Giriş
(5)

ney dinletisi

bildiğiniz çok iyi bir neyzen arıyorum.youtube'a artık ney dinle yazmaktan sıkıldım.var mıdır dostlar bildiğiniz şöyle güzel ney parçaları veya üfleyen bir üstad ?
bildiğiniz çok iyi bir neyzen arıyorum.youtube'a artık ney dinle yazmaktan sıkıldım.var mıdır dostlar bildiğiniz şöyle güzel ney parçaları veya üfleyen bir üstad ?
ny man
(06.01.20)
Ben yansimalar grubunu beğeniyorum. Müziklerinde ney in yanina kanun ya da baska muzik aletleri de oluyor. Tavsiye ederim.

Favorim bu gruptan bab i esrar


biseysorcaktim
(06.01.20)
Yukarıda yazdığım grubun neyzeni senol filiz. Solo albümleri de var.

Cok sevdiğim biri olan Lütfi filiz'in ogluymus. Ben de simdi az önceki cevabı yazarken öğrendim sayenizde.


biseysorcaktim
(06.01.20)
volkan incüvez


9kuyruklukedi
(06.01.20)
aka gündüz kutbay, niyazi sayın, sadreddin özçimi, süleyman erguner


d e j i n
(07.01.20)
kutsi erguner


füt
(07.01.20)
(2)

bluetooth kulaklık tavsiyesi

açıkçası,dışarda insanların kafalarına taktıkları kulaklıkları görünce yadırgıyordum nasıl geziyorlar öyle diye.taa ki geçen jbl 500 mü idi neydi kulaklığı takana kadar.adeta içimde konser vardı.acayip hoşuma gitti.gel gelelim fiyatı benim için yüksek.kısacası ucuz yollu iş yerine gidebilecek(45 dak
açıkçası,dışarda insanların kafalarına taktıkları kulaklıkları görünce yadırgıyordum nasıl geziyorlar öyle diye.taa ki geçen jbl 500 mü idi neydi kulaklığı takana kadar.adeta içimde konser vardı.acayip hoşuma gitti.gel gelelim fiyatı benim için yüksek.kısacası ucuz yollu iş yerine gidebilecek(45 dakka) sürede kulağımı rahatsız etmeyecek bir kulaklık arıyorum.internette şu ürünü buldum:

urun.n11.com

belki sizden daha iyi bir öneri gelir.
ny man
(04.01.20)
jbl de konser atmosferi varsa bu ürün sokak düğünüdür. 50 tlye kablosuz teknolojisini nasıl satıyorlar anlamak mümkün değil. kaliteli kablolu kulaklık almanızı öneririm, beats kablolu 250 tlye düşmüştü geçen mediamarkta. takip ederseniz illa yakalanır bir fırsat, kulaklıklarda indirim çok oluyor.

edit: olumlu yorum sayısı baya fazla, şöylede bi inceleme videosu buldum. fiyat performans olarak beklentiyi kesinlikle karşılar ama jbl örneği verdiğiniz için gerek dışarıya çok ses vermesi gerek ses kalitesi eksi yönleri


Golgi
(04.01.20)
muhtemelen malzeme kalitesi kötü. kafa bant kısmı birebir aynı bir ürünü bir ayda kırmışlığım var.


(8)

cumartesi evleniyorum

dostlar düğün müziklerini henüz ayarlayamadım.bi el atın yardımcı olun.giriş,dans ve genel(daha başka ne var bilmediğimden genel yazdım) müziklerinde önerilerinizi bekliyorum.hiç anlamam bu işlerden.
dostlar düğün müziklerini henüz ayarlayamadım.bi el atın yardımcı olun.giriş,dans ve genel(daha başka ne var bilmediğimden genel yazdım) müziklerinde önerilerinizi bekliyorum.hiç anlamam bu işlerden.
ny man
(20.08.19)
giris muzigi enya - only time www.youtube.com

bu da dans muzigi olabilir can't help falling in love you www.youtube.com

bu da joker www.youtube.com


exlibris
(20.08.19)
hayırlı olsun. spotify'da konuyla ilgili bir sürü playlist var, oradan zevkine göre bir ayarlama yapabilirsin.


bazenuyur
(20.08.19)
iron & wine - flightless bird, american mouth


theseachange
(20.08.19)
öncelikle iki tane dans müziği seçmen lazım, aklında olsun. ilkinde sadece siz dans ediyorsunuz, ikincisinde diğer çiftler de çıkıyor.

bizim ilki şu www.youtube.com
ikinci fikrimin ince gülü


elorelia
(20.08.19)
vasame - www.youtube.com
mil pasos - www.youtube.com


japon askeri
(20.08.19)
İncesaz - Peşindeyim
Bir düğünde duymuştum. Hoşuma gitti.


Geleceğe Dönüş fanatiğiysen Earth angel :)

www.youtube.com


(4)

bölüm değişikliği

bi holdingde çalışıyorum ve işletmelerin ihtiyaçlarından ziyade,yapmakta olduğumuz residenceda elektriği tam anlamıyla görürüm dedim.malum koşullardan dolayı durdu.aslına bakarsanız herkesin isteyebileceği bir iş.ama bunu yemin ederim şekil olsun diye anlatmıyorum.çünkü birazdan böyle tipler gelebil
bi holdingde çalışıyorum ve işletmelerin ihtiyaçlarından ziyade,yapmakta olduğumuz residenceda elektriği tam anlamıyla görürüm dedim.malum koşullardan dolayı durdu.aslına bakarsanız herkesin isteyebileceği bir iş.ama bunu yemin ederim şekil olsun diye anlatmıyorum.çünkü birazdan böyle tipler gelebilir.gelin görün ki,ben mühendis olmamalıymışım.ekonomi okumalıymışım diyorum.çünkü daha çok hoşuma gidiyor.daha ilgiliyim.

sormak istediğim şey ise:öss ye girip ekonomi okumak.okula gitmeyeceğim tabii ki.en kötü ihtimal 2.öğretim yazarım.okul bitene kadar normal mühendisliğe devam.şimdi ben lisans mı okumalıyım yoksa yüksek lisans yapsam daha mı mantıklı ?yada mal mısın olum iktisat mezunu bir sürü boş gezen adam var mı diyeceksiniz ? bilemiyorum mk.

not:3 yıllık mühendisim.elektrik işlerine bakıyorum.
ny man
(16.08.19)
ekonomi yükseği yapın tabiki. kim öper ekonomi lisansını. mühendislik backgroundumun üzerine ekonomi masterı yapıp kendimi x işine daha uygun buluyorum dersiniz sonra da. 2. lisans çöp hiç uğraşmayın.


benaslinda
(16.08.19)
kesinlikle yüksek lisans


r evolution
(16.08.19)
ekonomi yuksek lisans veya mba


Ekonomi yüksek lisans.
İlla lisans okuyayım derseniz de aöf iktisat


balik kraker
(16.08.19)
(6)

borsa,kripto para hk.

takip ettiğiniz,grafik yorumu tutarlı olan kişiler kimler?Lütfen Elit Turk demeyin de :)
takip ettiğiniz,grafik yorumu tutarlı olan kişiler kimler?Lütfen Elit Turk demeyin de :)
ny man
(16.07.19)
Kripto paralar konusunda kimsenin zerre bilgisi yok onu diyeyim.

Kripto para piyasalari geleneksel piyasalar gibi degil yorum yapilamiyor, sundan bundan etkilendi, boga sezonu filan tamamen geyik.

Su anda cok buyuk bir sirkette proje yapiyoruz bu konuda danismanlik alinan yerler var dunyaca unlu kurumlar, ama kripto paralar soyle olacak boyle yukselecek diyen insanlar full uydurma.


Ahahahah selman ozalp diyene sakin inanma. Dedigi hisseler patlayinca twiterden yazdim onun duvarina. Hemen engelledi beni :))))

Ahmet mergen'i tavsiye edebilirim twiterden.


Bu heriflerin tarzi şudur -ki oyle olmak zorundadir-

X hissenin grafigini atarlar. Hisse o an 6 liradir. Derler ki "6.20 yi gecerse ilk hedef 6.60, yok 6 yi asagi kirip 5.80 e degerse hedef 5.30"

Saftirik arkadaslar buna inanip 6 dan alirlar ve hisse 6.22 olur. Vay aq bildi la herif, demek dedigi gibi 6.60 a gidecek. Ordan daha da mal alirlar. Hisse 6.28 e gider ve satis yer 6.12 ye iner. Ertesi gun de 5.97 ye iner. Selman denen vatandaslar "beyler 6.22 de stop oldum. %6 kazandim cok sukur." diye twit atar. Saftirikler kala kalir oylece cunku zarardadirlar.

Hem yukari hem asagi hedef verdikleri.icin hisse hangi yone gitse Ben bildim derler.

Bir kisim kucuk yatirimci da boyle gazlarlar bunlari. Bi kere bu tipler oyle hic yanilmasa, yuzde 80 dogruluk payiyla bile.islem yapsalar cok degil borsaya 50 bin lira koyup 3 yilda onu 1 milyon lira yapabilmeliydiler. :))

Kimseye inanmayin. Teknikciyim, al satciyim, traderım diyenler sürünürler uzun vadeli saglam kagitlari alip biriktirenler zengin olurlar. Bu kadar basit.

Dunyada tum ornekleri boyledir.


piyasayı art arda ve sürdürülebilir şekilde yenmenin mümkün olmadığı defalarca bilimsel olarak kanıtlandı
beyhude bu çabalar


superb
(16.07.19)
ben


dafuq
(16.07.19)
"Falancayi 7 yildir takip ederim daha patladigini gormedim" diyenlerin tavsiye ettigi o falanca gibilerini takip etmeni onermem. :)))

Yazdiklarima cevap verecek yerde beni cikintilik yapmakla suclayan bu tipler körü körüne birilerinin pesine takilir iste boyle. Diger bir ihtimal de danisikli dovustur. Malum sahsi parlatmak icin acilmis ve cevap verilmis bir baslik da olabilir bu.


(4)

yıldızlar hk.

cevabı benim için çok önemli.soru basit yıldızlar kendi etrafında döner mi?bununla alakalı internette biri döner biri dönmez.sadece kutup yıldızı sabittir diyenler var.hangisine inanacağımı şaşırdım.
cevabı benim için çok önemli.soru basit yıldızlar kendi etrafında döner mi?bununla alakalı internette biri döner biri dönmez.sadece kutup yıldızı sabittir diyenler var.hangisine inanacağımı şaşırdım.
ny man
(19.06.19)
Güneş samanyolu'nun etrafinda dönüyor. Kendi ekseninde Sabit durmasi imkansiz değil mi böyle olunca?


Belli bir yörüngede hareket başka bi şey kendisinin dönmesi başka bi şey diye düşünüyorum


ny man
(19.06.19)
evet, kendi eksenleri etrafında da dönüyorlar.

www.scientificamerican.com

phys.org


babilbaligi
(19.06.19)
kutup yıldızının sabit oluşu ile alakalı da şu bilgiyi bırakayım:
dünyamızın yörünge aksı ve kuzey kabul ettiğimiz doğrultusuna göre tam üstümüzde bulunuyor bu yıldız. dolayısıyla biz yörüngede döndükçe kutup yıldızını hep aynı yerde, kuzey yönünde üstümüzde görüyoruz. esasında çok minik de olsa dairesel bir hareketi var. gökyüzünde gördüğünüz diğer tüm yıldızlar bu kutup yıldızı merkezli bir daire çizerler sene boyunca.
yani elbette yıldızlar bu anlamda bir daire çizmezler, biz yörünge hareketimizden dolayı onları o şekilde görürüz.

tüm bunlar bir tarafa bırakılırsa, yıldızların eksenlerinde dönüş hareketi yaptığı biliniyor.


stanley weber
(19.06.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.