Giriş
(4)

Ttnet sözleşmesi bitti ama...

Sözleşme bitmesine rağmen adamlar iki aydır sanki abonelik devam ediyormuş gibi para kesmişler. Abonelik benim değil, teyzemin üstüne, ben sadece abonelik sözleşmesini buldum. Abonelik bitmiş, internet yok evde ama banka kartı hesap hareketlerine baktığımda 2 aydır olmayan internetin faturasını ödüy
Sözleşme bitmesine rağmen adamlar iki aydır sanki abonelik devam ediyormuş gibi para kesmişler. Abonelik benim değil, teyzemin üstüne, ben sadece abonelik sözleşmesini buldum. Abonelik bitmiş, internet yok evde ama banka kartı hesap hareketlerine baktığımda 2 aydır olmayan internetin faturasını ödüyor gözüküyor bu kadın. Pttye gidip bağırıp çağırmadan önce bu işi hızlı halletmenin bir yolu var mı acaba?

Sözleşme yenilemesi yapılmamasına rağmen bu para neden kesilmiş olabilir 2 aydır? Ve bunun geri aboneye ödemensinin gerçekleşmesi için hukuksal bi yol mu izlemeliyiz?
warmy
(09.10.19)
ttnet sözleşmesi bitmiyor taahhüt bitiyor.
internet sözleşmeleri siz aksini söyleyene kadar devam eder.

yani teyzeniz gidip hattı kapattıracaktı. adamlar size hala hizmet sağlıyor parasını da alır.
bu arada dikkat edin indirimsiz olarak da geçirebilirler.


ozdek
(09.10.19)
basvurup kapattirmaniz lazim. kapattiktan sonraki ay kapatma faturasi gelecek. onu da odeyip bitireceksiniz.


brkylmz
(09.10.19)
Diğerleri +1
Ayrıca ek olarak, PTT değil Türk Telekom'la işiniz.


kobuzchu kiz
(09.10.19)
abonelik bitmiş derken teyzen arayıp aboneliğini sonlandırmış mı yoksa sadece taahhüt süresi mi dolmuş?

arayıp kapattırdıysanız söke söke alırsınız parayı ama yok diğer türlüyse üstüne bir bardak su.


hadsafhada
(09.10.19)
(1)

Instagramı PCden kullanırken sorun yaşayan var mı?

Instagrama PC üstünden girince ne kişilerin profilleri yüklenebiliyor (sürekli yüklenemedi diye hata veriyor) ne de arkadaşlık isteği yollayabiliyorum insanlara ve yorum yazarken de hata veriyor, hiç bi profile yorum yazamıyorum. Firefoxdan girmeye debeleniyorum, başka browser indirmeden önce sorayı
Instagrama PC üstünden girince ne kişilerin profilleri yüklenebiliyor (sürekli yüklenemedi diye hata veriyor) ne de arkadaşlık isteği yollayabiliyorum insanlara ve yorum yazarken de hata veriyor, hiç bi profile yorum yazamıyorum.

Firefoxdan girmeye debeleniyorum, başka browser indirmeden önce sorayım dedim, bu teknik bi sorun mu yoksa browserdan kayanklı mı?
warmy
(05.10.19)
valla ben pek kullanmiyorum, deneyemiycem de hata veriyor mu diye ama masaustu surumunden telefon etkisi beklemeyin.

sunu deneyin bi,
sag tikla, inspect element (ogeyi denetle?)
acilan bolmenin eeeen saginda telefon tablet simgesine tikla


supergirl
(05.10.19)
(3)

Ağız gargarasi

Dişinin apseden sonra verdiği ağız gargarasini sabah akşam olmak üzere iki defadan daha fazla kullansam bişi olur mu? Sıkıntı yaratır mı?
Dişinin apseden sonra verdiği ağız gargarasini sabah akşam olmak üzere iki defadan daha fazla kullansam bişi olur mu? Sıkıntı yaratır mı?
warmy
(04.10.19)
Krolex tarzı eczanede satılan gargaralardan evet sıkıntı olur


all girls dream
(04.10.19)
Evet ondan. Sebebi nedir ki?


warmy
(04.10.19)
fazlasi zararli diye biliyorum.


turbo sadık
(04.10.19)
(2)

Eshot 982 ye ne oldu?

Dersler başlıyor 30unda, bu hat geri gelmeyecek mi?
Dersler başlıyor 30unda, bu hat geri gelmeyecek mi?
warmy
(26.09.19)
yerine bir şey koymuşlardır


Belediyenin sitesinde hiç duyuru falan da yok da bu hat kaldırıldı yerine şu bu kondu diye. Kufredecem şimdi o da yasak


warmy
(27.09.19)
(4)

Haftasonu siz de...

Şöyle bi rahat rahat dinleneyim, kimse beni aramasın sormasın, benden bişey istemesin, bana iş kitlemesin diyor musunuz? 2 güncük (hatta çoğu zaman 1 güncük) tatilim var onun içine bile limon sıkan birsürü insan var ya! Millette zerre empati mi yok yoksa ben mi yabaniyim biraz tam karar veremedim. Ş
Şöyle bi rahat rahat dinleneyim, kimse beni aramasın sormasın, benden bişey istemesin, bana iş kitlemesin diyor musunuz?

2 güncük (hatta çoğu zaman 1 güncük) tatilim var onun içine bile limon sıkan birsürü insan var ya! Millette zerre empati mi yok yoksa ben mi yabaniyim biraz tam karar veremedim. Şeytan diyo telefonun simini çıkar at bi köşeye çık dışarı 2 gün boyunca bankta falan yat kimse haber alamasın. Sora çık gel, hiçbişi olmamış gibi hayatına devam et.
warmy
(21.09.19)
Demiyorum. Sınırları iyi çizersen sorun olmaz. Senin ilacın kamp.


mekaniker
(21.09.19)
Yok, haftasonu is kitleyen bilmemne yapan olmaz bana. Sirket hattina bakmam bile haftasonu en basititnden.


stavro
(21.09.19)
Çoğu zaman aynen öyle diyorum. Kimseyle muhatap olmadan sadece evde yayılıp geçirmek istiyorum haftasonunu.


diyorum. ama bitmiyorlar. eve iş getirmiyorum veya mesaiye gitmiyorum ama fabrikadan arayıp duruyorlar, hem hafta sonları hem akşamları böyle. gerekli şeyler için arasınlar ok de o kadar gereksiz şeyler için de arıyorlar ki.


pati
(21.09.19)
(4)

Mozaik pasta oda sıcaklığında..

A101 in buzdolabı kısmından aldığım (dondurucudan değil) bi mozaik pasta var, bu dışarda oda sıcaklığında dursa 1 gün boyunca bozulur mu?
A101 in buzdolabı kısmından aldığım (dondurucudan değil) bi mozaik pasta var, bu dışarda oda sıcaklığında dursa 1 gün boyunca bozulur mu?
warmy
(18.09.19)
kremasız olduğu için yerdim şahsen.


whoosie
(18.09.19)
içinde ne var bilmiyorum, bozulmaya yüz tutabilir yumurta falan varsa. kokusundan anlarsınız zaten.


9kuyruklukedi
(18.09.19)
bozulur. süt, krema, düşük bi ihtimalle de yumurta vardır içinde.


meyal
(18.09.19)
bozulmaz. yemişliğim var. gerçek el yapımı olsa yumurta koyuyorlar da hazırında olduğunu sanmıyorum.


windows95
(18.09.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.