Giriş
(4)

Göz tembelliği doktor olmaya engel mi

Sağ gözümden göz tembelliği var görüyor ama yazıları falan okuyamıyorum bu durum doktor olmama engel olur mu üniversitesite sınavına gireceğim tutarsa tıp fakültesi gideceğim de?
Sağ gözümden göz tembelliği var görüyor ama yazıları falan okuyamıyorum bu durum doktor olmama engel olur mu üniversitesite sınavına gireceğim tutarsa tıp fakültesi gideceğim de?
iwillsurvivee
(13.06.19)
UP ehliyet vs durumlarını bilen yok mu


iwillsurvivee
(13.06.19)
Bende de var tembellik, benim ilk senemde göz doktoru demişti göz doktoru olman zor diye. Nedenini hatırlamıyorum ama sanırım mikro cerrahilerle alakalıydı. Yani sıkıntı olursa cerrahi branşlarda olur onun dışında bir engel olmaz.


frkn83
(13.06.19)
Tabiki doktor.olmaya engel olmaz. Ama branş bakanında etkileyebilir


mobydick
(13.06.19)
Yazıları okuyamaman sıkıntı olabilir. Çok fazla metin okuman gerekecek, en tembel öğrenci bile olsan.
Neyse sonrasında 5bin tl civarı maaşla işe başlayıp, "doktorların en az 20 bin tl maaş alması" şeklinde zaten doktora saldırmak için bahane arayan bir kısım insanı daha da gaza getiren mahlukatla uğraşacaksın.
Tabi tüm bunlar Türkiye'de yaşıyorsun kabuluyle yazıldı.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.