Giriş

Egzersizler hakkında bilgili olanlara bir soru

Az reps + 15 farklı egzersiz vs çok reps + 5 egzersizYani mesela 10x3 ile 15 farklı egzersiz yapmak, 40x3 ile 5 egzersiz yapmaktan daha mı faydalı? Ya da tam tersi mi?
Az reps + 15 farklı egzersiz vs çok reps + 5 egzersiz

Yani mesela 10x3 ile 15 farklı egzersiz yapmak, 40x3 ile 5 egzersiz yapmaktan daha mı faydalı? Ya da tam tersi mi?
wmeh
(1 saat)
(28)

Mezuniyete yine de gideyim mi?

Ailemle dini konularda farklı görüşlerde olduğumuz için, giyimimi kuşamımı beğenmedikleri için ve benden utandıkları için mezuniyete gelmeyecek annemle babam. Başka akrabam falan yok gelebilecek. Herkesin yakınları olacak orada. Bölümümü iyi bir dereceyle bitiriyorum ama gitmesem mi diye düşünüyorum
Ailemle dini konularda farklı görüşlerde olduğumuz için, giyimimi kuşamımı beğenmedikleri için ve benden utandıkları için mezuniyete gelmeyecek annemle babam. Başka akrabam falan yok gelebilecek. Herkesin yakınları olacak orada. Bölümümü iyi bir dereceyle bitiriyorum ama gitmesem mi diye düşünüyorum. Kimsem olmayacak, fotoğrafımı bile çeken olmaz belki. Hiç gitmesem mi? Ne diyorsunuz?
wmeh
(16.06.19)
gitme


Tek de olsan git bence. İleride hatırlayacağın anlar olur, fotoğrafını çekecek illa ki bir arkadaşın vardır. Ya da birlikte çekilirsiniz. Ben olsam inadına giderdim, gururla hem de.


denhia
(16.06.19)
Arkadaslarin falan da mi yok? Onlarla git. Yoksa bile tek git. Nolcak sanki? Sıkılirsan ayrilirsin


nax
(16.06.19)
gitme boşver. amelelik resmen. saatlerce bekliyosun falan.


gölgede aynı
(16.06.19)
Elbette gitmelisin yalnız olman anılar edinmeni engellemeyecek ki, doğal olarak yalnız hissedebilirsin ama mutlaka gitmelisin çünkü hayatında başına gelebilecek tek seferlik bir şey. Tek seferlik durumlar bana göre çok değerlidir.


zekicalik
(16.06.19)
Aileniz için mi okudunuz kendiniz için mi?

İnsan başarılarıyla önce kendisi için övünür. Mezuniyete gidin ve tadını çıkarın. Bu hayatta ailesi olmayan olsa da destek olmayan pek çok insan var bir siz değilsiniz. Ama hayat sizin. Ne yaparsanız kendiniz için yapacaksınız. Yaptığınız ve yapamadığınız şeylere (aileniz bile olsa) üçüncü kişiler için bahane bulmayın.

Tebrik ederim. İyi eğlenceler dilerim...


balik kraker
(16.06.19)
İstanbuldaysa mezuniyet eşimle ben geleyim


Kahir ekseriyet
(16.06.19)
İstanbul'da değil, çok teşekkürler yine de. :) @kahir


wmeh
(16.06.19)
içim burkuldu. hiçbir anne baba evladından utanmaz. sadece onlar bize nazaran esnek olamıyorlar, daha dar bir bakış açısına sahipler. onların kabul edebileceği türden,klasik bir giysi giyseniz ve ailenizin de mezuniyete katılmasını sağlasanız olmaz mı? biz çocuklar olarak ne olursa olsun biraz alttan almayı bilmeliyiz. bir ömür boyunca hayatımızda olmayacaklar neticede...


kayıtsız
(16.06.19)
Git tabiki. Kendi basina bir bireysim.seneler sonra annem babam yuzunden mezuniyetime gidememistim diyecegine kimse gelmedi pasalar gibi gittim dersin. Hem herkesin anasi babasi gelmiyor ki illa tek olanlar da oluyor.


Arkadaşların yok mu? Git bence.


elorelia
(16.06.19)
ben de ''geleyim'' yazacaktım ama İstanbulda değilmişsiniz.
Benim mezuniyetimde de ailem yanımda yoktu.Hatta yakın arkadaşlarım ''mezuniyeti uzatma,şehir dışında olma vs.'' bahaneleriyle gelmedi.ama yine de gittim.hiç pişman değilim.
sizin yerinizde olsam istediğim gibi giyinir giderdim.


Frances
(16.06.19)
gidin, size eşlik edebilecek arkadaşlarınız kesin vardır; onları çağırın. yoksa da okuldan arkadaşlarınız vardır onlarla takılırsınız. güzel bir fotoğraf çektirin ve tek başınıza da ayakta kalabildiğiniz için kendinizle gurur duyun.
en kötü ihtimalle ortamda kimseyle takılmaz ve sıkılırsanız erkenden kaçarsınız.

bu soruyu sorduğunuz için gitmek istediğinizi varsayarak bu cevabı verdim bu arada. yoksa ben kendi mezuniyetime gitmedim mesela. son anda vazgeçip gitmezseniz de çok bir şey kaybedeceğinizi düşünmüyorum yani. içinizden nasıl geliyorsa...


asisamus
(16.06.19)
denhia, nax +1

git


lupelius
(16.06.19)
Git.


kisa
(16.06.19)
Ben de mezuniyetime kendi yaşadığım şehirde olmasına ve ailemin kızmasına rağmen "5 dakika için şu sıcakta ne gerek var?" diye gelmesini istemedim ailemin. Açıkçası çok da bayılarak gitmedim. Ama şu durumda ben olsam ailemin inadına giderdim.

Bu arada giyim kuşamdan bahsettiğiniz için kadın olduğunuzu tahmin ediyorum. Bunun için merak ettim, mezuniyet elbisesinde utanılacak ne var anlamadım? Gayet hoş bir elbise giyip gidersiniz. Şort giyip gidecek değilsiniz ya!


Git git git... birinden rica et resmini cekerler... kendin icin git..


chezsoi
(16.06.19)
Ankaradaysan ben anadolun kasasina yukleyeyim bizim cavolari gelelim. Havaya bile atariz seni.


hailtothethief
(16.06.19)
git git, üniyi söyle kahveden adam toplayıp gelelim.


Git boşver.


Git tabi


road_tanker
(16.06.19)
git kesinlikle.


Mezuniyete aileniz gelse bile onlarla sadece törenin başında ve sonunda görüşecektiniz. Onun dışında siz arkadaşlarınızla, onlar diğer ailelerle birlikte olacaktı. Arkadaşlarınızla eğlenebiliyorsanız mutlaka gidin.


cosmicstring
(16.06.19)
bölümü iyi bir derece ile bitirdiğini belirttiğin icin bence gitmelisin. ya da gitmek istediğin icin gitmelisin.


all girls dream
(16.06.19)
mutlaka git.

o senin günün, seninle paylaşmak isteyen gelir istemeyen gelmez. sen git, arkadaşlarınla takıl, sonra gidip eğlenin bir yerde.

Ankara'da ise ben gelirim.


babilbaligi
(17.06.19)
Tek de olsan git.


chitosan
(17.06.19)
Daha önce söylenmiş ama yine de söyleyeyim GİT.
İçinde ukte kalacapına ilerde anı olur. Kimin ne dediğini kafana takma, hem bak iyi bir derece ile bitriyormuşsun sana emek veren hocaların görmek ister.
İllaki arkadaşın dostun vs vardır orada. Tek gitmem diyorsan da yardımcı oluruz, şehiri söyle oradan kimse çıkmaz ise İstanbuldan kalkar gelirim, geliriz, Sıkıntı olmaz


birbilsem
(17.06.19)
Git kesinlinke. Bu senin özel günün, bölüm ya da fakültr arkadaşlarından illa sevdiğin insanlar vardır. Onlarla güzel bir gün geçirmiş olursun. Fotoğrafını da çekerler :)

Mezuniyetini kutlarım.


Mossy
(17.06.19)
(5)

Duyuru'da birilerini engelleyebiliyor muyuz?

Cevaplarını ve sorularını görmemek, aynı zamanda onların benim sorularıma cevap vermemesini istiyorum. Var mı bir yolu?
Cevaplarını ve sorularını görmemek, aynı zamanda onların benim sorularıma cevap vermemesini istiyorum. Var mı bir yolu?
wmeh
(26.05.19)
yok, mallar listesi diye birşey var o da sanırım sadece mesaj atmasını engelliyor.


mete kudur
(26.05.19)
Maalesef yok. Benim de fazlasıyla muzdarip olduğum bir konu bu.


whyamy
(26.05.19)
yok ama birisi bir eklenti yapmıştı bunun için. bulabilirsem atayım.


tabirimekruh
(26.05.19)
şuna bir göz atabilirsiniz.

www.eksiduyuru.com


tabirimekruh
(26.05.19)
Troll engelleyici eklentisi de çok kullanışlı değil maalesef(siteden çıkış yaptığında liste sıfırlanıyor vs vs). Yani sene olacak 2020; neredeyse en tırt forumlarda bile block özelliği varken burada olmaması çok enteresan cidden, hele de site çoluk çocuk, mal ve kendini troll zannden hırt kaynarken..


twq
(26.05.19)
(3)

Lazer epilasyon hakkında birkaç soru

Birkaç sorum var.1- Derinlerde ve yüzeye yakın yerlerde gömülü olan kıllara, cildi pütür pütür gösteren batıklara faydası oluyor mu? Onları da yok eder mi?2- Batık değil ama kıl kökü denebilecek nokta halindeki o minik şeylere faydası olur mu?3- Bazılarından batık izlerini geçirdiğine dair birkaç şe
Birkaç sorum var.

1- Derinlerde ve yüzeye yakın yerlerde gömülü olan kıllara, cildi pütür pütür gösteren batıklara faydası oluyor mu? Onları da yok eder mi?
2- Batık değil ama kıl kökü denebilecek nokta halindeki o minik şeylere faydası olur mu?
3- Bazılarından batık izlerini geçirdiğine dair birkaç şey duydum. Böyle bir durum var mı gerçekten de?
wmeh
(12.05.19)
merhaba. bilemiyorum kişiye mi bağlıdır ama bence hepsine evet. öncesinde hep epilatör kullanmaktan nokta nokta leke içindeydi bacaklarım. şimdi ne leke kaldı ne batık. harika gösteriyor gerçekten.


bir garip melek
(12.05.19)
Benim de batıklarım gitti, pürüzsüz oldu bacaklarım ama gebelikte genital bölge ve koltulaltımda daha çok, üst bacakta biraz seyrek olarak tekrar tüylenme oldu maalesef :(((


Tamamına evet diyorum bende öyle oldu nitekim


photo85
(12.05.19)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.