Giriş
(4)

petshop önerisi

hayvanları kötü şartlarda besleyen, sadece para kazanma amaçlı gerekli/gereksiz bir şeyler satmaya çalışan, hayvan beslemek isteyen ama çok bütçe ayırmak istemeyen kişileri kaçırmamak için palmiyeli kapta su kaplumbağası, fanusta balık, yuvarlak kafeste kuş beslenir diyen, birbirine uygun olmayan ba
hayvanları kötü şartlarda besleyen, sadece para kazanma amaçlı gerekli/gereksiz bir şeyler satmaya çalışan, hayvan beslemek isteyen ama çok bütçe ayırmak istemeyen kişileri kaçırmamak için palmiyeli kapta su kaplumbağası, fanusta balık, yuvarlak kafeste kuş beslenir diyen, birbirine uygun olmayan balıkları birlikte satan vs vs yapan petshoplardan bıktım. her yeni bulduğum petshop aynısını yaptı. sizler canlılar için olan ihtiyaçlarınızı nasıl gideriyorsunuz? canlı beslemek istediğinizde nasıl erişiyorsunuz? özellikle istanbulda öneri de bulunursanız sevinirim.

bu sorum moderatötlere. yemek sepeti'ndeki puan uygulaması gibi petshoplara başlık açılsa, yorum yapılsa, puan verilse nasıl olur? biz canlı besleyenler daha iyi, işini hakkıyla yapan petshoplara ulaşsak nasıl olur?
Mama ve kum için online alışveriş yapıyorum. Para verip can satın almam zaten.


auroraaurora
(03.12.19)
Besiktas fish and pets


balpolen
(03.12.19)
4. leventte as petshop var. balık ve kuş satıyor. kuş sayısı genelde birkaç tane olur. akvaryum kısmı çok geniştir. sahibi bilgili, ilgili biri. bugüne kadar yanlışını görmnedim.


@auroraaurora kedi, köpek, kuş için haklı olabilirsin ama balık, sürüngen için malesef para vermek zorundasın. bahçeli evin olsa tavuk, ördek, küçükbaş, büyükbaş içinde para ödemek zorundasın. nereden online alışveriş yapıyorsun?


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.