Giriş
(10)

türk kızlarımız cinsel devrim mi yapacak bu nedir?

üniversiteler hk. videolar izliyordum youtube'da. karşıma şu linkteki ( https://www.youtube.com/watch?v=LvCMCAisn4Y )video çıktı, nedir ne değildir diye bakayım dedim birkaç dakika. sıkılınca yorumların altına bakayım dedim, açıkçası tr standartlarının çok değişiğinde yorumlarla karşılaştım. videoda
üniversiteler hk. videolar izliyordum youtube'da. karşıma şu linkteki ( www.youtube.com )video çıktı, nedir ne değildir diye bakayım dedim birkaç dakika.

sıkılınca yorumların altına bakayım dedim, açıkçası tr standartlarının çok değişiğinde yorumlarla karşılaştım. videoda görülen kızlardan soldaki, kısa saçlı ve gözlüklü kıza "çok pis düşen", sırf onun için boğaziçini kazanacağım diyen veya cannes ödüllü lezbiyen iki kızı anlatan film La vie d'Adele'deki karakterin birine benzeten kızlarla dolu yorumların hepsi.

şimdi bu türk kızları değil miydi "lezbiyen" lafını duyunca ıyy diyen, sözde "namus" abidesi, piercing takan arkadaşını bir garip karşılayan? bir anda hepsi fransız hatunlarına dönüşmüş yorumlarda, az daha dursalar cinsel devrim yapacaklar. ne oldu da bir anda hepsi böyle bir iç dökme seansı gibi döküldüler sizce yorumlarda?

edit: bu konuyu gönül işlerine alan sevgili moderatörlere selam ederim.. neresi gönül işleri yaa hu diye serzenişte bulunmak isterdim de, neyse.
saredap
(14.07.19)
Yabancı diziler.


Lezbiyenlik cinsel yönelimden ziyade bir trend oldu. 18-22 yaş arası kızlarda bilhassa geçiş dönemi görevini üstleniyor. Ha ömürlerinin sonuna kadar lezbiyen kalmıyorlar elbette çünkü ben hiç lezbiyen kalan görmedim, ya straight'e dönüyorlar ya da biseks olarak devam ediyorlar.

Cinsellik genç kuşakta tabu olmaktan çıktığı için ve lezbiyenliğin o cazibesi kızları daha çok çektiği için pek çoğu bunu deneyimlemek istiyor. Okuduğum okulun kızlar yurdu da zaten bu durumdan epey nasibini almış, anlatılanları duyuyoruz.


Psycho Mantis
(14.07.19)
memleketin tamamı internette temsil edilmiyor
internette gördüğün her dişi, dişi değil.
insanlar internette ve gerçek hayatta çok farklı kimlikler sergileyebiliyor.


Efoody
(14.07.19)
hayır değildi,
kadınlar hakkında kadınların ne düşündüğü hakkında fikir beyan eden daha doğrusu kamu fikri oluşturan; ataerk ve dolayısıyla erkeklerdi başından beri.

bir anda olmadı, hep vardı; hem kitle iletişimdeki ilerleme hem de öteki kimliklerin (yine kitle iletişimle) daha çok görünür olması bize eşcinselliğe dair daha fazla farkındalık kattı.

@passion'ye de katılıyorum; o da var.gerçekte azınlıkta olabilirler.

bir de kadınlar neden soruda belirttiğin anlamıyla "namus" abidesi olsunlar bu durumu sevsinler ki? en çok kadınlar kurtulmak istiyor bu durumdan. soru saçma değil mi? bence bir daha düşünelim.


jimjim
(14.07.19)
Jimjim +1

Türk kızına "namus abidesi" ya da "sözde namus abidesi" gibi şaçma sapan etiketler yapıştıran zaten bu toplum. Nitekim öyle olsan bir dert olmasan bir dert. Ayrıca "piercing takan arkadaşını bir garip karşılayan" nereden çıkıyor? Nasıl böyle bir şeyi gözlemleme fırsatı elde ettin? İnsanları kendi kafanıza göre kategorize edip o kategorizasyona uymadıklarında "eeee?! N'oluyoruz" demek mantıksız değil mi sence de?

Bunun dışında da eşcinsel yönelimlerin trend olduğu konusuna katılıyorum. Gözümüze gözümüze eşcinsellik güzellemeleri sokuluyor, bilinçli bir şey bence. Kimlik arayışında olan genç bireylerin etkilenmesi doğal.


Mossy
(14.07.19)
yabancı diziler dışında kadın cinayetleri ve bir kısım insanların erkeklik adı altında inatla medeniyetsiz ve kaba davranışları kızları buna itiyor. Ben de İnternette gördüğüm yorumlardan öğrendim bu düşüncelerini.

Bak geçen konuşuyorduk okuldan arklarla. Yıl olmuş 2019, bizim arkadaş, kızın erkek arkadaşı kıza kuzeninin düğününe gitmeyeceksin diye diretiyor. Neymiş kızı görürlermiş istemeye gelirlermişmiş. Yahu kızın anne babası götürüyor kızı, nasıl gitmicem desin diye adama laf anlatmaya çalışıyoruz hala yok Nuh diyor peygamber demiyor. Dönüyor bize küfrediyor adam. Ya şimdi kim ister böyle bir primatla ömür geçirmeyi, haklılar kızlar :-)


windows95
(14.07.19)
Bence çağ atlamislar, onu da istediklerine yada yakalayabilne gösteriyorlar..


kleider
(14.07.19)
begenilen kiz zaten muhtemelen lezbiyen, o tarz yorumlar almasi da bence normal.


cay sigara
(14.07.19)
Lezbiyenler ve lezbiyenlikle alakali videolarin ardina gelmiş sanırsam. Bende benzer videolarda lgbt ted konusmasi vs. vardı. Dolayısıyla zaten lezbiyen olan bi güruh izlediyse durum normal


Zeth
(15.07.19)
evet yapıyoz geliyo musun? 2.bp.blogspot.com


üğpoıuy
(15.07.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.