Giriş
(3)

İstanbul'dan Amasya'ya nasıl ulaşılır? Nerede kalınır?

21-22 Nisan gibi Amasya'da olmayı planlıyorum. 23 Nisan'da da geri dönücem. En uygun ya da ideal ulaşım şekli nedir? Amasya'da nerede kalınır? Nereler mutlaka görülmelidir? Mümkün oldukça ekonomik bir seyahat olmasını istiyorum. Önerilerinize açığım.
21-22 Nisan gibi Amasya'da olmayı planlıyorum. 23 Nisan'da da geri dönücem. En uygun ya da ideal ulaşım şekli nedir? Amasya'da nerede kalınır? Nereler mutlaka görülmelidir?

Mümkün oldukça ekonomik bir seyahat olmasını istiyorum. Önerilerinize açığım.
ser bronn
(17.04.19)
bahsettiğiniz tarihte ekonomik bir seyehat yapabilmeye pek imkan yok. 23 nisan haftası dolayısyla butun oteller dolu olacaktır. nerede kalınır sorusunun cevabı o tarihler icin tek: nerede yer bulursanız.

Amasya sehir merkezi kucuk ve keyiflidir. Merkezdeki atraksiyonlara ek olarak Ferhat'ın aşkı Şirin için deldiği(!) kanalların önünde çekilecek bir fotograf ileride hayırlara vesile olabilir.


halanne
(17.04.19)
pek bir şey yok amasya da.
samsun yapıp. trenle amasyaya gecebilirsiniz.


hitsumo
(17.04.19)
öneriler için teşekkür ederim. sanırım uçakla gidip döneceğim. uygun bilet buldum. konaklamayı da airbnb ile çözdüm. şehri gezmek için 2 gün yeterli olacak sanırım.


ser bronn
(17.04.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.