Giriş
(4)

Tor browser benzeri browser tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba.Wikipedia'ye Tor browser ile giriyordum. Siteyi girmeyi bırakın, artık Tor browser'a bile giremiyorum.Opera VPN ile en.wikipedia'ya girerken sorun yok ama tr.wikipedia'a girerken sıkıntı çıkıyor ve girmiyor.Rica ediyorum ya rahat rahat kullanabileceğim bir browser tavsiyeniz var m
Arkadaşlar merhaba.

Wikipedia'ye Tor browser ile giriyordum. Siteyi girmeyi bırakın, artık Tor browser'a bile giremiyorum.

Opera VPN ile en.wikipedia'ya girerken sorun yok ama tr.wikipedia'a girerken sıkıntı çıkıyor ve girmiyor.

Rica ediyorum ya rahat rahat kullanabileceğim bir browser tavsiyeniz var mı? Wikipeida'yi geçtim, Imgur'a bile giremiyorum.
kendinden vpn'li puffin browser var. zamanında opera'nın yaptığı gibi, web sitelerini kendi server'ları üzerinden işleyerek bilgisayarlara yolluyor. asıl amacı veri tasarrufu ancak böylelikle tüm sitelere girebilmek mümkün.

aşırı düşük konfigürasyonlu bir laptop kullanıyorum, bende aşırı yavaş puffin. onu da belirteyim.

bunun yanı sıra startpage.com'un (güvenli arama motoru) "anonymous view" özelliği var. hem engelli sitelere ulaşmanızı sağlıyor, hem de web'de daha az ayak izi bırakmanızı. browser değiştirmeden onu da kullanabilirsiniz. yapmanız gereken, startpage.com'a girerek istediğiniz siteyi aramanız ve arama sonuçları çıktığında her sonucun sağında bulunan "anonymous view"a tıklamanız.


avianthem
(27.04.19)
Mobil için aloha var.


mentuhotep
(27.04.19)
teşekküler. puffin'ine bakayım. startpage.com'da fayda görür.


wikipedia için www.wikiwand.com sitesindeki eklentiyi öneriyorum. chrome ve firefoxda çalışıyor. imgur bilmiyorum.


false pretension
(27.04.19)
(2)

Sgk Hizmet Dökümü ve Vize Başvurusu

Vize hakkında çok soru sordum. Muhtemelen bu son olacak inşallah.Bu cuma Macaristan için vize başvurum var. Sgk hizmet dökümümde barkodlu olarak en şubat ayına kadarki gözüküyor. Mart'ındaki gözükmüyor. Bu vize başvurusunda problemli olur mu? Konsolukluk mart ayı nerede diye sorarlar mı?
Vize hakkında çok soru sordum. Muhtemelen bu son olacak inşallah.

Bu cuma Macaristan için vize başvurum var. Sgk hizmet dökümümde barkodlu olarak en şubat ayına kadarki gözüküyor. Mart'ındaki gözükmüyor. Bu vize başvurusunda problemli olur mu? Konsolukluk mart ayı nerede diye sorarlar mı?
barkodlu ve güncel olması yeterli

Edit: bir ay gecikmeli yansıyor diye biliyorum. mart da bu aralar yansımalı sanırım.


Bekle bugün onaylarlar mart ayı için son gün bugün.


elikası
(24.04.19)
(1)

huawei kendi kendine arama yapması

Merhaba.Anneme huawei telefon almıştık birkaç hafta önce. Birkaç gündür kendi kendisine arama yapıyor. Bunun düzeltmenin yolu nedir? Teknik servislik durum söz konusu mu?
Merhaba.

Anneme huawei telefon almıştık birkaç hafta önce. Birkaç gündür kendi kendisine arama yapıyor. Bunun düzeltmenin yolu nedir? Teknik servislik durum söz konusu mu?
Telefonu yedekleyip sıfırlayın. Eğer devam ederse müşteri hizmetleri ile irtibata geçin. Onlar sizi yönlendirir.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.