Giriş
(1)

Izmirde kalacak bir oda

Merhaba, yaz için İzmirde bir staj buldum. Esbas durağına cok yakın olacak calisacagim yer. Eviniz bu civardaysa ya da 2-3 durak uzagindaysaniz Esbasa, bi odanıza talip olurum. Uyumlu biriyimdir. Izmirde cok arkadasim yok. O yuzden ogrenci iseniz ya da beraber vakit gecirebilecegim biri, oldukca guz
Merhaba, yaz için İzmirde bir staj buldum. Esbas durağına cok yakın olacak calisacagim yer. Eviniz bu civardaysa ya da 2-3 durak uzagindaysaniz Esbasa, bi odanıza talip olurum.

Uyumlu biriyimdir. Izmirde cok arkadasim yok. O yuzden ogrenci iseniz ya da beraber vakit gecirebilecegim biri, oldukca guzel olur. Degilseniz de sorun degil. Mesai saatlerim ters zaten, 7.00-15.00 arası, staja gider gelir size kostek olmam.

6 Agustosta gelirim. Sonra, İzmir düşmandan siz benden kurtulursunuz. Fiyatı konuşabiliriz. Ancak Airbnb araştırması yaptım biraz. 1000 TL civarı rakamlarla karsilastim odalar icin. Bu fiyat bandı butcemi aşıyor. Ona göre yazarsanız sevinirim.

*Gender sizin için bir kriter ise diye: Erkeğim.
vernonj
(30.06.17)
eğer yer bulamazsan staj süren boyunca kyk yurtlarında da kalabilirsin.


(1)

Beer Challenge

Bir saat içinde kaç bira içip hayatta kalabiliriz(komaya girmeden)?
Bir saat içinde kaç bira içip hayatta kalabiliriz(komaya girmeden)?
vernonj
(30.04.15)
"tuvalete gitmeden" diye sınırlama koyun alkol komasına yaklaşamadan kazanan belli olur.


savagemirage
(30.04.15)
(1)

Camel Active Mağazası

Resmi sitede olmadığı yazıyor ancak 2-3 yıl önce İzmirde bile vardı.Şu an İstanbulda böyle bir mağaza var mı? Yoksa; ürünlerini getirten mağazalar(Boyner, YKM gibi) var mı?
Resmi sitede olmadığı yazıyor ancak 2-3 yıl önce İzmirde bile vardı.Şu an İstanbulda böyle bir mağaza var mı? Yoksa; ürünlerini getirten mağazalar(Boyner, YKM gibi) var mı?
vernonj
(27.10.14)
camel i yesil kundura getryodu ve camel tr den cekilme karari aldi. yesil kundurada kalan bisiler varsa bulabilirsin onun disinda ithal edenler varsa anca onlar getirir


rentts
(27.10.14)
(1)

Eliptik kondisyon bisikleti alırken nelere dikkat etmeli?

Sorum başlıkta sevgili duyuru ahalisi. Fiyat kataloğu oldukça geniş 10000 liraya da var 250 liraya da. Ne yapmalıyım?
Sorum başlıkta sevgili duyuru ahalisi. Fiyat kataloğu oldukça geniş 10000 liraya da var 250 liraya da. Ne yapmalıyım?
vernonj
(21.10.14)
manyetik olmasına ve silindir çapına dikkat etmen lazım.

üzerine çık dene prom zorluklarını vs, minicik silindir ile çok fazla efor sarf etmen daha da zorlaşıyor.

Garanti servisinin iyi çalıştığı yerlerden al. decathlondan aldım ben hiçbir sıkıntı çıkmadı henüz çok şükür.

onun dışında 250 tller manyetik olmuyor , manyetikler 750den filan başlar genelde.
manyetik olmayanlar da çabuk bozuluyormuş.


neferkitty
(21.10.14)
(1)

Bu uyku tulumu nasıl?

http://www.hepsiburada.com/liste/square-ripstop-mummy-tipi-uyku-tulumu-ext-10c/productDetails.aspx?productId=spormyd392&categoryId=352790Yazın ve bahar aylarında kullanmak için uyku tulumu arıyorum, gideceğim yer en kötü 0 santigrat olur. Linketeki nasıldır başka bir öneriniz var mı? Bir de birazcık
www.hepsiburada.com
Yazın ve bahar aylarında kullanmak için uyku tulumu arıyorum, gideceğim yer en kötü 0 santigrat olur. Linketeki nasıldır başka bir öneriniz var mı? Bir de birazcık yarmayım. 1.89 boyum var bir de enim var.
vernonj
(31.07.14)
kötü bir seçim. 3 mevsim kullanacağınız bir uyku tulumu için +5 +10 arası konfor derecesi iyidir. o derecedeki bir tulum için 90 lira vermek mantıksız. 50-60 liraya evolite alabilirsiniz. üst kalite olsun derseniz 120 liraya jack wolfskin alırsınız. hafif olsun derseniz üstüne biraz koyup 115 e kaz tüyü alabilirsiniz.

1-2 link vereyim.

www.atlaskamp.com

www.atlaskamp.com


buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.