon "ben geldim" indirimi yapabilir.


yani persembe gecesinden tetikte mi olalim online alışveriş icin?


ikcı
(16.11.18)
Indirimler belli ya listeleri dolasiyor. Yine gecenseneki gibi dandik bir gece olacak, sacma sapan urunler satmaya calisiyorlar simdiden.


acemi
(16.11.18)
bi halt olacagi yok heyecanlanmayin.


stavro
(16.11.18)
Bosch Siemens Profilo deli indirim falan olmayacak :)


sylow
(16.11.18)
amazon.com.tr sepet hazırlayın şimdiden


dieselsingle2
(17.11.18)
(5)

Geçen yatarken sağlıklı ne yiyip içiyorsunuz

Sb
Sb
ikcı
(06.08.17)
yoğurt


basond
(06.08.17)
Kefir su anda da salgam ictim


all girls dream
(06.08.17)
Su


fıytfıyt
(06.08.17)
yaklaşık bir aydır her gece yaklaşık 100 gr tavuk döner ve iki haşlanmış yumurta yiyorum.


filteria
(06.08.17)
casein


orpheus
(06.08.17)
(8)

Düzensiz uyuyanlar uykunuzu nasıl düzenlediniz?

Sb.
Sb.
ikcı
(20.06.16)
düzenli uykudan kastın ne? mesela yazın 10 da yatılmaz ama kışın 10 da yatılabilir.


Normalde sabah 6-7 arasi yatip oglen 2-3 arasi kalkan insandim. Bikac haftadir catir catir 5bucukta kalkiyorum. Gerektigi zaman uyku duzenini degistirmek cok basit. Soyle oluyor,
Bir gece sabahliyosun. Sonra sabahladigin gunun aksami maksimum uyuma suren ne kadarsa onu yeni duzeninde uyanmak istedigin saatten iki saat oncesine denk getirecek sekilde ayarlayip uyuyosun. Ornekle aciklayayim
Sabah 8de kalkmak istiyoruz artik diyelim. Tas catlasin da 12 saat uyuyabiliyoruz. Sabahliyoruz ve aksam geldiginde 6da yatip uyuyoruz, sabah 6da kalkiyoruz. Normalde uyanmak istedigimiz saatten 2 saat onceye kendimizi ayarlamamizin sebebi de sabahlama uzeri uykumuz insanlik disi olacagindan, gece uykumuzun tekrar gelecegi saati etkileyecek olmasi. Bu etkileme payini da 2 saat kabul ediyoruz. Evet sabah 6da uyandik, 18 saat falan sonra gece 12-1 gibi yatiyoruz ve siradan bir insan gibi 7-8 saatlik uykunun ardindan, istedigimiz saat olan 8de gozlerimizi aciyoruz.


naberabi
(20.06.16)
çalışmaya başlayınca kendiliğinden düzene girdi.


silmesene bu duyuruyu, takipteyim, güzel soru.


pompeininkulleri
(20.06.16)
alarmy uygulamasi ile düzenledm


Lola90
(20.06.16)
Yorgunluk şart. Yorgunluk bi önceki gece alınmamış uykuyla birleşirse de sağlam combo olur. Sonraki günlerde de yorarsan kendini vücut alışır, hatta sonra yormasan bile olur.


Sleepbot.


babilbaligi
(20.06.16)
Düzenleyemiyorum. Gündüz uyandıracak gece uyutacak ilaç kullanıyorum. Uykusuzluktan sızana kadar uyuyamıyorum. Sabah okul varsa 2-3 saatlik uykuyla kalkıp gidiyorum. Yoksa uyanana kadar.


Lim5
(20.06.16)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.