Giriş
(2)

Görseldeki kitabın adı nedir?

Bir kitap arıyorum elimde yalnızca görüntüsü var. Bu görüntüden yola çıkarak nezih ve d&r’a çok baktım fakat bulamadım yardımcı olur musunuz? https://i.hizliresim.com/Z30PBA.jpg
Bir kitap arıyorum elimde yalnızca görüntüsü var. Bu görüntüden yola çıkarak nezih ve d&r’a çok baktım fakat bulamadım yardımcı olur musunuz?

i.hizliresim.com
totkymotky
(01.10.18)
Black Hole/ Kara Delik adıyla Flaneur'den türkçesi de var.


tuareg
(01.10.18)
(2)

Retro Model Tütün Çantası (ya da kesesi)

Merabayın! Çok sevdiğim, adını doğru mu söylüyorum bilmiyorum sarma sigara içen bir arkadaşım var. Böyle kağıt bi paketin içinde taşıyor bunu. Ben de ona bir tütün çantası almaya karar verdim. Yalnız değil sarma sigara şu bakkalda satılan paket sigaralardan bile alıp içmişliğim yok o yüzden bilgi sa
Merabayın!
Çok sevdiğim, adını doğru mu söylüyorum bilmiyorum sarma sigara içen bir arkadaşım var. Böyle kağıt bi paketin içinde taşıyor bunu. Ben de ona bir tütün çantası almaya karar verdim. Yalnız değil sarma sigara şu bakkalda satılan paket sigaralardan bile alıp içmişliğim yok o yüzden bilgi sahibi de değilim. Almak istediğim aşağıda paylaştığım tarzda bir şey. Sarma sigara için uygun olan çanta budur değil mi?

www.hediyeseli.com
hediyelikesyam.org
encrypted-tbn0.gstatic.com

Eğer buysa dediğim gibi istediğim retro tarzı bir şey. Özellikle paylaştığım fotoğraflarda en beğendiğim model en alttakiler. Tam istediğim gibi.
Peki ben bu tarz çantaları nerde bulabilirim? İnternetten almak istemiyorum bizzat gidip modeline, anlamıyorum ama kalitesine, rengine vs bakmalıyım. Sonra başım ağrımasın. Bir de bu çantalar kullanışlı oluyor mu? Olmuyorsa önerileriniz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim Perşembe günü aldığım gibi kargoyla kendisine yollamak istiyorum.Tişikkirler!
totkymotky
(10.04.18)
tütün dükkanlarının çoğunda bu tarz keseler var. Gir çık birkaçına, mutlaka istediğini bulursun diye düşünüyorum.


re noreno
(11.04.18)
kadıköy'de rind var, önünden geçerken vitrininde görüyordum.

onun dışında ben bir arkadaşıma hediye olarak yaptırmıştım bundan.
çanta tamiri , mont tamiri yapan bir dericide derisini seçip cepleri vs ile anlatıp yaptırmıştım, yine Kadıköy'de.


demoniclewinsky
(11.04.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.