Giriş
(4)

bu şahane reklamlar televizyonda yayınlandı mı?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=lGrHMk_WR_Ahttps://www.youtube.com/watch?v=6eVs2XGjHj0
yuyu
(11.11.18)
Nayır

Leş gibi zaten flashtv ekibi çekmiş herhalde.


zxcd
(11.11.18)
Bence iyiymiş lan fikir var en azından. Yayinlanmadi


yayınlayacak tv yok çünkü. akıllı.tv falan belki...


sutlu nescafe
(11.11.18)
İlki çok kötü de ikincisi hafif bi mizah taşiyor fena değil.

Yalniz İstanbul'u çok bilen biri değilim ama dayım bi ara kağithanede yaşıyordu, evine gitmiştim. Kağithane o kadar da merkez değildi sanki? Artık merkez mi sayılıyor?


nundu
(11.11.18)
(1)

ingilizce şarkılı oyun

çocuk şarkısı değil de lise öğrencileri için eksik kelimeyi bulma ya da cümleyi seçenekler içinden bulma gibi bi video arıyorum. şarkı devam ederken en son ne dedi diye sorsun.3/4 seçenek sunsun. öğrenciler şunu demişti diye ifadede bulunsun. programla falan uğraşamam. ortam çok ilkel. projeksiyon v
çocuk şarkısı değil de lise öğrencileri için eksik kelimeyi bulma ya da cümleyi seçenekler içinden bulma gibi bi video arıyorum. şarkı devam ederken en son ne dedi diye sorsun.3/4 seçenek sunsun. öğrenciler şunu demişti diye ifadede bulunsun. programla falan uğraşamam. ortam çok ilkel. projeksiyon ve dvd var sadece. şöyle youtube videosu falan olsa ordan indirsem ne güzel olur.ideo linki koyup dakika aralığını seçeceksiniz. Sonra da şıklar ekleyeceksiniz.

“This is a mouse” diyecek siz soruya What did he say veya Ne dedi yazıp şıklara A. Mouse B. Cat falan koyacaksınız

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
yuyu
(06.10.18)
Lyricstraining
Voscreen
Kahıot

Bunlara göz atın derim. Sonuncusu ile kendi istediğiniz videoda onu yapabilirsiniz


le jeune turc
(06.10.18)
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler compumaster, dambil, deckard, fader, groove salad, hollowlife, kahvegibi, kibritsuyu, kobuzchu kiz, robin
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.