Giriş
(1)

Deloday ne kadar süre kullanılır

s.b. aksırmalarım, tıksırmalarım geçti. 14 gündür kullanıyorum tableti. bahar geçene kadar devam mı? yoksa kesmeli mi?
s.b. aksırmalarım, tıksırmalarım geçti. 14 gündür kullanıyorum tableti. bahar geçene kadar devam mı? yoksa kesmeli mi?
saseskir
(15.04.19)
ben her gün kullanıyorum maalesef


duyurunun bug'ı
(15.04.19)
(3)

Şifreli uydu yayınları

Uydudaki şifreli yetişkin kanallarını izleyebilmek için kart almak dışında bir yol var mıdır?
Uydudaki şifreli yetişkin kanallarını izleyebilmek için kart almak dışında bir yol var mıdır?
saseskir
(03.08.17)
Ca modülü var sanırım onunla da oluyor.


ca modüle yine kart takıyorsun, zaten ca modüllü receiverım var. ben başka bi yolu olup olmadığını öğrenmek istiyorum. illa her 6 ay için 200-300 tl kart parasını ödemem mi gerekiyor?


saseskir
(04.08.17)
Cccam


(3)

Schokoküsschen

Bunlar (git:https://www.google.com.tr/search?q=schokok%C3%BCsschen&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZjPaLgL3UAhWDYJoKHWaZAlUQ_AUIBigB&biw=1537&bih=810 ) Türkiye'de neden satılmıyor/üretilmiyor. Uçakla taşıma sıkıntısı varsa karayolundan gelemez mi? Var mı bilgisi olan.(git:https://eksisozluk.co
Bunlar (git:www.google.com.tr ) Türkiye'de neden satılmıyor/üretilmiyor. Uçakla taşıma sıkıntısı varsa karayolundan gelemez mi? Var mı bilgisi olan.


(git:eksisozluk.com )
saseskir
(14.06.17)
Dickmann degil mi bu, ucakla tasima sikintisi neden olsun ki? Sivi degil ici, 10 paket atip sirt cantasinda dahi getirilir.


buf-e kür
(14.06.17)
buf-e kür, dickmann üretici firmalardan biri.başka bir sürü var. ancak ben mağazalarda, bakkallarda neden satışı yok, onu merak ediyorum.şimdiye kadar beğenmeyen kimseyi görmedim. imkanım olsa getirtirdim türkiye'ye ama dağıtıcı bir sürü firma var ve getirmiyor. bir sebebi olmalı diye sormuştum.


saseskir
(14.06.17)
uçakta sönüyormuş bunun içindeki köpük?!


saseskir
(11.07.17)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.