Giriş
(3)

tinder ios & android

Arkadaşlar selam,Arkadaşımın iosunda tinder gold üyelik 17.99 TLBenim android telefonumda ise 92 TLİos'da kendi hesabımı aktif etsem ve sonrasında Android telefonumda hesabı aktif edip kullanmaya başlasam oluyor mu?
Arkadaşlar selam,

Arkadaşımın iosunda tinder gold üyelik 17.99 TL

Benim android telefonumda ise 92 TL

İos'da kendi hesabımı aktif etsem ve sonrasında Android telefonumda hesabı aktif edip kullanmaya başlasam oluyor mu?
sonütücü
(15.04.19)
ios veya androidle alakalı değil hesapla alakalı. bazı hesaplara düşük fiyat çıkıyor bazılarına yüksek. kullanımınıza bağlı olarak.


mr.goodcat
(15.04.19)
Tinder fiyatı yaşa göre değişiyor sanırsam işletim sistemi değil.


Haldamir
(15.04.19)
yaş ve cinsiyet
30 + yas erkeksen pahalı fiyat
18 + yas erkek ya da kızsan ucuz


kingcyrax
(16.04.19)
(3)

İş görüşmesi hk.

arkadaşlar,yarın iş görüşmesine gideceğim.Yaklaşık 4 yıldır bilfiil iş hayatındayım.2.5 yıl çok uluslu 2 firma sektör liderleri.Bir yıldır bi startup'ta çalışıyorum. 2 farklı startupta 1.5 yıl çalıştım.Hala iş görüşmesi yapmayı becerebildiğimi söyleyemem, görüşmelerde tam olarak kendim gibi olamıyor
arkadaşlar,

yarın iş görüşmesine gideceğim.

Yaklaşık 4 yıldır bilfiil iş hayatındayım.

2.5 yıl çok uluslu 2 firma sektör liderleri.

Bir yıldır bi startup'ta çalışıyorum. 2 farklı startupta 1.5 yıl çalıştım.

Hala iş görüşmesi yapmayı becerebildiğimi söyleyemem, görüşmelerde tam olarak kendim gibi olamıyorum.

Değinmem gereken noktalarıda çok iyi bilmiyorum.

Yarın yine bi startup görüşmem var. Taktiklerinize ihtiyacım var
sonütücü
(17.02.19)
rahat ve samimi ol kasma.


politik ol üzgünsen bile gösterme kızgınsan bile gösterme negatifsen bile gösterme paraya ihtiyacın varsa gösterme işe deli gibi ihtiyacın varsa zavallıyıda oynama dünyanın en şirin en tatlı insanıymış o işi en iyi sen yapabilecekmiş gibi göster senden iyisi yok bu dünyada o işi yapacak gibi görün göründüğün gibi olma olduğun gibide görünme 4 senede 4 iş değiştirdiğinede çok mantıklı bir yalan bul


baknedicem
(17.02.19)
Neden 4 senede 4 iş değiştirdiğini iyi açıkla.
Şu an en çok bu sırıtıyor


(5)

English Grammar in Use

Arkadaşlar bir kaç rengi var bu kitabın almaya niyetleniyorum ama hangisini alsam acaba bilemedim seviyleri nelerdir yoksa renklerin farklılıklarının sebebi farklı basımlar olması mı?İngilizce seviyemi de nasıl tanımlasam bilemiyorum; upper-intermediate diyebilirim sanırım.
Arkadaşlar bir kaç rengi var bu kitabın almaya niyetleniyorum ama hangisini alsam acaba bilemedim seviyleri nelerdir yoksa renklerin farklılıklarının sebebi farklı basımlar olması mı?

İngilizce seviyemi de nasıl tanımlasam bilemiyorum; upper-intermediate diyebilirim sanırım.
sonütücü
(23.02.17)
Youtube'da Cambridge English'in B2 seviyesi ya da TOELF'da 100 - 110 arasi alan kisilerin konusmalarini dinle. Ben de oyle konusurum diyorsan B2'sin. Bu nedenle ben olsam Advanced Grammar In Use'i alirdim, yesil olan. Zaten B2'ysen C1'e ilerleme zamani gelmistir.


Traveller
(23.02.17)
maviyi al bence.


mavi+1


candanag
(23.02.17)
kırmızı: esential grammar in use. bu yeni başlayanlar için temel gramer.
mavi: english grammar in use. bu ilk çıkanı. çok tutunca essential ve advanced çıkarıldı. upper-intermediate seviyesindeki biri hızlıca okuyup unuttuklarını anımsayabilir, bilmediği kimi ayrıntıları öğrenebilir.
yeşil: advanced grammar in use. bu da ileri seviye işte. konuları daha detaylandırıyor, kimi incelikler öğretiyor. mavi okunduktan sonra buna çalışılır. bence maviyle yeşil sürekli el altında tutulabilir. insan unuttukça bazı şeylere hızlıca bakma ihtiyacı duyabiliyor.


microfiction
(23.02.17)
ben de maviyi kullanıyorum pre inter ile inter arası bir yerlerde olan biri olarak. mavi diyorum.


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.