Giriş
(9)

tcdd erkek kadın yanı?

yht için bilet bakıyordum ama hepsi dolu görünüyordu, şimdi bir "erkek yanı" boş görünüyor ama "cinsiyet farkı"ndan dolayı kabul etmiyor. cinsiyeti erkek olarak seçsem öyle bilet alsam trende bir sıkıntı çıkarırlar mı?
yht için bilet bakıyordum ama hepsi dolu görünüyordu, şimdi bir "erkek yanı" boş görünüyor ama "cinsiyet farkı"ndan dolayı kabul etmiyor. cinsiyeti erkek olarak seçsem öyle bilet alsam trende bir sıkıntı çıkarırlar mı?
preda
(14.02.20)
tamamen şans işi. bir kere bi personele aynı şekilde almıştım ben. gitti sorunsuz.

bir kere de trende yanıma bi erkek geldi. böyle böyle bilet aldım oturabilir miyim vs dedi.

ama bilet kontroldeki kişilerin dikkatine bağlı sanırım.


elorelia
(14.02.20)
Ay bu konuda çok doluyum soru da açmıştım zaten. Ben de 1-2 kere bu şekilde Ankara'ya gitmiştim sorun olmamıştı ama tamamen sans işi. Elo+1


blue serenity
(14.02.20)
Kadınsın bir şey olmsz. Tersi durumda sıkıntı çıkabilirdi. Hanım efendilerimiz asla yan yana bilet almıyorlar 20 tane yanı boş kadın oluyor sıkıntı çıkmasın diye başka tren bakıyoruz.


glamdr1ng
(14.02.20)
cevaplar için teşekkür ederim çok, ama 1 boş yer de kalmamış görünüyor sistemde nedense anlayamadım, karar veremeden kapandı.


preda
(14.02.20)
saçma bir uygulama. ben direkt alıyorum bileti. bu zamana kadar sorun çıkartan olmadı. girişte kontrol etmiyorlar.
zaten yer bulunmuyor.


scudman1
(14.02.20)
alıp oturun ben hep öyle yapıyorum,problem yok.


Big bada bum bum
(14.02.20)
sistemde 1 saattir yer görünüyor ancak bilet alım aşamasına gelince o boş yer kayboluyor resmen. aradığımda da "olur öyle şeyler yeaa sistem doluyu boş boşu dolu gösteriyor" gibi muhteşem zeka gerektiren bir cevap verdi sevgili call center çalışanımız.


preda
(14.02.20)
tekerlekli sandalye yerlerini görüyor olabilirsiniz.

bir kişi bir koltuğu seçtiğinde 10 dk ona rezerve ediliyor, satın alma aşamasına kadar. ona denk gelmiş olabilirsiniz.

ayrıca biri boş durmamış hemen sallamış kadınlara. evet canım bi piremsesler asla koridor almayız, birinin yanına ikinci olarak oturmayız. ama son derece pirems erkekler diğer yolcuları düşünerek asla tek koltuk almazlar, hep birinin yanına ikinci olacakları koltukları alırlar. bu akıllılar tek yönlü düşünmeyi ne zaman bırakacaklar? nasıl ki bir erkek kadın yanına alamıyorsa bir kadın da erkek yanına alamıyor. şimdi ben de sieteme girip bakayım yanı boş iki erkek varsa anasına kadar söveyim.


elorelia
(14.02.20)
@elorelia, yok tekerlekli sandalye harici görünüyor, ve evet haklısın boş olan koltuk "erkek yanı"ydı :)


preda
(14.02.20)
(1)

Bu şarkı çok benziyor başka bir şarkıya?

https://www.youtube.com/watch?v=Rias0k_zUX8Şu şarkının, Bosna'nın 2009 Eurovision temsilcisi Regina'nın sve sto imam adlı şarkısının, genel olarak ritmi, melodisi bir Türkçe veya İngilizce şarkıya çok benziyor.Ama bir nokta var ki böyle dilimin ucunda tam aynı melodide bir şarkı var diyorum ama çıka
www.youtube.com

Şu şarkının, Bosna'nın 2009 Eurovision temsilcisi Regina'nın sve sto imam adlı şarkısının, genel olarak ritmi, melodisi bir Türkçe veya İngilizce şarkıya çok benziyor.

Ama bir nokta var ki böyle dilimin ucunda tam aynı melodide bir şarkı var diyorum ama çıkaramadım ve delirdim kaç dakikadır.

youtu.be tam da saniyesi bu, bundan bi 5 saniye kadarı tam benziyor bir şarkıyla da ne bulamıyorum..

Siz çıkarabilirsiniz belki de sormak istedim
preda
(12.02.20)
Buldum, Nelly Furtado: Say it right, tam da bu kısmı.
www.youtube.com


preda
(12.02.20)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.