Giriş
(7)

erkek giyim filan

internet üzerinden h&m den alırdım genelde şimdi hem pahalı hem bok gibi pull&bear bershka zara filanda öyle.tshirt sort aksesuar filan aldığınız farklı bir marka var mı?
internet üzerinden h&m den alırdım genelde şimdi hem pahalı hem bok gibi pull&bear bershka zara filanda öyle.tshirt sort aksesuar filan aldığınız farklı bir marka var mı?
tiarwain
(30.06.19)
lcw


all girls dream
(30.06.19)
Şort için mavi olur, inditexin diğerleri iyi değildir ama (massimo dutti dahil) pull and bear bana kaliteli geliyor. Ha üst bi performansı yok tabii ki.

Trendyol gibi sitelerden levis ürünleri kovalayın bence. Kemerde levis iyidir mesela.


neysene
(30.06.19)
neden kimse koton dememiş


sameidiot
(30.06.19)
Koton kalitesiz.
Mudo, levis, mustang falan olabilir.


Çünkü koton en kalitesizi. Üstelik ürünlerinin çogu polyester.


akıl defteri bendeki tshirt gömlek ve pantolonların hepsi pamuklu


sameidiot
(30.06.19)
Koton kalitesiz olsa da en azından adam gibi giyilebilecek tişört yapıyo. Hm, bershka gibi vitaminsiz twink tişörtleri satmıyo.


(s)AINT
(30.06.19)
(2)

babası kamyoncu olan yokmu yaa

kaştan yazıyorum,istanbuldan iki tane scooter aldık.aracların buraya getirilmesi kargo parası bilmem kaç milyon dolar tutuyor. ambar 1200 tl ye getiriyor.yok mu daha ucuz bir yolu.aa benim kamyonum var tamda kaştan geçiyordum bırakıyım falan diyen beyaz gömlekli uzun marlboralı bir abimiz.not, işi u
kaştan yazıyorum,istanbuldan iki tane scooter aldık.aracların buraya getirilmesi kargo parası bilmem kaç milyon dolar tutuyor. ambar 1200 tl ye getiriyor.yok mu daha ucuz bir yolu.aa benim kamyonum var tamda kaştan geçiyordum bırakıyım falan diyen beyaz gömlekli uzun marlboralı bir abimiz.

not, işi ucuza çözene 1 hafta konaklama tatil benden.
tiarwain
(13.06.19)
Babam kamyoncu değil.

Çözüm önerisi; sakin bir haftaiçi, otobüs garına gidilir ve müsait bir otobüsün muavini kafalanır, 50-100 bir şeyler verilir ve scooter otobüsün bagajında yollanır.

Otobüs boş ise 2 scooter aynı otobüs ile yollanır.


En yakın hale gidilir. Onları n düzenli istanbula gidip gelen araçları vardır. Oradaki komisyoncularla görüşülür. İstanbuldan araç ayrılmadan Scooter yüklenir size kadar gelir. 300e falan anlaşırsınız sanırım


balik kraker
(13.06.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.