Giriş
(3)

Yemeksepeti benzeri uygulama ve siteler

Yemeksepeti benzeri siteler var mı?Hepsine ara ara üye olacağım. Deneyeceğim iş yeri açtık sinek bile avlayamıyoruz.Ilk istediğim bilgi bilmediğim benzer uygulama ve siteler diğer sorularım opsiyonel.Ve haklarında bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.Mesela yemeksepetinde https://eksisozluk.com/entry
Yemeksepeti benzeri siteler var mı?

Hepsine ara ara üye olacağım. Deneyeceğim iş yeri açtık sinek bile avlayamıyoruz.

Ilk istediğim bilgi bilmediğim benzer uygulama ve siteler diğer sorularım opsiyonel.

Ve haklarında bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Mesela yemeksepetinde eksisozluk.com şöyle veya mobile.donanimhaber.com şöyle günlük ücretler ay sonu ödemeler joker raklam ücretleri vs. Varmış başka neler var artıları eksileri neler?

diğer site ve uygulamalarda neler var onların komisyon ücreti veya artılarını eksilerini biliyorsanız söyleyin.


Duyduklarım üye olacaklarım;

Getiryemek (getir in yeni hizmeti)
Yemekgelir.com
scooty
glovo
Uniyemek var benim bildigim


all girls dream
(02.04.19)
Glovo
Scotty Yemek


talasas
(02.04.19)
(2)

Dükkan için modem önerisi?

Dükkan tamamen dolu olsa maksimum 30 kişi alır bölgede sırf sınırsız wi fi için tercih edilen mekanlar var biz koymayı düşünüyoruz altyapı 35mbps maksimum 50mbps destekliyormuş vdsl veya daha üst modem önerileriniz varsa bekliyorum.Ek olarak yan dükkanlar şifreyi isteyip 7/24 sömürebilir aynı anda 2
Dükkan tamamen dolu olsa maksimum 30 kişi alır bölgede sırf sınırsız wi fi için tercih edilen mekanlar var biz koymayı düşünüyoruz altyapı 35mbps maksimum 50mbps destekliyormuş vdsl veya daha üst modem önerileriniz varsa bekliyorum.

Ek olarak yan dükkanlar şifreyi isteyip 7/24 sömürebilir aynı anda 2 kablosuz ağ kurup birine hızı az verebileceğim modemlerde varsa söylerseniz sevinirim.

Router,acsess point vs. her ürün önerisine açığız.

Klasik tip bol antenli birşey yeterse daha iyi dükkan ufak yoğunluğu kaldırsın yeter.

Uydu alıcısının çanağı tipinde aletler var büyük yerler için onlar ne diye geçiyor o kadarına ihtiyaç var mı bilmiyorum.
35 mbit dendigine gore vdsl modem almalisiniz. Yalniz yaygin kullanilan modemlerin kablosuz baglantida en fazla 10-15 clienttan sonra sorun cikariyor. AP en iyi cozum olur kanaatindeyim. Ubiquiti unifi ap oneririm. Ya da Zyxel'in 60'a kadar baglantiyi destekleyen modeli vardi. Cozum bulamazsan mesaj atarsan ogrenirim. Yonetimi daha kolay.


Kirmizibavul
(01.03.19)
Tplinkin daha ucuz modellerinin baglanan sayisi artinca sorun cikardigini gormustum. Ama bu is gorur gibi duruyor. Aldiginiz yere ve tp-linkin musteri hizmetlwrine sorun ayni anda 30 kisi probkemsiz baglanabilir mi diye.


Kirmizibavul
(03.04.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.